1026
  • DantesHUN
    #20
    Még csak a videót se véleményeztem, hogy jó vagy rossz szerintem. Csak annyit mertem leírni amit láttam,erre én vagyok a rohadék mert szidom...mi franc bajotok van? Miért nem lehetett érdemben reagálni? Hogy pl.: Én mást láttam a videóban vagy más volt benne az érdekes. Ez nem jobb lnne bunkó leugatás helyett?

    De hát én vagyok a hibás...írni a videóról....
  • DantesHUN
    #19
    Nem rúgtam bele semmibe. Nem mit képzelődsz. Felháborító a viselkedésed. Abszolút nem igaz. Mit képzeltek ti? Egy büdös szóval se szidtam. Mégis úgy csináltok. Leírtam egy dolgot amit egy videó a láttam . Ennyi. Erre bunkó módon levagyok ugatva, szidom a játékot...Hol???? Sehol nem szidtam...
  • DantesHUN
    #18
    Nem tűnt fel csak egy rakás kötözkődő alak tűnt fel. Mi volt ebbe a méltatlankodás? Felvetettem egy dolgot a.videó alapján . Nem szidtam nem szarottam le. Gondoltam én naív ide normális emberek is írnak és lehet a témáról beszélni. Tévedtem.
  • molnibalage83
    #17
    WTF? Egyszer bírnád ki anélkül, hogy bárhol nem belerúgsz egy játékba az első kommenteddel? Főleg olyanba, amiből még a closed beta sem kezdődött el. Epic... Jé, hát nem ezt vette észre Palinko és más is n+1-dik topikban? Tudod, nem csak nálam repül le a gépszíj egy idő után... És ez még igen enyhén repült le...
  • Palinko
    #16
    de tényleg nem tűnt fel még magadnak, hogy minden topicba méltatlankodni jársz? GoT-ban már biztosan szóltak is ezért. ilyen stílussal meg nincs messze a büntetőpont. nem rohangálok szólni senkinek, de akkor is figyelhetnél egy kicsit.
  • DantesHUN
    #15
    Wtf..wtf...egyszer bírná ki a fajtád bunkó beszólás nélkül. Felfogtam hogy szeptemberben lesz a teszt, minössze egy megállapítást mondtam a videó alapján. Talán tilos? Wtf...nem igaz hogy egyből le kell ugatni. Anyáddal ugass. Wtf..
  • molnibalage83
    #14
    Hahó, szeptemberben kezdenek. Szerinted ez örökké így marad? A többi kártya erősségét és képességét ennyiből te fel is mérted? WTF...?
  • DantesHUN
    #13
    Nem igazán értem, ebben a formában a kémeknek mi az értelme. Megnövelték a számát, és csak egy kártyát kapunk cserébe. Így nem sok haszna van. A videóban is, ki játssza, ad 8 pontot az ellenfélnek, és cserébe egy gyengébb kártyát kap. Így, a videó alapján én is nem használnám.
  • Palinko
    #12
    eddig másként gondoltam a játékot, lehet hogy fizetős lesz ennyi offline tartalom miatt... mert hs-ben is van pár offline bot elleni meccs de aztán az onlinera koncentrál azt hittem ezt követi majd a gwent is.
  • jarlaxxe
    #11
    Tényleg van olyan agyhalott aki az várta, hogy ugyanaz lesz mint a W3-ban?

    A single része, ismerve a CDPR-t biztos szuper jó lesz, a multi az még kérdéses, majd a béta után okosabbak leszünk egy kicsit.
  • molnibalage83
    #10
    Csak jóval több kártya, speciális képesség, stb. lesz, ami balanszoltabbá teheti.
  • wedge31
    #9
    a szöveg lemaradt...

    A CD Projekt RED további konkrétumokat árult a Gwent: The Witcher Card Game-ről. A régóta várt standalone kártyajátékban több single kampány is helyet kap, melyek különálló sztoriszálakra koncentrálnak - ezek egyenként 10 órás játékidővel bírnak.

    Minden egyjátékos kampány saját történettel, főszereplővel és szinkronnal rendelkezik. A játékosok egy hatalmas izometrikus térképen találják magukat 2D-s avatárjaikkal, melynek minden zegzugát bejárhatják, számos mellékküldetést teljesíthetnek. A missziók befejezésével új lapokkal bővül a paklink. Magyarán hosszú elfoglaltság elé nézünk, ha minden sztoriszálon át akarjuk rágni magunkat.

    Természetesen a Gwentet multiplayer-támogatással is felvértezik, online meccsekkel, bajnokságokkal, mindennel. Ha felkeltette érdeklődésedet a játék, iratkozz fel a zárt bétatesztre, ami szeptember 26-án veszi kezdetét.-GK
  • wedge31
    #8


    Ez a videó megnyugtathat mindenkit aki attól tartott, hogy egy az egybe átveszik a W3-as rendszert.
  • molnibalage83
    #7
    És szerinted min dolgoznak olyan sokat? Azon, hogy balanszolt legyen, egy rakás új tartalom. Az eddigi preview képek alapján kb. annyi marad meg a W3-beli felállásból, hogy 3 sorod lesz. És kb. ennyi.

    Elég butuska komment volt ez...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.06.15. 22:46:46
  • genndy
    #6
    Jópofa hír: akit meghívtak a B&W premier előtti bemutatójára Olaszországba (kaptak három órát hogy megnézzék, felvegyék, YT csatornán megosszák, promózzák), azok már belepillanthattak a Gwentbe is. DE persze arról még nem mondhatnak semmit, úgyhogy titoktartási szerződést kellett aláírniuk, és most jön, hogy a CDP-sek megint mekkora arcok már, mert mivel? Szó szerint vérrel! Illetve művérrel, de akkor is
    (Gopher YT csatornájáról)
  • Shep
    #5
    De majdnem :)
  • Palinko
    #4
    ha továbbgondolják és online viszik akkor ez változhat. nem írták sehol hogy 100%-ig meg fog egyezni a játékbeli verzióval. és lásd a hearthstone az nem a kő papír olló szintjén van.
  • JethroHUN
    #3
    A kérdés az, hogy minek. A játék a jelenlegi Witcher 3-beli formájában a kő-papír-olló szintjén van.
  • Palinko
    #2
    regeltem is, de elméletileg szeptemberben tervezik indítani a zárt bétát. ha eddig csak látványterveket láttunk és nincs alatta rendes kód és most fejlesztik ez még csúszhat is... szóval a szeptemberi megjelenés kicsit húzós, sztem év végére jön ki nyíltan. mert a closed betat még nem nevezném releasenek.
  • wedge31
    #1
    Rábólintottak a rajongók kívánságára a CD Projekt RED srácai, tényleg elkészítik a The Witcher 3-ból ismerős kártyajátékot önállóan futtatható formában is. A Gwent: The Witcher Card Game szeptemberben érkezik mobilokra, PC-re, Xbox One-ra és PS4-re, ráadásul mindenki együtt játszhat mindenkivel.
    A multira kihegyezett kártyajátékban a játékosok képességein sok múlik majd, nem csak a lapok tudására kell hagyatkoznunk. Az anyagból nem hiányzik az egyjátékos kampány sem.



    A bétára már lehet regisztrálni, a tesztre elsőként PC-n és Xbox One-on kerül sor- GK
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2016.06.13. 23:43:16