22
  • pixx
    #22
    Én nem személyeskedtem. Egy.
    Kettő, mikor kijött, már elavult volt a kamera. Sötétben nem volt rossz, már amelyikben működött.

    Én megértem, hogy szerinted köröket ver az iphonera, viszont a net tele van elégedetlen átvert felhasználókra.
    http://androlib.blog.hu/2013/05/16/a_htc_one_tipushibai_mielott_megveszed_jobb_ha_felkeszulsz

    Ezeket leírtam, látom writte only tesó...

    Iphone-nak nem volt éle, amivel megkarcolta az arcod. HTC-nek volt.

    A másik, a piac beárazta a HTC-t, a csőd szélén táncol a cég évek óta. Ha olyan jó telefont csináltak volna, akkor nem itt tartana a cég.
    A Samsung tud egyedül a csúcstelefonjaival ellenfele lenni a Iphone-nak. Sőt már kezd is szép lenni. Persze ha nem lopnák el a dizájn egy részét.

    https://www.google.hu/search?q=samsung+edge+iphone+6+bottom&espv=2&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiTxrvEq6jNAhXICiwKHf6-A5kQ_AUIBigB#imgrc=OBcrdpSoEQCXyM%3A

    Majd ha megy személyeskedés nélkül is, megy érvekkel, meg tényekkel, akkor nagyon szívesen beszélgetek veled. De addig fröcsögés, amit mondasz, és egy olyan terméket istenítesz, aminek 80%-a gyártási hibás volt.
  • cateran
    #21
    Nem most high-end te szerencsetlen, hanem a maga koraban volt az, de minden tekintetben koroket ver az iPhonera meg ma is..(irtam ugyebar, hogy elso generacios..az mar nem tunt fel? Csak megy a write only?)
    A gyengebbek kedveert ez: https://en.wikipedia.org/wiki/HTC_One_(M7)
    Utoljára szerkesztette: cateran, 2016.06.14. 17:23:59
  • M2 #20
    "kijailbreakelted az kb annyi, mint amikor az A beállításoknál kipipálod, hogy app telepítése ismeretlen helyről"

    francokat
  • M2 #19
    Az "alternatív ROM", mint a minőség csúcsa! Aztaqrva! :-D
  • NEXUS6
    #18
    Naaaa, azért az a felhasználói szabadság, amit az IP meg egy A mobil megvásárlásával a kezedbe kapsz az messze nem ua. IP-nél, amikor az IP-t garivesztéssel kijailbreakelted az kb annyi, mint amikor az A beállításoknál kipipálod, hogy app telepítése ismeretlen helyről, store-on kívülről. Ott még ilyenkor a rootolás szóba se került. Ráadásul a kínai gyártók nagyrésze azt is lexarja, ha rootoltad, a garit ua megadja. Sőt van eleve rootoltan árusított mobil is!

    Támogatás meg? Ha rootoltam és van alternativ ROM, miközben a gyár már xarik a termékre az miért rosszabb, mint ha egy túlárazott, néhány paraméterében már eleve gyenge terméket támogat végkimerülésig, képességeihez mérten a gyártó?
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2016.06.12. 13:43:18
  • Madve
    #17
    Az otthoni erőteljesen korlátozott mobilnetekkel meg aztán életképes a cloud.
    Még mindig az offline tárolás a legegyszerűbb és leghasználhatóbb, cloud meg van a többire is...
  • pixx
    #16
    Te szoftver fejlesztő vagy? Ha igen, akkor tudod, hogy nem zárt a rendszer néhány megkötéssel dolgozik.
    A Google is jó hülye, hogy ez irányba halad, és csak akkor lehet rajta sok dolgot változtatni, mikor rootolod.

    Majd kérlek írd már le ide annak az androidos gyártónak a nevét, aki 4 év szoftvertámogatottságot ad. Úgy tudom a Samunál is csak 2 év.
  • Ferrer
    #15
    Használjon zárt operációs rendszert a telefonján, akinek két anyja van, meg aki hülye. Már alapból ezért jobb az Android. Egy Apple eszköz vételével gyak. rácsatlakozol Tim Cook hímvesszejére :)
  • pixx
    #14
    Az usb-c-t tavaly vezette be az apple az új macbookon. És egységesítés nevében bevezetik a telefonokon, és a tableteken. Rosszat nem látok benne. Te?
    SD slot nem kell bele, ha kell van icloud 50 giga havi egy euróért, plusz a mega 50 giga szintén. Akinek ez nem elég...
  • pixx
    #13
    Magyarázd már el, mitől high-end a HTC One, szívesen meghallgatom, az 5 évvel ezelőtti kamerája miatt, vagy illesztési hibák miatt, ami miatt jó pár ezer telefont visszahívtak? Vagy azért mert a ragasztó elengedte a képernyőt?
    Lassan töltődik az aksi, nem jó a közelség érzékelő, nem működik a home gomb.
    A net tele van a típus hibákkal.

    Legalább valami értelmes telefont társítanál mellé.
    A legtöbb hiba az iphonenál szoftveres szokott lenni, amit egy-két hónap alatt orvosolnak.
    Ne röhögtess, mert fáj a hülyeséged.
  • VolJin
    #12
    Nem a faszt nem.
  • Madve
    #11
    Nagy lehet a baj eladások terén, ha mindezt meglépik, és még usb c-re is váltanak. Még a végén sd slot is kerül bele? :D
  • NEXUS6
    #10
    Köszcsi! Akkor most már nem kell túlmagyarázni a sznobfon kérdést. ;)

    A lenovó most jött ki egy 4K AR telóval 150 ért. Alma7 még fasorba sincs borítékolva 300 rongy lesz és talán a pletyik felét beleteszik.

    Szal érted haragszom elvtárs nem ellened!
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2016.06.10. 13:03:54
  • cateran
    #9
    Hiszed vagy sem, iPhone 6-osom van es szinten hiszed vagy sem, eletem 2. legrosszabb vetele..hihetetlenul otvar es igenytelen telefon. Szerintem, aki isteniti, az meg az eletben nem fogott a kezeben high-end telefont es ezert hiszi, hogy az iPhone olyan szuperjo..hat 1 Nokia Lumia 520-ashoz kepest valoban az...De pl 1 1. generacios HTC One-hoz kepest siralmas..
    Utoljára szerkesztette: cateran, 2016.06.10. 11:45:33
  • Hedgehunter #8
    mert csorok nem engedhetik meg maguknak es a fikazas ingyen van.. :)
  • kgpro
    #7
    Tessék mondani Nokia E52-vel beszállhatok a versenybeeee?
  • Pluto
    #6
    Bírom, hogy utálkoznak az iPhone ellen. Csak az a furcsa, hogy az apple felhasználók nem fikázzák az androidos készülékeket nem úgy mint fordítva. Kíváncsi lennék ez titkon irigységből fakadhat?
  • VolJin
    #5
    Szerintem kurvára tökmindegy, hogy ios vagy android.
    Mindkettővel lehet telefonálni és programokat futtatni.
    Az androidnak jobb a gui-ja, de nem olyan óriási a különbség.
  • DrFantastikus
    #4
    iPhone csak az idiotaknak valooo ! !
  • M2 #3
    Cukik vagytok, hogy már a pletykákra is véres szájjal ugratok! :-)
  • syn7h37ic
    #2
    Dejóóóó!!!!!! Már kellett mint mókusnak az erdőtűz!
    De vegyétek, vigyétek, fogyasszátok teli pofával, a tavalyi már úgy is végérvényesen elavult és nem trendi, csak ezzel lehet megjelenni az utcán, mert ha nincs meg, akkor teljesen érdektelenek és unalmasak és közhelymentesek lesztek.
  • NEXUS6
    #1
    Ezekkel a paraméterekkel 60-80 ezer a jelenlegi reális ár. De gondolom nem annyi lesz. ;)