6439
  • TDC Geronimo
    #379
  • yossarianHUN
    #378
    Egyébként ezzel a Battlefield Insider-es dologgal mi van? Majd válogatnak bétatesztereket ha eljön az ideje?
  • Bogdogege
    #377
    Az lesz , mikuás báti hozza.
  • yossarianHUN
    #376
    Az egy link, csak a fórum színbeállításai miatt nem látszik.
  • TDC Geronimo
    #375
    ezért kell psen tolni ott nincs ez a rángatós gameplay
  • Mr_no_NaMe
    #374
    Nem tudom minek erőltetik. Az a bajom, hogy kibaszottul látszik, hogy erőltetve van ez a téma, a rengeteg pereskedés miatt. Ránézek a bannerra és az első ami eszembe jutott, tényleg az első, hogy a markating csapat ölbe tett kezekkel, elégedetten bólogatnak, hogy ebbe legalább nem fognak belekötni a buzi ügyvédek, mert mindent megtettük azért, hogy ez a téma is ki legyen küszöbölve, ha már AAA no. 1 játékot tervezünk kiadni...ha már úgy is mindenre lehúzzák a játékforgalmazó / fejlesztő cégeket "a kisfiam a játék miatt lőtte fejbe magát" ügyek miatt..

    369 - nem értelek. mit ezért?
  • Bogdogege
    #373
  • toza #372
    +1
  • DantesHUN
    #371
    Mondjuk voltak néger katonák az I. vh-ban...de ez a legnagyobb gond? Az egész játék csak egy I.-vhs skin, nem pedig I. világháborús FPS.
  • Bogdogege
    #370
    speedy gonzales kutya f@sza, idegsokkos rohangálás
  • TDC Geronimo
    #369
    Talán ezért...
  • Mr_no_NaMe
    #368
    Srácok, csak nekem tűnik fel, hogy egy NÉGER csávóval reklámozzák a BF1-et? Ez ilyen 21. századi dolog, hogy minden benne lesz a játékban, nehogy megsértődjön valaki? Ez most abszolut nem rosszindulat, de egy első világháborús játékba minek néger? Mellékszereplőnek oké, de mit keres egy ilyen promo képen? WTF? :D

    Ha ez is ilyen "nem lehet túl sok negatív néger karakter egy filmben" dolog, akkor bocs, csak ezt már kajak nem értem :D Már az SWnél is furcsán néztem...
  • Nagydög
    #367
    Amit a videokban lattam, abbol nem tuntek opnak a tankok. Egyreszt a javitashoz meg kell allnod, masreszt eleg lassu folyamat, es vegul meg minden kozben bekapott serules reseteli is.
  • TDC Geronimo
    #366
    Új infó classokról

    Na ami érdekes, hogy medic tudja javítani járműveket. Ez új.
  • TDC Geronimo
    #365
    scope nélküli sniper

  • TDC Geronimo
    #364
    Nem népszerű nem volt, hanem nem volt még beépítve abba a buildbe amivel tolták
  • TDC Geronimo
    #363
    Tetszik a falmászás :) Benne van az új commo rose is


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.06.14. 18:45:12
  • yossarianHUN
    #362
    Persze, de azért a hibákról is beszélni kell. A jármű rombolhatóság jól hangzik, de mintha azt mondta volna róla a csóka, hogy nem volt valami népszerű (hacsak nem hallottam félre). Érdekes változatosságot hozna a járműharcba, a BF4-ben nekem kicsit túlságosan faék egyszerűségű a tankozás.
  • TDC Geronimo
    #361
    dinamit is lesz, nem minden volt benne ebbe a buildbe, ahogy a jármű rombolhatóság se. Ezek apróbb balance dolgok, ezek legyenek a legnagyobb problémák, releasere simán megoldható.
  • yossarianHUN
    #360
    Na ja, csak ahogy a srác is elmondja a videóban, itt sokkal kevesebb és kevésbé hatékonyabb AT fegyver lesz. Nincsenek rakétavetők, se C4, csak az AT gránátok, az se az összes klassznak. Már a videóban látszott, hogy mi mészárlást lehet majd rendezni velük, BF4-ben egy ilyen close quarters falusi környezetben fél perc után szétkapnak, ha nem szalad veled féltucat talpas, akik őrzik a segged meg az oldalad.
  • TDC Geronimo
    #359
    miért lenne op. Eddig is tudtad javítani sőt még menet közben is, most meg kell állni és csak akkor tudod bentről, ha nem sérülsz közben
  • yossarianHUN
    #358
    Figyeltétek, mikor arról beszél, hogy hogy működik a járművezetés? Ha nem dzsipbe ülsz, akkor külön, spawnoláskor kell lekérni az adott járművet, de ilyenkor automatikusan egy spéci klasszal leszel, ami tud javítani, de gyengébbek a fegyverei. Ez tetszik. A self repair viszont kicsit sok nekem, így azért elég OP-k lesznek a tankok.
  • Bogdogege
    #357
    Akkor majd a bajuszt kell nézni , akinek nagy bajsza lesz biztos Magyar.
  • DantesHUN
    #356
    Az biztos,hogy furcsa lesz. Pláne, hogy a OMM hadserege lesz benne, és nem Honvédség, valószínűleg. A közös hadsereg többsége meg osztrák volt, ( magyarok voltak a másodikok, utána a többi nemzetiség) és a vezényleti nyelv is német volt . Ha lesz minden nemzetnek saját szinkron, akkor az német lesz.
  • TDC Geronimo
    #355
  • TDC Geronimo
    #354
    dogfightok meg a repülő belső nézete az...
  • yossarianHUN
    #353
    Ejj, az a modulárisan széteső bombázó... Nem gyakran mondok ilyet, de nincs mit tenni, ez must buy lesz.
  • TDC Geronimo
    #352
  • TDC Geronimo
    #351
    Furcsa lesz magyarokkal jatszani multiba :) kivancsi leszek voice overre bar szerintem nemetul fognak beszelni
  • Running
    #350
    Abban viszont egyet kell értenem az assaultos videó végignézése után, hogy túl van pörgetve a játékmenet. Egy CoD-hoz jól illik ez, de egy WW1 BF-hez egyáltalán nem illik. Nem azt mondom, hogy legyen olyan, mint régen, mert az meg lassú már és unalmas, inkább valami arany középút, mert ez így kicsit tényleg olyan, mint egy bf3, bf4 skinezve.
  • toza #349
    ja..csak nem uj..mashol is volt mar ,de szep..

    vaganyabb lenne egy teherauto hozza az ujoncokat egyhelyre sokan lepakolodas..1 ora futas a csatamezon es vegul sznajper hedsat..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.14. 08:06:18
  • Running
    #348
    Ez a térkép, leszületés dolgot odapattintották rendesen. Nagyon jó lett.
  • toza #347
    es tenyleg!! hol marad a trencses reszek!?arokban kushadas,varni sipszora a halalba rohanjanak!?meg a periszkopos puskak!?meg stb..remelhetoleg lesz ez is..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.13. 23:00:33
  • giornalista
    #346
    ez elég alap, különben wallhack lenne.

    de a smoke pl. nem fedi el, azon átüt a 3D spot.

    én kivenném a játékból, megmondom őszintén, de sokan rínának miatta.
  • Nagydög
    #345
    Elkepzelheto. Azzal nem jatszottam, de ami videokat lattam, azokban nem tunt fel. Majd utananezek.
  • yossarianHUN
    #344
    Ez nem így van a 4-ben is? Nekem úgy rémlik.
  • Nagydög
    #343
    A spotot gyengitettek valamennyire. Csak akkor latod az ikont, ha tenyleg ralatsz az ellenfelre. Ha bemegy valami moge, akkor elveszted, mig ismet fel nem bukkan.
  • Borg
    #342
    És pont ide tarzozna a minimap és a 3d spot gyengítése is. Legalább valamit kelljen tenni azért, hogy lásd az ellenséges csapatmozgást. Egy modern shooterben még csak ok, de első világháborúban?
    A HC se rossz, BC2-t úgy toltam végig anno, de azért az se tökéletes, a lepkefing életerő miatt. Ott tényleg a legnagyobb tűzgyorsaságú fegyvert kell csak választani és kész. Nem kell idáig elmenni, csak ha már I.VH témát választották, akkor egy kicsit igazodjanak hozzá a látványon felül is. Mondjuk az egy lövéstől meghalás meg megint illene a korhoz :D
    Utoljára szerkesztette: Borg, 2016.06.13. 19:57:05
  • Nagydög
    #341
    "Ugyanúgy szaladgálnak mint a mérgezett egér, ugyanolyan gyorsan lőnek, ugyanolyan agilisak a 100 éves járművek mint a modern korban játszódó multis fps-ekben."

    Akkor a moder korban jatszodo fps-ekre hasonlit, nem a modern harcaszatra, amire az emlitett mas fps-ek sem hasonlitanak igazan. Mint emlitettem, a gyalogos harcot leginkabb a Squad adja talan vissza.
  • DantesHUN
    #338
    Nem-e? Ugyanúgy szaladgálnak mint a mérgezett egér, ugyanolyan gyorsan lőnek, ugyanolyan agilisak a 100 éves járművek mint a modern korban játszódó multis fps-ekben.