4
  • Palinko
    #4
    hát én nem érek annyit sztem, de simán lehetnek olyanok akik még többet is :)
  • Jim Morrison
    #3
    jaja, "az egy felhasználóra jutó nettó akvizíciós költség 216 dollár" (másik magyar portál szépen kitér erre)
  • jkedzs
    #2
    egyáltalán nem használok MS cuccokat (amikor használtam akkor sem adtam érte pénzt), tehát nem az én pénzemet basszák el. így nem érdekel. sőt minél jobban gyengül ez a cég, az annál jobb mindenkinek.

    egyébként meg nyilván pénzt akarnak a felhasználói adatokból és a felhasználók kapcsolati hálójából csinálni. a szokásukhoz híven agresszív torkon lenyomós módon. hogy ez mennyire sikerül, azt majd meglátjuk.

    mindenesetre én (és még sokan) annak drukkolok, hogy bebukják az egészet. (:
  • NEXUS6
    #1
    Jéééézus!
    Van 3 üres sörösdobozom a polcon szívesen eladnám a M$-nek 2 Mrd $-ért. Óccó!

    Szal ez direkt? A Nokia mobil üzletága után csinálnak megint egy "jó" vásárt, amit aztán 4 év alatt megint el is baxnak.
    Ennek a cégnek az éves nyeresége kb 1/200 része a vételárnak, a bevétele is 1/20. 100 millió aktív tagja van a hálónak, abból a fele az USA-ból.