1797
  • Jim Morrison
    #1797
    rekordmennyisegu-szules-izlandon-es-mi-volt-9-honappal-ezelott
    :)
    (Angolokat megverték 2-1re pont 9 hónapja)
  • Tetsuo
    #1796
    Végülis a tolmács fején találta a szöget.
  • Tommy H
    #1795
    Renáldó:D
  • FrezeR
    #1794
    Gólos köcsögnek nevezte Ronaldót a tolmács az Eb legviccesebb sajtótájékoztatóján

    :DD
  • Palinko
    #1793
    labdára ment, el is rúgta a labdát és még kapjon eltiltást... meg a fenét. nem lehet akarva így balra kicsavarni senkinek a lábát, szarul érkezett be Ronaldo meg szerencsétlenül állt ezért a kettőből lett ami lett, nem értem mi ez a Payet hibáztatás. minden meccsen több ilyet látunk és nem sérülnek bele az emberek. vagy mi legyen tiltsunk be minden fizikai kontaktot, nehogy valaki lesérüljön aztán csak a passzok lefülelésével lehessen labdát szerezni? ugyan már.
  • Rudee
    #1792
    A térdben nem egy keresztszalag van, az első vizsgálatok szerint egyáltalán nem ilyen kihagyásról van szó.
  • SzocsA
    #1791
    Csicska geci, jól elintézte, hogy miért is vitték le hordágyon!!!

    Ja és még sárgát sem kapott.... ilyenkor utólag nincs valami szankciót? valami eltiltás? addig amíg CR fel nem épül??
    Ilyet kéne adni nekik akkor szerintem nem lenne ilyen, hogy lerúgják a másik játékost a pályáról.
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.07.12. 12:02:17
  • IXEMGabeo
    #1790
    Wales
  • Maximus4
    #1789
    Számomra a magyarokon kívűl csalódás volt ez az EB.Tényleg nem volt egyetlen olyan csapat sem,aki megérdemelte volna a végső győzelmet.Nem tudom minek köszönhető,talán a sok klubmeccseknek,de sok sztár közül senki nem mutatott semmit.A csapatokról már nem is beszélve.És nem azért,mert rólunk van szó,de ha valaki felemlegeti ezt az eb-t majd valamikor,a 3-3-as meccs fog beugrani először:)A többi felejtős:)
  • Palinko
    #1788
    én nem láttam szándékosnak, elrúgta a labdát a többi szerencsétlenség. az ütközés sem tűnt nagynak élőben, csak aztán látszott a képeken, hogy mi van. én inkább szerencsétlennek mondanám mint szándékosnak.

    Tetsuo, ezt egyik csapat sem jelezte volna :D mint ahogy tegnap sem szólt volna Éder, hogy spori az én kezem ért véletlenül a labdába. ez nem az iskolai meccs és még ott is lebasztak engem néha, hogy szóltam, hogy ez most nem jár nekünk :D
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.07.11. 16:35:16
  • Tetsuo
    #1787
    Én négy focimeccset néztem idén, tavaly nullát, így nem tudom, mennyire általános; de az nem tetszett, hogy a magyar játékosról kiment a labda az alapvonalon, a bíró az ellenfélnek (asszem a belgák) hitte a hibát, így magyar kapuskirúgás lett.
    Furcsa, hogy annyi sportszerűség sincs, hogy jelezze a magyar csapat vagy a játékos, róluk ment ki a labda...
  • ManoNegra
    #1786
    Az már azután volt, hogy detronizálták Ronaldót. Hogy direkt-e, azt csak sejteni lehet. Egyébként edddig ez a két csapat sportszerű mérkőzéseket játszott, kár volt a döntőben ezért a durvaságért, de a karma még ott visszaadta.
  • benőmenő
    #1785
    Joao Marionál emlékszem olyanokra, hogy nem is értettem miért nem kapott a sokadik után egy második sárgát.
  • Palinko
    #1784
    ugyan már, a portugálok is csináltak olyanokat hogy... volt az a lökdösődő marha, egyszer még szöglet előtt lerántotta a franciát, máskor meg kísérte ki a francia a labdát ez meg teljesen ok nélkül hátulról fellökte. mindenki Payetet emlegeti mikor a portugáloknak is volt annyi, ha nem dupla annyi féreg húzásuk.
  • dartonite
    #1783
    Elozetesen a franciak latvanyos tamadofocijanak szurkoltam de ilyen alattomos faultot ritkan latok, nagyon komolyan megserulhetett volna, akar a karrierjet is kettetorhette volna a brutalis francia birka.
    Azok utan mar azert szoritottam hogy valahogy veszitsek el a dontot ezek a hentesek.
    Mondjuk Dardai szerint CR tulontul is felkinalta magat az odarugasnak es o is hibazott, de ez akkor sem mentseg.

    Orulok hogy igy alakult a vege.
  • IMYke2.0.0.0
    #1782
    Örülök, hogy a portugálok nyertek.
    A franciák győzelme több mint ciki lett volna...
  • benőmenő
    #1781
    Majd egyszer ők is eljutnak Kleinheisler és Szalai szintjére!

    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2016.07.11. 11:33:00
  • Amiga
    #1780
    Azért vitték hordágyon le, mert nem akarták terhelni, amíg komolyabban nem diagnosztizálták, hogy mi a baj. Az EB után is van élet.

    Örültem, hogy nem a franciák nyertek a Payet-féle megmozdulás után. Addig szimpatikus volt a csapat, de ez alattomos volt.

    Ennek az EB-nek (és a modern focinak egyre inkább) a legnagyobb problémája egyébként az, hogy minden csapat 11 emberrel védekezik. Régen a foci más volt, mert a játékosok elfáradtak, így a csatárok sokszor nem jöttek hátra még kritikus helyzetben sem, hanem az ellenfél térfelén ácsorogva várták, hogy a hátvédek tisztázzanak. Ma egy játékos le tud futni 90 percet (vagy akár 120-at), sokkal sportosabbak és atletikusabbak, mint azelőtt, így a csatárok is hátrarohannak, ha elvesztik a labdát.

    Elég rossz látvány egy olyan 16-os, amin belül legalább 10 ember védekezik és a játék arról szól, kinek sikerül átrúgnia valahogy egyszer a védelmet.
  • molnibalage83
    #1779
    Nem ez volt a kérdés. Az agyomsztárolt gyerek semmit sem csinált... A portugálok meg Ronaldo nélkül is hozták a meccset.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.07.11. 10:52:09
  • homeless
    #1778
    Ronaldo mit mutatott? :D :D Konkrétan jobban játszottak a portugálok nélküle, de még az a jobb játék is siralmas volt.
  • molnibalage83
    #1777
    Griezmann semmit sem mutatott a döntőben. Gólkirály is úgy lett, hogy vele rúgatták a 11-est és nem akció góllal...
  • Bercy #1776
    Ez az EB lagymatag volt. Hazank fiai remekul teljesitettek, le a kalappal. A belgak ellen nem volt szerencsenk. Ezen kivul viszont nem volt egyetlen olyan csapat sem akik dominaltak volna. Es nem azert mert mindenki olyan eros volt. Nem, pont az ellenkezoje. Mintha az osszes csapat meregfogat kihuztak volna. Keves helyzet es meg kevesebb gol. Unalmas impotens foci. Szamomra egyelore ilyen elmenyek vannak az EB-rol de talan par het mulva megszepulnek.
  • ReszegKoldus
    #1775
    végül is Ronaldo nyert BL-t, EB-t és valószínűleg adót is fizetett, így megérdemli az aranylabdát (ami amúgy is már egy ideje kb annyira komolyan vehető, mint az oscar díj) :D
  • AnuluWork #1774
    Meg kell nyerni a dolgokat. Ez most a franciáknak nem jött össze.
  • homeless
    #1773
    20 éve nézek focit, de kevés érdemtelenebb dolgot láttam, mint a portugálok tegnapi EB győzelme. Ez sokkal durvább, mint a görögök 2004-es "diadalmenete". Talán CR7 4. aranylabdája fogja felülmúlni, amit garantáltan megfog kapni a 2 óriási faszmáksorozatra. Griezmann és Messi is sokkal jobban megérdemelnék.
  • AnuluWork #1772
    Azért Eder beállításával elég jók lettek a portugálok.

    Komolyan, addig játszottak jól a franciák, ameddig volt Ronaldo. Leszedték, semmit sem kaptak érte, aztán fogalmuk se volt, hogy mit is akartak játszani.

    Mondom, HB is mondta, 1982 effektus. Van ez így. Ezennel meg van a franciáknak is a maguk Görögországa ...
  • IXEMGabeo
    #1771
    az a gorog csapat profi volt egy jo edzovel az elen (Otto Rehhagel)....es ok nem makoltak es dontetleneztek, hanem legalabb tudtak 1-0-ra nyerni...az a csapat minden bunkerfoci ellenere amit bemutattak szimpatikus volt...de ez a makos favago csapat, akik csoportharmadikok lettek egy vicc kategoria, hogy EB-t tudtak nyerni...
  • Kongy
    #1770
    Felhúzott volna, ha a franciák nyernek, főleg ezután a Payet megmozdulás után. Rühellem azt a csávót.
    Mondjuk amit a portugálok is nyomattak hát... láttunk azért jobb meccset nem is egyet az EB-n, valljuk be.
  • Palinko
    #1769
    de azért ne mondd már hogy a kiselőadás a hordággyal kellett. előtte volt lent, visszament, előtte futott, aztán jaj nem tudok még lebicegni sem mint a játékosok 99%-a ilyen helyzetben... persze aztán egy ragasztással vissza tudok jönni és még felpattanok a kispadról meg mutogatok. hagyjuk már. én azt csináltam volna mémbe, hogy rászáll a lepke és mintha attól sérült volna meg és viszik le hordágyban :D
  • ReszegKoldus
    #1768
    Remélem már kevésbé fáj neki :D
  • SzocsA
    #1767
    90 fokban kifordult a lába......
    Amúgy meg ameddig "hisztizik" ezt csinálja és kifigurázzák vagy mémeket csinálnak belőle, meg róla beszélnek, addig ez reklám neki és pénz.....
  • LasDen #1766
  • fonak
    #1765
    Nem szeretem a franciákat, de most már ők inkább érdemelték volna meg (mondjuk a mai játékkal ők sem). Ez a portugál csapat egy középcsapat (ahogy Palinko mondta), anno Figoék megérdemelték volna, hogy otthon eb-t nyerjenek. Mindegy, most visszakapta Portugália a sorstól mert most ők nyertek olyan érdemtelenül, mint 12 éve a görögök.
    Utoljára szerkesztette: fonak, 2016.07.11. 00:02:13
  • Rudee
    #1764
    Vélhetően ott nem a kezezést fújta le, hanem azt, hogy a francia a portugál kezét nem igazán akarta elengedni.
  • Bandicoot
    #1763
    Nigéria failed.
  • Palinko
    #1762
    ha tudom hogy ez lesz inkább a pc mellé ülök le 2 órával korábban és befejezem a könyvet amit délután olvastam :D

    mocsok meccsen nyert egy középcsapat. a franciák meg maguknak köszönhetik hiába voltak jók 90 percen keresztül ha eredménytelenek maradtak. ha könnyen veszik mint izland ellen (nekik is hasonló volt a taktikájuk mint a portugáloknak) nyertek volna biztos, túlizgulta a fiatal csapat vagy nem tudom.
  • molnibalage83
    #1761
    Lepkés mémek lesznek? :)
  • Pares
    #1760
    Amilyen jól indult az EB, olyan szarul végződött. Nem is tudom melyik csapat érdemelte volna meg kevésbé az EB győzelmet, mint a Portugálok... Erre meg... Pfff.
  • SLICK
    #1759
    egyébként szokás szidni a bírókat, hogy miket fújnak...
    De gecccciiiiiii, hogy lehet egy néger kezet összekeverni egy fehérrel :DDDDDDDDDDD Sikítok
  • ManoNegra
    #1758
    Marha könnyű csoportunk volt, mondhatom!