6439
  • Seten
    #137
    Mindenki számított az I. vh-s háttérre de nekem eszembe jutott még egy koreai hadszíntér lehetősége is.
    Igaz, ott a fegyverek jórészt II. vh-sak, pár újabb tankkal, repülőgéppel. És már helikopterrel is.
    Majd a következő: Battlefield-K :)
  • Smithwarden
    #136
    A BATTLEFIELD INSIDER linket beraktam a banner alá, mert elvileg ezen keresztül lehet jelentkezni a későbbi beta-ra.
  • Bogdogege
    #135
  • Running
    #134
    Server Browser confirmed.

    Éjjen.
  • JaSoN HuNTeR #133
  • Krisztiam #132
    LOL :DD


    Utoljára szerkesztette: Krisztiam, 2016.05.11. 16:43:24
  • Krisztiam #131
    Lassan haladunk affelé, hogy eltűnik a dobozos verzió..
  • hapi
    #130
    Igen pár éve még én is küzdöttem a forumokon hogy ne vegyek meg 5 dollarert a más színű kabát dlc-t az iq bajnokok, mert az rossz iranyba viszi majd a játék ipart. Kaptam is érte, hogy ha nekem nem eri meg akkor ne vegyem meg, de neki megéri. Most már ők is hiába vakarjak a fejüket, semmit nem lehet tenni, mert a tudatos vásárlók vannak kevesebben ezen a piacon.
  • dr Kotász
    #129
  • Bogdogege
    #128
    Nagy ám a Szerelem , puszi , puszi.
  • koschwarz
    #127
    Hola!
  • tutituti
    #126
    A holland bf oldal leközölt egy érdekességet, miszerint a meele fegyverek tulajdonsága különböző lesz.a kard és a gyalásó nem csak a textúrában lesz eltérő.volt még arról szó hogy a repcsik szárnyait szanaszét lőhetjük meg valami new system de azt nem értettem :). Aztán hogy nem lesz furcsa, nem korhű scope meg attachment.és a szokásos 0day profi netcode-ra koncentrálnak. Valami még a vezethető járművekről meg a csatahajókról de az meg már itt le volt írva
  • szomferi
    #125
    az a vicc az egészben, hogy a játék körülbelül 3 éve fejlesztésben van, szóval még mielőtt elkezdték volna ráállítani a fejlesztőket, a fejeseknek meg kellett jósolniuk, hogy 2016-ban mire fognak vágyni a gamerek, így meg kellett alkotni egy WW1 projectet A-tól Z-ig (SP, MP, ésatöbbi), hogy utána munkához tudjanak látni...
    Utoljára szerkesztette: szomferi, 2016.05.10. 21:53:57
  • JagFater
    #124
    Hehe, Koshi, hella.
  • Krisztiam #123
    hát én biztos nem veszem meg egyből, nem akarok úgy járni, mint a BF4-el :D
    megvárom a teszteket, meg hogy mit mondanak róla a játékosok :D
  • gstup
    #122
    Lesz benne tengeralattjáró?!(Lehet csak single mission?!)Ejha.Na arra kíváncsi leszek.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2016.05.10. 15:11:42
  • Running
    #121
    Ezzel teljesen egyetértek, talán egyedül a Witcher3 volt mostanában, amely nem így készült (és ismerem), de ez már egy másik topik.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2016.05.10. 15:00:23
  • yossarianHUN
    #120
    Ez így korrekt, és érthető, csak sajnos hiú remény. Én is játszottam ezekkel a játékokkal, nekem is ezerszer szimpatikusabb volt az akkori üzletpolitikája a kiadóknak, de sajnos ez már egy szép új világ, mégpedig a félkészen kiadott játékok, és a méregdrága DLC-k világa. Abban tök fölösleges reménykedni, hogy az új BF nem ilyen lesz, mert ez ma már magától értetődik, abban kell reménykedni, hogy ebben a viszonylatban viszont jó lesz. Már a BF4 is ezt a vonulatot követte, de azért szerintem a mai napig igen jó játék. Igen, sokkal jobb lett volna, ha nem félkészen adják ki, és sokkal jobb lett volna, ha nem kellett volna X ezer forintot kifizetni a DLC-kért, de manapság ez így megy, a trendet sajnos nem lehet megállítani. És arról lehetne vitatkozni, hogy ez kinek a hibája, de szerintem legalább annyira a játékosoké, mint a fejlesztőké. A fejlesztők azért merik ezt megcsinálni manapság, mert a játékosok asszisztálnak hozzá. Ha 5-10 évvel ezelőtt, mikor ez a DLC-s-bétafázisos pestis elkezdett begyűrűzni a játékosok a sarkukra álltak volna, kicsapták volna a hisztit, és bojkottálták volna ezeket a játékokat, a kiadók fülüket-farkukat behúzva, sűrű bocsánatkérések közepette rohantak volna vissza a kulturált üzletpolitikához, de persze nem ez történt. A játékosok ugyanúgy megvették a félkészen kiadott gammákat, ugyanúgy rohantak a boltba a dekadens, minden évben ugyanazt nyújtó, fostalicska szériák (khmm, CoD, khmm) legújabb részéért, és boldogan visítva fizették ki a játék árának 2-3-szorosát a DLC-kért, amiknek normális viszonyok közt kérdés nélkül benne kellett volna lenniük a játékban megjelenéskor. A fejlesztők meg rájöttek, hogy mi a szarért állnának már korrektül a játékosokhoz, ha azok ugyanolyan lelkesedéssel fizetnek a félmunkáért, meg az arcpirítóan lehúzós DLC-kért és ilyen-olyan Csillámpóni Edition-ökért. Ma meg már tök mindegy mit csinálsz, a folyamatot már rég nem lehet visszafordítani. A legtöbb amit remélhetünk, hogy a játék a játékipar eme görény érájában legalább játékmenetében jó lesz. Tartalmi és pénzügyi szempontból ne várjunk korrektséget. Nem lesz.
  • Jim Morrison
    #119
  • koschwarz
    #118
    Neba'!
  • toza #117
    zeldaban lehet November 21, 1998 ota lovagolni.. :)

    semmi ujdonsag..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.05.10. 11:43:23
  • Pluskast
    #116
    A régi szép idők. BF1942 és MOHAA. Ebből is látszik, hogy vén vagy mint az országút :D Meg én is :D
  • Running
    #115
    Öreg vagyok én már ehhez. :D
  • Caliph
    #114
  • Running
    #113
    Nincs semmi bajom, de nem fogom kijelenteni egy másfél perces trailer-ből, hogy na ez aztán wow killer játék lesz, főleg azok után amiket az utóbbi 8 évben játék címszó alatt eladtak. Kiemelném, hogy nem rosszak a játékaik, csak nem kiadás után 1 évvel kéne a játékot játszhatóvá varázsolni, ami manapság minden kategóriában trendi lett. Ismétlem magam, de én a régi kor gyermeke vagyok, amikor vettél egy terméket és játszottál. Most meg veszel egy terméket, amely félig van kész, aztán 3 havonta ismét fizetem 1-2 évig, hogy játék legyen belőle tartalommal. Nekem ez nem fekszik. Attól függetlenül remélem ez nem így lesz, de tudjuk erre mennyi esély van.
  • koschwarz
    #112
    Hát srácok, lehet hogy több éves kihagyás után ezzel térek vissza az online shooterek addiktív világába, bár ez senkit nem érdekel :D Igaz, a Bad Company 2-vel még ma is tolom időnként.

    De végre úgy tűnik, lesz annyi újdonság, ami miatt érdemes lesz visszatérni. Én legalábbis a modern hadviseléses témákból hányingert kapok. Azért a Dice kap egy jó pontot a BF4 kitartó javítása miatt, bár a katasztrofális indulás miatt én már ebből is kimaradtam (kihagytam magam), de mint hallom, "alig" pár hónap alatt sikerült kipofozni a játékot.

    Meg kap egy másikat, mert az idióta Activision-től eltérően ráérzett arra, hogy egyrészt már kurva unalmas a modern hadviselés (ide értve a Hardline című förtelmet is), másrészt nem a WW2-höz térnek vissza, hanem az alig használt WW1-hez.

    Ha lesz benne tényleges lovaglás is...
  • Terawatt
    #111
    Trailer tényleg ütött, de ezt az évek alatt láttuk hogy a srácok tudnak jókat csinálni. Szerintem jókor lovagolják meg a korszak váltást, mert sokaknak kivan a töke már a modern hadviseléssel.

    Remélem nem követik el azt a hibát hogy minden féle csicsa irányzék lesz, mint anno a cod world at warban.

    Új cod meg egy single végigjátszást megér, mert az akármennyire is rövid gyenge akármi, de attól még amíg tart epik és egy popcornt megér (és seedet :D)
  • toza #110
    attol meg a jatek lehet szar..diszrakson ezerrel jobb a 6 eves redfactionban is... v a 10 eves black ban..eredeti xboxra meg..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.05.10. 08:19:23
  • TDC Geronimo
    #109
    Last week, Call of Duty Infinite Warfare’s reveal trailer was the most disliked video game video of all time with about 300,000 dislikes. Today, it’s the most disliked trailer ever, and the 8th most disliked video period in YouTube history with a frankly unbelievable 1.2 million dislikes.

    On the other side, Battlefield’s numbers are no less significant. The Battlefield 1 trailer has now passed a million likes, putting it in the top 250 most liked videos ever, and making it, by far, the most liked trailer of all time, across movies, TV or video games.
  • gstup
    #108
    Szerintem is.A Bf 1 videója nagyon jó az eredeti zenével.
  • Jim Morrison
    #107
    szerény véleményem szerint elég értelmetlen videó. Nagyon is számít a zene, de főleg akkor ha a kép és a hang összeilleszkedik. Szerintem mindkettő (mily meglepő módon) rosszabb a másik zenéjével.
  • Fpocok
    #106
  • Jim Morrison
    #105
    Állítólagos szingli kampány küldik(/fejezetek):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Friends in High Places
    Nothing is Written
    Through Mud and Blood
    Avanti Savoia!
    The Runner
    Epilogue
  • lac coo
    #104
  • Nagydög
    #103
    Aham. A joyt. Leporolni. Aztan vissza is rakhatod a polcra, mert tizet teszek egy ellen, hogy ebben is a gamepad a legkomolyabb tamogatott eszkoz. Eger, billentyuzet, gyorsan gomb, lassan gomb.

    Biztos csak a kor, de ez kb. annyira tunt erdekesnek, mint az uj Battlefront. Es az nagyjabol hozta is azt, amit a trailer.
    Aprolekos munkaval, rengeteg odafigyelessel es szakertelemmel keszult semmi. Mondjuk ebben remekul vissza is adta az uj filmet.
  • Krisztiam #102
    14M nézettség már, az durva
  • MarkBlade
    #101
    Egy sima 2 is jó lenne. Fegyverkiegészítökkel testreszabhatósággal.
  • Bogdogege
    #100
    .
  • Seten
    #99
    "nem igaz, amit írsz egyszerűen"?

    Próbáld ki és rájössz! Sőt még egy amin változtattak: ha sraw-val vagy mbt law-val a kezedben szállsz be járműbe, kiszálláskor nem az lesz a kezedben. Csak ha rpg-vel vagy smaw-val mész.
    Olyat meg nem írtam, hogy nem sokan játsszák.
  • Bogdogege
    #98
    Ja
    Utoljára szerkesztette: Bogdogege, 2016.05.08. 08:17:56