6439
  • Jim Morrison
    #177
  • TDC Geronimo
    #176
    Elköltözött a BF fórum

    Úgy néz ki BF1 nem fog már Battlelogot használni
  • TDC Geronimo
    #175
    "DICE's initial pitch to take Battlefield back to World War 1 was initially "absolutely rejected" by EA Studios boss, Patrick Söderlund."

    Örülök, hogy meggondolták magukat. Gondoltam, hogy EA hallani se akart róla, gondolom DICE összedobott egy demot ami elég meggyőző volt
  • toza #174
    frosbite 14 maj esz.... 0:42 nal
  • szomferi
    #173


    de amúgy lesz PC-re is, megnyugtatlak
  • toza #172
    nem latszik fekete hatter miatt de raktam oda linkt..

    szoval eleg fos gepen is megy majd.. gtx 660- i3?

    Core i3-6300T 3.3GHz
    FX-4350
    GeForce GTX 660
    Radeon HD 7850
    8 GB
    Win 7 64
    DX 11
    40 GB

    ssd-t is tessek venni! az csodalatos meg!
  • patchaou
    #171
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én a GTA sorozat miatt :)

    Utoljára szerkesztette: patchaou, 2016.05.15. 18:03:34
  • toza #170
    igy...


    Softcore44 #152ma, 09:30 Szerintetek a gepigeny erőművet fog kívánni?

    doom3,hl2,crysis,bf3,bf4,bf5. ezek a jatekok miatt upgredelt video kartyat is valaha mindenki.. szoval ez a trend,ez lesz es kesz..

    egyebkent meg.. szerintuk csucs gep kell a csucsi futtatashoz. de ez sosenem volt kerdes. mindig csucs gep kellett a jol futashoz
  • Bogdogege
    #169
    Majd nézek egy ,Battlefield 1 Exclusive Collector’s Edition Bundle-t ,neked meg jut a műanyag tok meg a papír fecni .
  • Fpocok
    #168
    Ezt konkrétan nem íratm.
  • adam46
    #167
    Akkor irány a bót, aztán vegyél egy konzolt. Csak ne terjeszd itt azt a fost.
  • yossarianHUN
    #166
    Nem igazán értem, hogy ez hogy hogy jön az alaptémához, de oké.
  • toza #165
    hasznalt xbox meg garancijaval kb 70 ert kaphato.. hasznalt gtx970 meg garanciaval ua ennyiert van.. szoval ja..
    termeszetesen pc es konzol is kotelezo a lakasban..az osszes. ps4-meg xbox 1 is meg wii u is termeszetesen..
    nincs tobb gond es kesz..


    mellesleg a jovoben megjeleno 10-15 fos jatek miatt meg jo lenne a jo kartya..

    konzolon meg szopod a 720 p -t meg a 30 fpst meg az aim assistot.. gagyi.

    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.05.15. 14:04:51
  • TDC Geronimo
    #164
    Te meg nőj fel
  • TDC Geronimo
    #163
    Miért a konzol az fos meg szar?
  • AryanT1ger
    #162
    Akkor takarodjál el innen és nyomd a szaros konzolod te láma!
  • Bogdogege
    #161
    Igen, inkább azt vennék .Pc-t minek most is a torrent miatt van bekapcsolva , semmi értelme , a facabook meg a messinger-t telcsin is lehet nyomni.
    Utoljára szerkesztette: Bogdogege, 2016.05.15. 13:43:28
  • Fpocok
    #160
    Vicces, hogy fosozol, szarozol, de azért vennél egy konzolt.
  • patchaou
    #159
    És még használtan is mindegyiken lesz garancia :)
  • yossarianHUN
    #158
    Hahahahaha... Nem. Most a legolcsóbb GTX970-eket valamivel 90 rugó felett megkapod. Egy éve kereken egy tizessel voltak drágábbak, úgyhogy ez igen erős túlzás. Majd ha kijön az 1000-es széria, akkor lehet komolyabb áresést várni.
  • Gyuszopapa
    #157
    Ezt hívják árúkapcsolásnak.
  • Bogdogege
    #156
    1fos játék miatt ,1szar kártyát 100ezerért ja persze, inkább konzolt veszek.
  • Softcore44
    #155
    Denuvó :/
  • toza #154
    hova irjam!? szoval hogy hogy mostanaban mar nem tornek fel jatekokakat?! csak steam preload van mindenhol kb,nincs tores.. beleszar mindenki mostmar?!
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.05.15. 09:46:25
  • toza #153
    igen. nyilvan. haladjal a korral. ez van. ugyis egyre olcsobb lesz minden.. egy jo (gtx 970 pl) kartya is fele annyi mar mint 1 eve .. hajra..
  • Softcore44
    #152
    Szerintetek a gepigeny erőművet fog kívánni?
  • Szabi #151
    már kezdtem azt hinni, hogy csak szerintem botrányosan szr.. :D
  • toza #150
    +1 nem lehet atlatni mi hol van .. cseppet zavaro mind allat.. bf4 topik is miert feket!? nema..
  • adam46
    #149
    Visszaállítanátok a regi skin-t a topikra? Nem elég kontrasztos ez a fekete.
  • Krisztiam #148
    Mikrotranzakció
  • Fpocok
    #147
  • szabii98
    #146
    Ja csak egy ideje már nincs modtámogatás...:(
  • Gyuszopapa
    #145
    A régi BF-ekhez sok ingyenes tartalom jött ki.Módoknak hívták őket némelyiknek 4-5-ször több pályájuk volt mint az alapjátéknak.
    Lelkes rajongők készítették őket ingyen,játékszeretetből.
    Utoljára szerkesztette: Gyuszopapa, 2016.05.13. 23:28:39
  • giornalista
    #144
    nagyon örülnék, ha bevállalnák, hogy a pályák ingyenesek lesznek, az összes, és csak az egyéb extrákat, pl. fegyvereket kötik a prémiumhoz. érdekes kísérlet lenne, a játéknak pedig nagyon jót tenne.
  • TDC Geronimo
    #143
    ugyanaz lesz a modell, mint battlefront esetén valószínűleg. Lesznek ingyenes tartalmak/mapok meg premium tartalom is. Gondolom lesznek pénzért vehető battlepackek meg camok.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.05.13. 16:49:14
  • yossarianHUN
    #142
    A BF4 mintájú battlepack rendszerrel még ki lennék békülve, de félek, hogy ennél többről lesz szó... Ez a magyarázó marketingszöveg meg valahol a nevetséges és a visszataszító között van.
  • Fpocok
    #141
    Microtransactions and map packs confirmed for Battlefield 1
  • JagFater
    #140
    Nekem mindegy, csak legyen kumbula. :-)
  • Smithwarden
    #139
    Ez egy jó kérdés.
    Nekem úgy tűnik, hogy a BF Insider felé akarják terelni a népet, beta / újdonságok / community / newsletter / stb szinten, szóval valószínű csak ezen keresztül lehet csak majd bétázni.
    Így könnyebb nekik (is), mert egy helyen tudják majd az arcunkba tolni a reklámokat a többi megjelenő játékukról is.
  • Krisztiam #138
    kötelező jelentkezni, ha bétázni akarok? azt olvastam lesz nyitott béta is