5
  • gforce9
    #5
    A csúcsot szerintem a HP tartja :) Koszos tintasugaras nyomtató, telepítő kiírja, szükséges hely a lemezen: 600 Mb. Hát anyádat..... :) Persze ilyenkor érdemes a drivert kivadászni a cd-ről vagy netről és rögtön lesz belőle 600Kb
  • superxepi
    #4
    Nem rég vettem egy Lenovo G50-70 Ipad-ot amikor megérkezett az első dolgom volt formatálni és újra telepíteni és semmi probléma nincs idáig.Remélem nem is lesz.
  • msnforever2
    #3
    Egyes MSI alaplapok Killer Ethernet portjához van nagyon fasza windows driver, ami felrak még valami bloatware fos csomagütemező progit is ami úgy belassítja a netet hogy laggolni fog a játék meg a voip is akad, úgy h nem megy mellettük semmi más. KIBASZOTT SZÉP MUNKA!!!
  • Cat #2
    A gyártók csomó pénzt kapnak, hogy feltelepítik ezeket.
  • SupraMKIII
    #1
    Gratuláluk. Vegyünk ASUS-t! Ettől a gyártótól az utóbbi jó néhány évben csak drága hulladékot láttam.

    További probléma az, hogy amikor nem biztonsági kockázat, akkor is lassítja a gépet. A szegény felhasználó meg nem is tudja, hogy mennyit veszít vele.

    Telefonok esetén még rosszabb a helyzet: Most volt itt egy lenovo K3 note, gyári állapotában fél nap alatt merült le, akadozott, és reklámokat nyomott.
    CM12.1-el, fél nap alatt, wifiről frissen setupolva merült 25%-ot.

    Egyszerűen nem értem a gyártókat, kinek jó ez?