6439
  • Bogdogege
    #419
    Nem hiszem ,mert nem csak a tankkal van gebasz.
  • yossarianHUN
    #418
    Van egy olyan érzésem, hogy ha nem lenne "történelemhamisítás", és 6-tal menne az a tank, akkor azért menne a nyafi a fórumon :P
  • Bogdogege
    #417
    Hát nem , de akkor is .
  • Running
    #416
    Ez egy játék, nem dokumentumfilm.
  • Bogdogege
    #415
    Folyik a történelemhamisítás, de ez így van jól

  • Snexi
    #414
    peersze,használhatatlan lenne, csak azért durva hogy 30al hasítanak a játékban :D
  • yossarianHUN
    #413
    Azért szerintem senki nem számított arra, hogy majd 6-tal döcögnek a tankok a játékban:D
  • szomferi
    #412
    nem Mark V van a játékban? bár a sebesség szinte ugyanaz, ez nem szimulátor, eléggé gyilkolná a játékot, ha tényleg ennyivel száguldanának a tankok...
  • Snexi
    #411
    https://hu.wikipedia.org/wiki/Mark_IV

    sebesség: 6 km/h

    úgy látom komoly kompromisszumot kötöttek a játszhatóság érdekében :D
  • TDC Geronimo
    #410
  • yossarianHUN
    #409
    Milyen premiumot?
  • Bogdogege
    #408
    Meg kell venni a premiumot+10000ft semmi gond nincs itt.
  • yossarianHUN
    #407
    Egyébként komolyan DLC-ben lesznek a franciák? Azért ne b*sszunk már ki egymással...
  • TDC Geronimo
    #406
  • ikarus44
    #405
    Bocsi, javítom magamban
  • toza #404
  • Nagydög
    #403
    Ne mar gyerekek! Nem az energiaja volt kisebb, hanem egy tablazat alapjan a jatek kiszamolta, hogyha 100 meterrol lottel, akkor mekkora a sebzes a talalatnal. Ettol meg a lovedek ugyanakkora sebesseggel repult vegig es csak a gravitacio befolyasolta kozben.
  • Nagydög
    #402
    Az es a gravitacio volt eddig benne, most beletettek a legellenallas miatti lassulast is. Sz'al most meg inkabb figyelni kell a ballisztikara a tavoli loveseknel.
  • yossarianHUN
    #401
    Szóval te a Tetris megjelenése óta minden játékban csalódtál, mégis mindig újra próbálkozol? Akkor szerintem nem nálam van a hiba
  • toza #400
    tetris megjelense ota ,mikor jaccottal normalis eredeti jatekkal ha vegig gondolod...!!?
  • Szabi #399
    házigazda
  • yossarianHUN
    #398
    Nekem is, damage drop-off vagy mi az anyám az angol kifejezés rá. Nem hinném, hogy ez új fícsör.
  • ikarus44
    #397
    Ez csak poén volt. Mert k.b 3-4 topiknak is ő a moderátora. De a munkáját jól is végzi mondjuk
  • Seten
    #396
    A lassulás nem volt benne?!
    Nekem úgy rémlik, hogy nagyobb távról ugyanaz a lövedék kisebbet sebzett, vagyis kisebb volt az energiája, tehát lassult.
  • yossarianHUN
    #395
    Nem igaz már, hogy folyton leleplezik ördögi terveim
  • JagFater
    #394
    Pedig lehetne.
    És még ezt a fos dizájnt is le lehetne cserélni.
  • ikarus44
    #393
    Ne is reménykedj! Itt nem leszel moderátor
  • yossarianHUN
    #392
    Látom azért minden topiknak megvannak a hivatásos doomsayer-ei, akik kötelességüknek tekintik folyamatosan savazni az adott téma tárgyát :P
  • toza #391
    minden volt mar mindenhol..ujat nem tudnak ugysem nyujtani tobbe.. scak de szep lesz,vagy nem lesz annyira szar..
  • yossarianHUN
    #390
    Ilyesmi van a Red Orchestra 2-ben, nem? Igaz, valami elég kezdetleges megvalósításban.
  • TDC Geronimo
    #389
    Typically, a round in a Battlefield game is completely contained to that one match. You play, you win or lose, and then you move on to the next round. That all changes in Operations, a new game mode coming to Battlefield 1. In it, the outcome of the current round carries over to the next map, giving you the opportunity to fight a sequence of inter-connected battles.

    Operations offer epic journeys across several maps based upon real battles of World War I. We wanted to offer a large and epic experience with a focus on teamplay and frontline combat. Adding this meta-layer to the game mode, and stretching it across multiple interesting locations that both look and play very differently, adds a whole new layer of scale and variety to the battles in Battlefield 1. Your team can win on one map, proceed to the next map, and actually see the map you previously fought over on the horizon.

    As an attacker you’ll hear the commanding officer’s whistle as the order to charge the enemy trench is given. You’ll run side-by-side with your teammates as you storm towards the enemy defensive positions on foot, in tanks, airplanes, boats, and on horseback. As a defender, you’ll dig down as you hear the alarm go off signaling an incoming attack. You’ll man the stationary machine-guns and cannons to aid you as you rain hell on the advancing enemy attackers.
  • TDC Geronimo
    #388
    megújult commo rose egy része. Kategóriákra van már osztva

  • yossarianHUN
    #387
    A lövedékesés a lövedék lassulása (és a gravitáció) miatt van, szóval nem hiszem, hogy az esés benne volt eddig, de a lassulás nem. Mondjuk tudja a fene, annyit azért nem kísérleteztem gépkarabélyos sznájpolással:)
  • Nagydög
    #386
    Nem a lovedk ballisztikaja az uj dolog, hanem hogy a kilott lovedek a legellenallas miatt lassul.
  • yossarianHUN
    #385
    Ez a sweet spot dolog baromi jó, ha ez működni fog (de miért ne működne) ezzel végre megoldhatják az online FPS-ek örök dilemmáját (egy lövéses sniper OP, több lövéses már fos). A lövedékesés viszont szerintem már a 4-ben (de talán már a 3-ban is) benne volt, én úgy tapasztaltam, hogy távoli céloknál AR-ekkel is feljebb kell célozni.
  • Running
    #384
    Remélem azért ebben is lesz egy operation metro féle egy pontban megrekedő tömeghent, mert mindig kell ilyen térkép a véristvánoknak.
  • Boron Power
    #383
    Remélem nem találnak ki hozzá semmi kísérleti irányított fegyvert, és akkor egy jó netcode-al kurva jó is lehet.
  • yossarianHUN
    #382
    Tessék, nerfelve lesz a 3D spot :D Ezek a spottolós változások jók, meg az is, hogy kevesebb pont jár killért, több foglalásért. Ez talán picit visszaveti majd a rambózást.
  • TDC Geronimo
    #381
  • TDC Geronimo
    #380