1797
  • Palinko
    #1388
    nekem is szimpatikusak, de a meccseiket nem nézem végig mindenáron :D ha érted, hogy értem
  • ManoNegra
    #1387
    Mit is mondott tegnap Lineker? Kutyaütő angolokról ma mit mond vajon? :D
  • bakkerman
    #1386
    "Ki vagy rugva Roy!"
    -"Nem mert en mondok fel!"

    :DDD
  • Prince23
    #1385
    Én is kb. szimpatizálok velük, és szerintem a francia-izland meccsen nekik foguk szurkolni. Nálam a francia válogatott hatalmas csalódás, mióta Zidane és Henry nem játszik ott, egy hulladék, és sztem az izlandi fogja nyerni azt a meccset, hosszabításban. Bár ez a francia csapat piszkosul érti a hajrát, hiszen az utolsó percekben nagyon veszélyesek tudnak lenni. És tippem szerint akkor fognak egyenlíteni.

    De mindegy is, most izland felkerül a furtballtéképre... és most sokkal jobban álltájk helyüket, mint mi ellenünk. Osztrákok ellen nem látam játszani, de sztem ott is hasonló volt a helyzet mint Angliánál.

    Tudnak ezek na...

    És kiváncsi vagyok ezek után, hány izlandi védőjátékos fog játszani profi ligákban :))) Angol, spanyol, olasz, holland....
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.06.28. 01:41:20
  • BEAST #1384
    Kezdem egész megkedvelni az izlandi csapatot. Nem hittem volna, hogy ilyen "könnyen" veszik az angolokat.

  • Prince23
    #1383
    Izlandnak több vulkánja van, mint focistája, és mégis nyertek. Azért szép volt, izlandoktól tanulhatnának védelmet az angoolok... meg talán Európa nagyjai is. Az a második ISL gol nagyon szép volt... az angol védelem szépen le is mozizta azokat a jeleneteket.
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.06.28. 00:40:46
  • Jim Morrison
    #1382
    ha volt mar, bocsi :))
  • Rockynhooo
    #1381
    Ideje elkezdeni tippmixelned
  • Tyler1
    #1380
    Kíváncsian várom milyen "elavult" vén f*szt fog kinevezni az FA, aki teljesen alkalmatlan válogatott keretet irányítani.
  • LasDen #1379
    megadták neki a lehetőséget, hogy "emelt fővel" távozhasson...
  • Tuvok #1378
    Hodgson lemondott, gyanítom csupán pár perccel azelőtt, hogy kirúgták volna. :D
  • molnibalage83
    #1377
    66-ban is tudtommal csak eszméletlen bírói hátszéllel "győztek".
  • Rudee
    #1376
    Az EU-ból nem zúgtak ki.
  • molnibalage83
    #1375
    Na, az angolok az EU után az EB-ről is kizúgtak. :)
  • Rudee
    #1374
    Meg híreket se olvas.
  • Jim Morrison
    #1373
    https://twitter.com/dannyswfc/status/747524044946345985
    ty Las
  • ReszegKoldus
    #1372
    Szerintem "in one week" vagy "in a week". Lehet aki készítette az angol órát hagyta el többször is...
  • LasDen #1371
    mert a futball feltalálójának ki jár a tisztelet és hogy esélyesként kezeljék! Bár már öreg, csak a régi szép napokról tud beszélni és fogalma nincs már, hogy kell ezt csinálni, mert a többiek fejlesztettek a találmányán.
    Vagy ő a hülye gyerek, akinek mosolyogva azt mondják, hogy 'jó voltál, ügyes vagy', de elfordulva kiröhögik a picsába, mert kettő egyenest nem tud rúgni a labdába...
  • Pares
    #1369
    Na EZ szégyen. De oltári nagy. Ilyenkor sajnálhatjuk, hogy nem lettünk másodikak a csoportban. Ha Izland képes volt ezeket a nyomorékokat megverni, akkor mi is...
  • Gabe18
    #1368
    Zseniális az angol média, hogy ezt a nyomorék válogatottat 66 óta mindig el tudja adni minimum "titkos" esélyesnek, ami tele van sztárokkal. Aztán jönnek a meccsek...
    Mondjuk ez mindennek az alja, hogy egy Izland ellen kiesnek, úgy hogy az utolsó ~60 percben kb. egy értelmes helyzetük nem volt.
  • [HUN]FaTaL
    #1367
    Ez az égés, nem a tegnapi 0-4.
  • Amiga
    #1366
    Anglia megy haza. Mert ugye a miénk volt a leggyengébb csoport.
  • Lópikula
    #1365
    Hehe én is Izlandra tettem egy ezressel. Angolok mindig hozzák a kötelező szart. Ezekkel kellett volna meccselnünk.
  • Shep
    #1364
    Angolok hozták a szokásos formájukat. Mindig fogadkoznak aztán soha semmi, ötlettelen nulla játékkal rendre kihullanak, de most legalább a 9,5-es szorzó bejött .D
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.06.27. 22:53:00
  • Tyler1
    #1363
    Szép!
    Ezeket simán kiütöttük volna mi is...

    De legalább Hodgson out
  • LasDen #1362
    Anglia újfent Anglia volt. Nem baj, majd legközelebb, ahogy szokták mondani...
  • Jim Morrison
    #1361
    Brexit az oka!!444 :D
    Csak viccből mondogattam, hogy Izland majd a döntőben... de most közel hozzá :D
  • Palinko
    #1360
    én komolyan sajnálom az angol szurkolókat, a topicba is biztos akad pár, de mióta én követem a focit, azóta nem jött nekik nagy babér. csak a legjobb 8 közé jutottak be. remélem lesz egy felívelő ág pár év múlva.
  • Tetsuo
    #1359
    Ezen nem szabad, így van. Tovább, előre!
  • Shep
    #1358
    Másodikok nehezen lehettünk volna, ahhoz Izlandnak sem lett volna szabad nyernie az utolsó meccsén, de mivel nyertek max a horvátokhoz kerülhettünk volna. Szerintem kár ezen már keseregni.
  • Lópikula
    #1357
    vicc, h mi meg a saját kezünkben lévő sorssal a belgákkal meccseltünk :DDD
  • Pares
    #1356
    Ironikus és bosszantó, hogy pont azzal, hogy megnyertük a csoportot, a lehető legnehezebb ellenfelet kaptuk... És Izlandnak megint szerencséje van, ezeken a bűngyenge angolokon szerintem átmentünk volna...
    Utoljára szerkesztette: Pares, 2016.06.27. 21:35:12
  • Tuvok #1355
    Ebből a végén a fociban is Brexit lesz.
  • ReszegKoldus
    #1354
    Hehehe mekkora hiba volt megnyerni a csoportot :D
  • SzocsA
    #1353
    Erre ki számított?
    A franciáknak megint könnyű lesz ha így marad, de ők sem olyan jók.
    A német olasz viszont kemény lesz...
    Ha második helyen végeztünk volna továbbmentünk volna. :D
  • Rudee
    #1352
    Terveztem, hogy lemegyek az egyik pubba és megnézem a helyi huligánokkal a meccset. Lehet hogy már nem élnék, 1-2-nél szerintem lebontottak mindent :D
  • argo001
    #1351
    Hogy az angolok mennyire gyengék, azt már leírni is nehéz.
  • rabbiddgog
    #1350
    na, kiestek,mondjuk várható volt, a leggyengébb, legidősebb csapat, vicc kat. számomra
    csak azt nem értem hogy a hősökterén mit ünnepelnek most? a 0-4-et???
  • Palinko
    #1348
    nem a napjain realjáról beszéltem, hanem még 10 éve mikor még zidane is játszott. akkor tényleg a real volt a világválogatott mégsem ment a játék úgy ahogy kellett volna.
  • Rudee
    #1347
    És messze a legalacsonyabb átlagéletkorral rendelkező csapat a "nagyok" közül.