6439
  • TDC Geronimo
    #2664
    LIVE a preload. 40 gb!

    leccdúdisz
  • TDC Geronimo
    #2663
    originen lesz majd
  • JagFater
    #2662
    Nem vagyok képbe. :-)
    Oké, hogy origin access, de hol a download link? :-)

    Jó semmi, megvan...

    Már van. :-)
    Utoljára szerkesztette: JagFater, 2016.10.12. 15:02:12
  • TDC Geronimo
    #2661
    Heh? :) Erről beszélünk napok/hetek óta :)

    Ez az origin access
  • JagFater
    #2660
    Ez multi?
    És honnan lehet letölteni?
  • viruska99
    #2659
    Na végül én sem bírtam magammal, előfizettem az accesre. :D
    Nem mozogtam egy ideje online gamer közegbe, ha páran felvennétek originre, játszatnánk néha squadban. (viruska99)
  • Zozzancs
    #2658
    Egyes források szerint benne van a pakliban, hogy nem csak preload lesz de már játszani is lehet majd 3 körül ma, de a 3 órás preload az 100%
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.10.12. 13:00:55
  • TDC Geronimo
    #2657
    Full operation kör. Megfigyelhetőek az újdonságok pl a request és skip revive teljesen eltűnt! Support kapta meg wrenchet stb

  • TDC Geronimo
    #2656
    1 kibaszott nap HYPE!
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.12. 12:48:28
  • TDC Geronimo
    #2655
    Hoppácska lesz preload

  • toza #2654
    mar van.. agyon.. legjobb lett volna ha marad vegig az elso treler..



    csak klozd beta.. es megjelenes elotti napokban toltak voltna ezt azt...
    es mindenki osszefossa magat..
  • lac coo
    #2653
    Ertem en, de mit, Fifat ? :)
    Nincs ott semmi ami meg kiprobalasra is erdekelne:)
    Igazabol meg merges is vagyok kicsit erre a dologra, szet lesz spoilerezve az egesz....
  • toza #2652
    igazabol minden mast is jachatol-kiprobalhatsz accessel..szoval nem "extra " penz..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.10.12. 12:00:29
  • lac coo
    #2651
    En gondolkodtam rajta, de aztan ugy voltam vele, higy nem adok eytra pe zt 10 ora jatekert...Raer :)
  • Krinyo
    #2650
    "I heard about someone find files like: gaztamadas.txt(gáztámadás)-what means "Gas atack!" in hungarian language or granat.txt(gránát)-"Grenade!" But maybe its just a gossip."

  • viruska99
    #2649
    Sokan éltek az Origin Acces-el?
    Gondolkozóban vagyok, hogy visszamondjam egy magyar üzlet rendelését. Dobozosan 16 ezer lenne, originen 17,500 körül accessel, viszont holnaptól játszhatnék, és nem kellene várnom a postást, hogy hozza már... :D
  • yossarianHUN
    #2648
    A polkorrektség nem terjed ki valami büdös, szőrőstalpú, fehérbőrű közép-európai népségre. Ahhoz minimum feketének, vagy legalább eszkimónak kell lenni :P
  • yossarianHUN
    #2647
  • lac coo
    #2646
    A Tarkovot en is varom, pedig nem vagyok az a nagy fps fun.
  • Running
    #2645
    Egyébként nem az, hamarosan béta. Jónak tűnik nagyon az eddigiek alapján, de csak azoknak való, akik szeretik a hácébb dolgokat, mert eléggé az lesz. Szerintem érdemes figyelni a játékra.
  • TDC Geronimo
    #2644
    Ez valami soha nem megjelenő lehúzos kickstarter baromság? Ja láttuk már mekkora csodák ezek.
  • Running
    #2643
    Mondod ezt egy olyan játékra, amely béta fázisban van, talán. Egyébként már megvettem ezt is, de tisztában vagyok vele, hogy EZ EGY RÉTEGJÁTÉK, a Battlefield meg arcade. Neked mikor fog leesni?
  • toza #2642
    eleg lett volna ha semmilyen reakciot nem valt ki beloled amit irtam,es nemolvasod el es tovabb gorgetsz es kesz. :D minek reagalni erre ,foleg ilyen hosszan..

    osszes bf tele van hibakkal,sosem csodaszep teljesen, megis szorakoztato es ennyi.. 2016 ban azert lehetne igenye jatekosoknak,de ti hujek mindent csak elorendeltek,es a felszexivel is beeri mindenki...

    hogylehet h a 10 ed akkora kolcsegvetesu jatekok ezerszer szorakoztatobbnak es szebbnek tunnek,kevesebb arkad beutessel..?!

    lenyegtelen egyebkent..


  • Running
    #2641
    Részemről ezzel befejeztem, de utoljára megjegyezném, hogy van két féle troll, mert tudjuk ám, hogy ennyire hülye nem vagy. Szóval az egyik féle troll vicces, a másik nem, mert még egy jópofa trollkodáshoz is buta. Nos te az utóbbi vagy. A kérdés csak az, hogy akkor mire fel? Csak nehogy azt mond, hogy te ezen otthon szórakozol, mert akkor neked elég komoly gondjaid vannak.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2016.10.11. 13:26:22
  • toza #2640
    szokott.. akkor sincs osszecsukott ernyo a hatan.. vagyis laba kozott volt regen kb.

    jo akkor swbf ujra szkinezve.. bocsi.
  • Zozzancs
    #2639
    de hogy utálnak minket, bullshit... eddig bárhol jártam szívesen fogadtak és tudták, hogy Magyar vagyok, hagyjuk már ezt a hülyeséget, csak az idóta emberek utálnak valakit a származása miatt vagy amiatt ami a múltban történt. A másik meg, hogy a British empire-nél van indiai skin :D mégis kit érdekelnek az indiaiak most őszintén?
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.10.11. 13:19:54
  • TDC Geronimo
    #2638
    :D

    sajna igaz. Amúgy tuti németül fognak beszélni. Turkáltak már fájlokban és minden voicet kiszedtek és magyar nem volt
  • Running
    #2637
    Csodálkoznék, rajtunk kívül kit érdekelne...minden más ország utál minket, mint a szart, régen sem volt ez annyira másként.
  • Zozzancs
    #2636
    Am egy kérdés, szerintetek reprezentálva leszünk valamilyen formában? skin vagy valami, esetleg magyar voice over, bár azon gondolkoztam, hogy mindenkinek egyen uniformja volt a Monarchia hadseregében nem? meg elvileg mindenki németül beszélt, szóval lehet nem lenne benne logika, bár a Brit birodalomnál választhatunk Indiai katona skint is. mit gondoltok?
  • Zozzancs
    #2635
    Nyugi srácok, holnap után már levezethetitek a feszültséget, legalábbis 10 órán keresztül biztos :D
  • simonl #2634
    Talán nem. Befejeztem, bocsi, sziasztok.
  • adam46
    #2633
    :D
  • Tikal #2632
    hu, nem kéne ide egy házigazdát intézni? ...
  • simonl #2631
    Nem tetszik, ne vedd meg, ne nézd, ne írj. Kész. Engedd el, ennyi.
  • simonl #2630
    Még jó hogy vannak még ilyen megmondóemberek b+!
    Utoljára szerkesztette: simonl, 2016.10.11. 13:02:28
  • simonl #2629
    Figyelj Srác, majd felszólalok a hétfői meeting -en itt a kiadónál, hogy kezdjük az elejéről az egész játék fejlesztését, mert van itt egy valaki aki szerint ez a BF4 új szkinekkel.
    Otthon azért szeretnek, ugye?
    De fordítsuk meg, mitől nem lenne a Te szemedben ez a játék NEM a BF4 újraszínezve? Van még pár nap a megjelenésig, vitassuk meg.
    Fikázol bele a világba mert az most a menő....??
  • TDC Geronimo
    #2628
    quake szerintem
  • Running
    #2627
    Bárcsak a te seggedből jönne ki egyszer egy ernyő, hogy ne keljen minden héten a farokságaidat olvasni.
  • toza #2626
    aztan nem is volt hatan ernyo... seggebol jott ki nyilvan..

    bf4 uj szkinekkel meg mindig..
  • TDC Geronimo
    #2625
    Újabb mulit teaser