6439
  • adam46
    #459
    Vannak újdonságai, olvass.
  • TDC Geronimo
    #458
  • toza #457
    barcsak inkabb korul neznenek, mutogatna kicsit a frozbajt endzsin ujdonsagait ha van egyaltalan..

    tank lanctalpain frocsogo sar tok jol nez ki..
  • yossarianHUN
    #456
    Nekem speciel 10/10 ez a pálya, baromira bejön. A régi CoD 1-2 meg MoHAA időket idézi fel bennem:)
  • szomferi
    #455
    nyáron, egyelőre ennyi publikus
  • Alien69
    #454
    Megnéztem pár léghajós trailert. Ez kb BF2142 titán mód. Kár, hogy nem lehet elfoglalni.
  • JagFater
    #453
    Gyerekek, nekem ez tetszik.
    Kicsit egysíkú ez a pálya, meg kell hozzá pár redbull, hogy bírjam a tempót, de nemrossz.
  • Alien69
    #452
    Mikor lesz beta? Már először, mert mint tudjuk, az ÖSSZES játék ma már bétaként jelenik meg (még anno a BF2 is, ugyebár).
  • TDC Geronimo
    #451
    Van benne tank class gameplay is. Amint látom kap tankok ellen gránátot és javításhoz kalapácsot.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.06.17. 17:31:18
  • yossarianHUN
    #450
    Azért azt kell hogy mondjam, hogy ez a "a francia hadsereg annyira fontos volt, hogy egy teljes DLC-t akarunk szentelni nekik" baromi olcsó duma.
  • Bogdogege
    #449
  • Bogdogege
    #448
    Nincs itt baj elérjük a 500 ik Hsz-t azután lehet HG választani , az meg majd teszi a dolgát .
  • TDC Geronimo
    #447
    Vannak benne nagyon jó kis új infók
  • Nagydög
    #446
    Most attol fuggetlenul, hogy kinek mennyire van igaza, mar ha letezne olyan egyaltalan a temaban:

    Azert legalabb nickrol a hasonlo erdeklodesu figurak nekem remleni szoktak.
    Es ezek a faszingerek mar akkor itt rontottak a levegot, mikor te meg a kozepiskola kornyeken teblaboltal, es azert az sem tegnap volt.

    szerk: Te sem tegnap tevedtel be ide, ahogy nezem.
    Utoljára szerkesztette: Nagydög, 2016.06.17. 15:55:49
  • TDC Geronimo
    #445
  • yossarianHUN
    #444
    Az azért túlzás, max takarítani kéne egy keveset.
  • fazerus
    #443
    Zárható a topik.
  • giornalista
    #442
    komoly gondok vannak nálad, de mesélhetnél nekünk még a nagy marketinges gyíkemberes összeesküvésről, ha már magadnak legalább leleplezted őket :)))
  • Bogdogege
    #441
    Könnyű az élet amíg apu meg anyu eltart ,igaz.
  • giornalista
    #440
    haver, nem kötelező, le lehet menni tanyára, Afrikába, ott nincs pénz, nincs semmi, élhetsz szabadon :D jaa, csak állatot tartani nehezebb, mint a Tesco polcáról leemelni az akciós olasz felvágottat? egész évben a fóliasátorban állni macerásabb, mint kiválogatni két vöröshagymát? senki nem kényszerít semmire, de érdekes módon a hozzád hasonló szabadon felébredtek a legnagyobb rabszolgák :))))
  • giornalista
    #439
    nagjyából annyi lehet, a "telcsiből", meg abból, hogy a 18 ezer forintos cipő az drága :)))
  • yossarianHUN
    #438
    Most komolyan a Harcosok Klubjával példálózunk a gonosz, kapitalista, kizsákmányoló rendszer ellen? Hány éves vagy, 14?



  • Bogdogege
    #437
  • yossarianHUN
    #436
    Játszottál a CoD-dal az utóbbi időben? Szerintem gurulj pár multis kört a BO3-ban. Elárulom, köze nincs a BF-hez. Falon futkározó, minigun kezű robotok és rikító rózsaszín, kismackómintás ruhában feszítő szamurájok csapják szét egymás orcáját buzogányokkal (igen, buzogányokkal). A BF4 egy ArmA hozzá képest. Lehet, hogy mindkét széria árkádosodott, de hogy még mindig legalább akkora, de inkább nagyobb a diffi a kettő között, az hétszentség.
  • adam46
    #435
    Történelem hamisítás! Ember ez egy játék, nem egy full szimulátor, nőj már fel!
  • Bogdogege
    #434
    Nézd meg a Harcosok klubja című filmet
    Utoljára szerkesztette: Bogdogege, 2016.06.17. 10:02:55
  • Bogdogege
    #433
    Kivan ez találva a PR szakemberek tudják mi kell neked, és te meg is veszed mert ezt nyomatják a tv-ben meg mindenhol , elhitetik veled akkor vagy fasza gyerek ha minden évben lecseréled a telcsid ,18e-ft cipőt hordasz , valamelyik szupcsi sportmárka cuccát hordod , ha 120cm tv-éd van ,most már olcsó a 4k is a full-hd gagyi. Úgyhogy vásárolj és vásárolj és elhidd milyen jó neked.
  • SötétBarom
    #432
    Mélyen frusztrált ember vagy.
  • Gyuszopapa
    #431
    Az a legnagyobb probléma hogy a régi BF-ek a szimulátoros fps-ek és az árkád ugri-bugri lövöldék között helyezkedtek el.Eladásban nem voltak a Codok és más árkád lövöldék seggében sem.Ezért hát csináltak belőllük egy járműves Codot,mert hát eladásilag az jobban bejön.Nehogy már pistike 1-2 percet gyalogoljon a játékban vagy nehogy már elfáradjon a katonája egy kis futás után(stamina).Mert pistike ezt nem szereti,pistike azt is szereti hogy az ellenség előtte meg legyen jelölve(3D spot) nehogy már a minimapról kelljen neki kitalálni hogy mégis pontosan hol van.Mert ahhoz kellene agyat is használni.
    Mert pistike ezért fizet és tudod sok pistike sok pénz.
    A te nyelvedre lefordítva a Wotosra,pistike a piros játékos,akinek kell az arty és egyéb noob dolog amivel le tud győzni egy nála jobbat és pistike vesz 40-50 prémtankot pedig olyan hülye játékhoz mint én a quantum fizikához és annyi esze van mint egy marék káposztalepkének.
  • SötétBarom
    #430
    Jaja, ezért vannak még mindig tele a BF4 szerverek. Mert nincs kontent.
  • yossarianHUN
    #429
    Ja, milyen szemetek is ezek a rohadt játékfejlesztők, hogy nem a két szép szemedért fejlesztik a játékaikat.

  • Bogdogege
    #428
    Az helyzet hogy ma egy valami számít a pénz semmi más. Egy kifordult aberrált világban élünk
  • yossarianHUN
    #427
    Gyuszótól meg én már sok topikban olvastam hozzászólást, de olyat, ami ne valami savazás lett volna, még soha (tényleg). Neki ez a hobbija, én meg már reflexből skippelem ezeket a hsz-eket:)
  • yossarianHUN
    #426
    Ja, tudom, kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt már semmi. Na de komolyan gyerekek, 2016 van, változnak az idők, ez van, megszoksz, vagy megszöksz. Én is jobban szerettem a CoD 2-t meg 4-et mint ezt az új, elmebeteg Black Ops 3-at, de evvan, olyan már úgyse lesz megint, ha meg ez nem tetszik, hát nem játszom vele. Annyira meg aztán főleg nem cseszek ki magammal, hogy felmenjek a topikjába, és ott siránkozzak, hogy ez így gagyi, meg úgy árkád, meg amúgy fos núbság, de bezzeg az én időmben... Engedjük el. Ha ez már nem olyan, mint az én időmben, akkor eldöntöm, hogy tudom-e így is szeretni, vagy nem tudom, és akkor elengedem. Minden további fölösleges szócséplés.
  • Bogdogege
    #425
  • Bogdogege
    #424
    Már indulhatsz is , úgy tudom az is EA termék sikerült majdnem tönkre b@szniuk azt is , ez van az új battlefildel is. a bf2el évekig játszottunk ingyenes modok voltak , most megveszed a játékot+a prémiumot azt 3 hónap után megunod mert semmi tartalom , agyatlan idegbeteg hentelés meg rohangálás .
  • toza #423
  • Gyuszopapa
    #422
    Persze hogy hamisítanak,hogy lenne meg a CODOS pörgős arénaszerű játékmenet a valóságos háború lemásolásával.A dara a lényeg semmi más.
  • yossarianHUN
    #421
    Na várj, bemegyek a Need for Speed: Most Wanted topikba és panaszkodni kezdek, hogy a keréknyomás nem befolyásolja a tapadást.
  • Bogdogege
    #420
    Egyedül a Maschinenpistole 18 szupcsy ,de azt is 1920-ra tökélesítették.