12
  • bdzsana
    #12
    Én imádom az ilyen gyors játékokat. A COD és hasonlókkal is elpötyögök azért néha, de az igazi nagy kedvencem a Q3 volt.
    Utoljára szerkesztette: bdzsana, 2016.05.20. 19:31:02
  • Macropus Rufus
    #11
    COD-al én is sokat játszottam (gy.k. az összeset végignyomtam), de ennyire nem volt látványos és pláne zavaró a sebesség. Ez itt marha gyors.
  • Ender Wiggin #10
    Egy csomó játékban lehet állítani az FOV-t, szerintem ez játékosfüggő. De a sebesség zavaró.
  • Jawarider
    #9
    Nem lehet, hogy a torzítás azért van mert sisakból néz ki ?
  • wraithLord
    #8
    A többi FPS-ben is 40 km/h-val futnak a katonák teljes felszerelésben bármeddig - tehát az nem rövidtávú sprint, ami előfordul pár játékban, hanem az alap haladási sebesség (pl. BF, COD, CS)... Ami azért viccesebb, mint ez, ugyanis itt a fickó power armorban van, nem véletlenül van ekkora ereje és tud ekkorákat ugrani/esni.

    Szerintem már párszor felkerült DOOM gameplay videó, konkrétan tudok olyat is, aki már a harmadik 1 órás videónál tart... :D
  • gombabácsi
    #6
    eltaláltad, interjúban mondta valaki hogy 40km/h-val megy

    a nagy FOV meg szerintem a multi miatt van, ott szokták ekkorára állítani, és gondolom ezek itt most kipróbálták single-ben is :D de ja, elég gázul néz ki
  • Macropus Rufus
    #5
    nem rossz. :)
    ez inkább az eredeti doom1-2 játékmenetre hasonlít.
    Viszont miért kellett ilyen hülye torzításban megjeleníteni a játékot?
    Baromi idegesítő számomra. Ami érdekes, hogy a bemutatón egyáltalán nem ilyen volt a megjelenítése a játéknak. Az sokkal jobb volt.
    Ez gagyi. Ilyen torzításban soha nem látja az ember a környezetét, max. ha valamilyen kamerán át nézi ami effektelve van. Mert még a kamera sem torzít így.
    Amúgy a játék rendben van. A grafika is okés. Viszont egy kérdés: mennyivel fut ez az emberke? Ránézésre olyan 40-50km/-hval :D
    ami azért vitzes. De ennyi túlzás belefér. ;)
  • Etinger
    #4
    Ha játszanál is vele, akkor legalább reálisan látnád mi a helyzet. Ugyanis grafikailag épp az, hogy semmit pluszt nem nyújt (sőt!), ellenben a játékmenete egészen korrekt.
  • zsozso29
    #3
    én meg annak örülnék ha kitudnám próbálni
  • gombabácsi
    #2
    na persze legalább örülnék hogy van single...
  • gombabácsi
    #1
    ennyi elég is volt belőle... tömény unalom
    grafika jó, bár az is unalmas már