6439
  • Smithwarden
    #97
    A BF1944-es kép kamu.
    Bár tőlem akár egy ilyen is jöhet, ha normálisan összerakják, netcode / tartalom / map design / játék módok / optimalizáció, stb szinten.
    Sokkal jobb annál, amit a COD-dal művelnek, hogy egymás után adnak ki kb ugyanolyan sci-fi részeket, ráadásul régi, toldozott-foltozott motorral.

    "Az a helyzet , hogy ezek a dolgok voltak már egyszer"
    Szerinted akkor ha már kiadtak egy régi, 14 éves játékhoz valamilyen hasonló modot, akkor már nem is érdemes kiadni egy ilyen jellegű játékot, új engine-nel, graffal, stb-vel?
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.05.08. 08:15:55
  • Bogdogege
    #96
    Az a helyzet , hogy ezek a dolgok voltak már egyszer , igaz a fiatal versenyzőknek ez új ,de már volt pénzt sem kértek akkor érte , nem tudnak már újat mutatni. A sok lámpicsek majd megveszi meg a prémiumot is , virítsd a lóvét az a lényeg pár honapal később meg jön ez isBattlefield 1944 .

  • JagFater
    #95
    Na, joet hazigazdanak, running kezdheti szervezni a warokat, aztan huzzunk bele. :)
  • JagFater
    #94
    Az ugy kezdodott, hogy jott a gudszpid... ;-))
  • Jabar
    #93
    Huh, elég betyárul néz ki.
    Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.
  • Smithwarden
    #92
    Valami ilyesmi hangulattal, design-nal és zenével kellett volna kidobni az első trailert.



    És ez a BF1917 cím is sokkal jobb lett volna, mint a BF1.
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.05.08. 01:13:02
  • Fpocok
    #91
  • szomferi
    #90
    eddig a legjobb, amit láttam :D

  • Krisztiam #89
    jah ezt a címet én is kitalálhattam volna, vagy bárki más :DD
    nem kell hozzá nagy ész :D
  • DasIsFuck
    #88
    BF-es szinten nem lehet a korból hiteles játékot készíteni.
    Azért kiváncsi vagyok, mert régi vágyam volt már ez a codoknál még annó, hogy nyúljanak vissza ide.

    A cím meg nevetségesen retardált:D

  • adam46
    #87
    Pont most nyúlnak vissza a gyökerekhez. :D
  • giornalista
    #86
    egyébként pletykálják, hogy a járművekbe spawnoló kollégák nem szállhatnak majd csak úgy ki, ezt jelenti a "designated vehicle class". ha ez igaz, akkor hatalmas jó pont jár a DICE-nak, de ne feledjük el, hogy a BF4 előtt is belengették a komplett tár reloadot (tehát, hogy ha lősz 6-ot, és reloadolsz, akkor a tár maradék részét elbuktad), aztán hagyták a fenébe a noobok miatt.
  • Gyuszopapa
    #85
    Komolyan évről évre gagyibbnál gagyibb BF-et adnak ki.Holott csak vissza kellene nyúlni a gyökerekhez.Ja hogy már a mai játékosok nem bírnák elviselni ha 2 percig tétlenűl sétálniuk kellene a hatalmas pályákon.Meg sok hiper-szuper robanáseffekt és társai.Ha nem hasonlít egy hollywood-i akciófilmhez egy játékmenet akkor az már gagyi is számukra.
    Boldogan gondolok vissza a régi szép időkre és örülök hogy játszhattam az 1942-2-2142-vel és módjaikkal.Nem arról szóltak hogy darálunk ezerrel agyatlanul meg a pálya másik végéből helivel végiglőjjük az egész pályát stb.
  • giornalista
    #84
    ha valakit érdekel, a trailer zenéje:

  • giornalista
    #83
    mi van? :D az AA-n kívül nem igaz, amit írsz egyszerűen. sokkal jobb a BF4 most, mint valaha volt, mutatják a játékosszámok is, két és fél év után is brutálisan sokan játsszák.
  • TDC Geronimo
    #82
    Mondjál bármilyen játékot ami megtartja azt a játékosmennyiséget, amennyit eladnak belőle. Töredékét se.
  • Seten
    #81
    Azért a BF4-et sikerült mostanra rendesen kiherélni.
    Egy rakat dolgot változtattak: pl heliből, hajóból utasként már nem lőhetsz rpg-t (szerencsére javítani még lehet), az AA-mine már csak egy darab, a TV-rakéták állandóan elpattannak, instant "killed in action", stb, stb.
  • yossarianHUN
    #80
    Erősen frusztrált embernek tűnsz. Gondok vannak otthon? Elhagyott az asszony? Sírd ki magad, mi megértjük.
  • Running
    #79
    De az össz vásárlókhoz képest meg nem sok. Mondjuk mindegy, mert emlékszem még lopkodós bf, meg a titanfall is óriási játéknak bizonyultak, aztán mégsem. Mondjuk mindegy, hülye mindig lesz elég, aki megveszi, újszülöttnek meg minden vicc új.
  • Running
    #78
    Na már csak te hiányoztál Joe. :D
  • Krisztiam #77
  • joebacsi
    #76
  • joebacsi
    #75
    ne is mond, a sok szemét ontja a flémet már 42 óta...ahelyett, hogy normálisan fórumoznának...undorító!
  • adam46
    #74
    Hagyd, csak megint bejött trollkodni, ahogy szokott. Nem szabad etetni és akkor talán elmegy. :)
  • TDC Geronimo
    #73
    némá ki van itt
  • TDC Geronimo
    #72
    BF4 2 és fél éves és 120k játékos játszik naponta. Ez minden csak nem kevés
  • joebacsi
    #71
    majd ha fejbeverlek a Fokker szárnyvégével, nem leszel ennyire durcis...már csak ezért megéri majd leporolni a joy-t :)
  • adam46
    #70
    Olyan jó látni a régi arcokat, akik az előző DICE játékoknál is végig trollkodták a topikot, gyertek megint, mert mindenki kíváncsi a véleményetekre. :D
  • adam46
    #69
    Megszólalt okoska törp. Köszi!
  • joebacsi
    #68
    mennyi ősbfes köcsög....kk reloaded szagot érzek :)
    durva, hogy egy felpimpelt bf1918 mod mire képes :D
  • Livius
    #67
    Ha megnézzük azt, hogy mennyien vették meg ezeket a hulladék gyöngyszemeket, akkor ahhoz képest már igen csak megcsappant az éppen még játszó játékosok száma és talán kimondható már simán, hogy valóban alig van aki még játszana vele. Ez szimplán azt jelenti, hogy hiába a gyönyörű grafika meg az effektek, de sajnos valóban nulla az egész játék élmény, hogy évekig lekössék a játékost.

    A legutóbbi Star Wars-os Dice hulladék is hozta ezt a formát 100%-ban, talán még a filmnél is szarabb, összességben a nagy üressége miatt.
  • giornalista
    #66
    nem vagyok meggyőződve erről, de majd kiderül.

    szerintem üdítő újdonság lenne, ha nem lennének ejtőernyők, jobban lehetne kontrollálni a pályákat talán.
  • yossarianHUN
    #65
    Ja, a BF3-4 is tök szar lett, ócska, ronda, használhatatlan fos, mindenki utálja, nem játszik vele senki. Ja várj...
  • Running
    #64
    Kb ugyanaz várható, mint az elmúlt 10 év bármelyik dice-os játéknál. Óriás hype vonat, remek trailer-ek, szép grafika, hangok, aztán kijön a játék. A vásárlók egy része instant csalódik, mert eladtak neki egy felfújt rózsaszín lufit, a többiek nem kárognak, mert már megvették, a játékosállomány szépen eltűnik pár hónap alatt, marad pár fanatikus, meg új vásárló. A játék meg ugyanolyan szar lesz, mint a többi, játékélmény zéró, értelem zéró, gondolkodás zéró, fícsörök zéró, de legalább szép lesz. De semmi gond, mert jövőre ismét fel lehet ülni a hype vonatra, addig meg ismét eladtak egy félkész szart 2x áron, majd még 2x bekaszálják a játék árát a dlc-kből.
    Ki van ez találva. Persze ettől még lehet jó, csak ne kéne 30.000-et kifizetni rá 2 év alatt, hogy megkapj egy olyan játékot, amit régen 12ért kaptál meg és a megjelenéskor.
  • TDC Geronimo
    #63
    ejtőernyő biztos lesz, hardlineben is van. Ez egyszerű gameplay elem, ami a kortól, settingtől teljesen független.
  • giornalista
    #62
    én is pont ettől tartok. trailernek látványosak ezek a dolgok, de vajon hogy működik majd a játék?

    ez a közelharc és a sok melee engem elsőre aggaszt egy kicsit, gimmickie-nek tűnik.

    plusz: ebben az időben nem igen volt ejtőernyővel ugrándozás, kíváncsi leszek, kihagyják-e a játékból.
  • TDC Geronimo
    #61
    concept artok







  • szabii98
    #60
    Ugyan ez a félelmem van nekem is. Az SW után bármi lehetséges.
  • JaSoN HuNTeR #59
    Hát igen, reméljük hogy ez nem lesz csalodás, de sok minden büdös mostanság nem csak az EA és a Infinity...
  • lac coo
    #58
    Egyszer lenne olyan jó és hangulatos egy EA játék mint a trailer ...:DD

    Nekem SW után már minden büdös ....