6439
  • giornalista
    #337
    teljesen egyetértek veled. remélem, hogy a jól tartott youtube-osok is felhoznak pár kritikát, mert körülbelül csak rájuk figyel, hallgat az EA. de a járművek mozgása valóban túl agilis, a katonák is túl gyorsak, az egész játékot csillapítani kellene egy kicsit. ahogy írod, éreztetni a tömeget, az elmaradott technikát, stb.

    nem sok értelme van pl. a meelee combat erőltetésének, ha ugyanús 2 másodperc lesz tárat cserélni egy automata fegyverben...

    100%, hogy meg fogom venni, mert ez a játék az, aminek pl. a Battlefrontot látni szerettem volna (vicces, hogy van, aki szerint ez csak egy skin a Battlefrontra, LOL), de lenne még mit csiszolni rajta.
  • toza #336
    ottvota?!
  • szomferi
    #335
    nem tudom milyen felbontáson, meg milyen frekin játszották a játékot, szóval lehet, hogy 1440p volt, meg 120Hz, az alá kellhet a kakaó (bár szerintem csak sima 1080p volt 60Hz-en, láttam szimpla VGA-s képet is, lehet nem mind a 80 volt SLI-s)
  • yossarianHUN
    #334
    1080 SLI, az cuki :D Azért remélem nem ez lesz az ajánlott konfig
  • Nagydög
    #333
    Ez a jatekmenet kicsit sem hasonlit a modern harcaszatra. Ettol meg persze igaz, hogy az I. vh.-ra sem. De eppen az lepett meg, milyen jol mozognak a tankok. Irrealisan eroseknek tunnek, mert olyan helyeken mentek el/fel, ahol amugy valoszinutlen, de valahogy valoban jelen voltak.
    Ha valodi tuzharc hangulatot akarsz, nezegesd a Squad-ot. Arra valoszinuleg be fogok nevezni kesobb.
  • Bogdogege
    #332
  • Nagydög
    #331
    A Battlefront tenyleg nagyon jol nezett ki, es a hangok is nagyon jok voltak. Jatek az eppenseggel nem volt, de ugy tunik ez az uj Star Wars atok, mert a film is pont ugyanezt tudta. Mindenki odatette magat, akinek a korites volt a dolga, a tobbiek meg felmartak a zset, es egy delutant szantak a melora.
  • DantesHUN
    #330
    Engem a BF széria soha nem hozott lázba, ez van. ( Cod se) Nem rajongok ezért a gyors, ide-oda rángatós játékmenetért, nincs ezzel baj persze,nekem más stílus jön be.

    Viszont azt remélem, ha már I. világháború, akkor ez egy olyan játék lesz, ami engem is érdekel. De sajnos nem. Biztos sokaknak tetszik majd, de ez I. vh-s játéknak nem adja át a hangulatot. Túl pörgős, túl gyors. A tankok, a páncélautó mozgása? Nagyon nem ilyen volt, és igen tudom ez egy árkád játék, nem szimulátor.
    De ez így, olyan mint akármelyik másik hasonló játék, egy I, vh skin-el. Azt is tudom, az I. vh-t nehéz átültetni, de jobban adná a hangulatot, ha érezni lehetne a tömeg-hadseregek egymásnak feszülését, és nem ennyire a modern harcászatra hasonlítana a játékmenet.

    Igaz, szép, és nagyon tetszett az ,hogy I. vh-s harceszközöket lehet látni, jól néznek ki.
  • Bogdogege
    #329
    Csak a pálya olyan kicsinek tűnik.
  • szomferi
    #328
    ThermalTake Versa N26 ház,750W-os EVGA Nexus táp, EVGA alaplap, GTX1080 SLI, Samu SSD, Kingston RAM, a proci az Intel volt, de meg nem mondom már, hogy milyen, nem tudtam leolvasni az alaplapról a chipsetet

    80 gép lett építve az EA Play-re


    Utoljára szerkesztette: szomferi, 2016.06.13. 16:08:53
  • Running
    #327
    Egy kis skinezés, egy kis emez amaz, aztán meg is van az új játék. Tulajdonképpen minden adott már nekik, nem véletlen készülnek el ennyi idő alatt az új játékaik. Ettől függetlenül jól néz ki a gameplay, meglepően jól, a ww1 meg újdonság, szóval jó lesz ez, de biztosan meglesznek ennek is a dice-os frostbite-os betegségei, amit majd 1-2 év alatt kikalapálnak.
    Nehéz kimondani, de lehet én is bevásárlok, de csak a téma miatt, mert valami modern kori szarral már halálra untattak volna.
  • yossarianHUN
    #326
    Na azért ki tudja, milyen vas van ezen videók alatt:) Egyébként a grafika egy az egyben Battlefront, valszleg a Frostbite ugyanazon bildjét húzták rá, úgyhogy remélem, hogy ha az elment, akkor ez is el fog. Minőség tekintetében meg szintén garantált lenne a siker, szerintem jelenleg FPS-fronton grafika tekintetében a Battlefront magasan viszi a prímet, egy évvel később ugyanúgy ütne a BF1 alatt.
  • Nagydög
    #325
    Erosen ketlem, hogy en ezzel jatszani fogok, de most a gameplay videokat nezegetve valahogy sokkal jobban egyben van, mint a 3 vagy a 4, pedig ahogy lattam, vegul azokat is szepen osszekalapaltak.
  • JagFater
    #324
    Na asszem a sznájpert most sem fogjuk szeretni. :-)
  • toza #323
    labujloves elfeltozodik konnyen am!
    szemben allos -1 tar bele eresztos lovoldozes teljesen idegesito normal verzioban .
    ahogy kill cam ,meg falon atlatszo spottolt ellenseg ,meg jarmuveg kulso nezete is..
    1 loves 1 halal sokkal erdekesebb tud lenni.
    shotgun bol is van h 3 kell szoval ez sem mukodik hc ban sem mindig..
  • Bogdogege
    #322
    Nagyon jól néz ki
  • jan5650
    #321
    Egyébként tényleg érdemes HC-ban tolni. Engem pont idegesít az, hogy valakibe fél tárat kell lőni hogy megfeküdjön. Egyébként a 4-ben sem hal meg senki HC-ban attól, ha lábujjon lőnek :D Átlagban 2 lövés azért kell ;)
    Utoljára szerkesztette: jan5650, 2016.06.13. 13:38:00
  • Jim Morrison
    #320
    sokat játszottam hárommal. HC ról most először beszéltem. És az, hogy kevesebb golyó kell valakibe az sose okozott gondot, 1 tárral legalább több killt szerezhetek ;)

  • Gyuszopapa
    #319
    Baszki még a 3-4-el se játszottál már is osztod hogy HC-HC.Elmondom neked az egy szar mindenki olyan fegyverrel megy hogy 1 lövés legyél mégha a kislábod ujját is találják el.
  • TDC Geronimo
    #318
    Azt sose szerettem
  • Jim Morrison
    #317
    pre alpha, még változhat:) amúgy ahogy már írták is, HC módban kell játszani:)
  • TDC Geronimo
    #316
    Csak azt nem értem mi a célja az esőnek meg a ködnek, ha az ótvar 3d spot így is aktív...

    Ja és ez az új CQ nekem nem tetszik. Miért felfele megy a ticket szám? :(
  • jan5650
    #315
    A Battlefield 4-es számomra most az etalon, a Call Of Duty szériából a Black OPS 2 volt az utolsó amit még élveztem, a többi számomra értékelhetetlen hulladék a csillivilli jövőbeli ruháival, ugráló majmaival meg okos gránátjaival. Viszont a Battlefield 1 meg pont a első világháborús idősíkja miatt nem fog tetszeni. Kapásból kiakasztanak a gagyi/fél képernyőt kitakaró fegyverek. Kicsit olyan COD2 feelingem volt ahogy a gameplayeket néztem. Viszont a repülőgépes jelenetek tetszenek, kicsit DogFight stílusúak. Nagyon-nagyon gondolkodom a megvételén. Egy érvem van csak jelenleg mellette: kezdetben kevés csaló lesz... Kérdés hogy ez megér-e 13-14e Ft-ot.
  • grebber
    #314
    Én benne vagyok az 1%-ban szóval engem csak az érdekel.Abból is mutathattak volna igazán 1-2 perces trailert.
  • giornalista
    #313
    ami nagyon érdekes, hogy az "enemy kill" az csak 20 pontot ér, viszont minden egyes sebzés meg külön egy pontot.

    tehát egy kill 120 pont, de ha egy 5HP-s enemy-t ölsz meg, az már csak 5+20, tehát 25 pont.
  • giornalista
    #312
    Assault gameplay video. remélem, ezt a szteroidos, kurva gyors mozgást azért lejjebb veszik...

  • toza #311
    nyomjal hc -t nnyilvan..mindig is jobb volt..nincs minimap,meg spottolni lehet ugyan pontokert ,de nincs kill cam..nagyobb sebzes stb..realisztikusosabb ezerrel..
    cod4 ota ugy tolom pl es roppant izgalmasabb..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.13. 11:52:10
  • Borg
    #310
    Engem leginkább a folyamatos minimap meg player blipek zavarnak, meg hogy itt is meg van jelölve ki a barát meg ellenfél. Azért ezt szerintem ennél sokkal gyengébben kéne előadni, ha már első világháborúról van szó.
  • ikarus44
    #309
    Értem. Mondjuk így érthetőbb
  • toza #308
    par hsz lentebb vannak videok furi fegyverekrol amit vege fele hasznaltak inkabb..nyilvan majd ki kell erdemelni biztos idovel unlokkolgathatod. stb..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.13. 11:21:03
  • ikarus44
    #307
    Nem tudom, hogy jól tudom-e, mert az Első Világháború fegyverarzenálját nem igazán ismerem, de mit keres itt ennyi automata fegyver (pláne félautomata puska) amikor, (amennyire én tudom) azért még a '10-es években az ismétlőpuska volt az alap-kézifegyver minden haderőben?
    De a gameplay, meg a grafika is nagyon ott van. Már csak azt remélem hogy nem kell majd egy Paks a futtatásához
  • toza #306
    terkep meg spawn rendszer is gezijobban nez ki!!nincs tob hirtelen tankba termes sem.remelhetoleg nem kurjak el buzi szkinekkel stb...kivancsi vok magyarok mijenek lesznek majd...aranyos..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.13. 11:18:30
  • toza #305
    bf singlere kb 1% kivancsi..mindigis multi volt erdekes mindigis ja..

    pajtasokkal okorkodes osszedolgozas mokasabb mint botok elle tolni..

    viszont barcsak visszahoznak f1 stb billentyus -sajat nyelven uvoltozos komplexebb spot meg stb rendszert!!
    eza noi hang szuper nem ww1 hangulatu..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.13. 11:14:41
  • SötétBarom
    #304
    Ez sajnos kibaszott jól néz ki gameplay ügyileg is :D
  • adam46
    #303
    Baromira bejövős. (Y)
  • TDC Geronimo
    #302
  • adam46
    #301
    Valamivel jobb, de amúgy ha az enyémen reszelünk még közösen, az is megfelel. :)
  • Jim Morrison
    #300
    mióta mondom neked, hogy kérjé' má HG-t :)
  • Smithwarden
    #299
    Adam + Simonl: nem leszarom, de nem! vagyok itt HG, így nem tudom instant álligatni a designt (sem).
    Nekem amúgy a fehér háttér égeti ki a szemem és a fekete sokkal jobb.
    Olyat kb tuti nem fogunk találni ami mindenkinek jó... :p

    A linkelés színét javítom (piros) + legyen akkor mondjuk szürke a háttér? (Ha mindenki full fehéret akar, akkor persze legyen...de az ellen meg én "szavazok" az biztos.)
    >>> Warface <<< topikhoz van hozzáférésem és átállítottam, kb ilyen lenne itt is.
    Jó lesz úgy vagy valami kívánság még lenne?
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.06.13. 09:25:04
  • Snexi
    #298
    mondjuk ha a bf-ben leszarod a multit akkor nem biztos, hogy ez a te játékod.Dice a single-ben pedig sosem volt erős.Bár nekem anno a 3 kampánya bejött