6439
  • Bogdogege
    #499
    Egy pár hsz-el lejjebb ezt mondtam én is, azt lehurrogtatok
  • toza #498
    az SWBF mindig is gyermeteg,ecceru jatekmenetu volt..SEMMI koze nincs BF sorazathoz valoban... nem kell ezen ossze zavarodni..vagy hasonlitgatni sem..Dizni szar.. meg enekelnek is benne meg minden..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.21. 15:01:48
  • yossarianHUN
    #497
    Na ez az, a BF4 Premium többé-kevésbé megérte a pénzét, de az SW esetében gyakorlatilag egy demót vettél meg egy AAA cím árának másfélszereséért, majd további, pofátlan összegekért kerekíthetted egy úgy-ahogy teljes játékká, ami még mindig közelébe se ér a BF4 Premium tartalmi mennyiségének. Tudom, lesznek hozzá még DLC-k, további tartalmak. További pofátlan összegekért. Azért hihetetlen, hogy esetenként 30 ezer, vagy több forintot kell elkölteni ahhoz, hogy legyen egy olyan játékod, amit pár éve még alapértelmezésként adtak volna a kezedbe 10-12 ezerért. És még csak várni sem kellett hónapokat, hogy a játék alap egynegyedéhez hozzáfércelgessék a további, fizetős háromnegyedet.
  • TDC Geronimo
    #496
    BFes premium tartalommal szerintem semmi gond nincs. Bőven adnak tartalmat a pénzért.
  • yossarianHUN
    #495
    Ez szerintem az lesz, aminek az SW-nek lennie kellett volna. Az SW is nagyon jó játék lenne, csak két hibája van: egyrészt, hogy irtózatosan, fájdalmasan egyszerű, másrészt hogy a játék egyharmadát adták el 20 rugóért (pfffff), a maradék kétharmadot meg további 20-ért, DLC-k formájában (és még ezekkel együtt se nagyon tesz ki a teljes tartalom egy átlag multis FPS-t). Az arcpirító pofátlanság netovábbja. De ez valszleg a BF1 esetében is így lesz, úgyhogy jobb, ha felkészülünk.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.06.21. 14:18:35
  • TDC Geronimo
    #494
    miért mi a baj az swvel? SW nem bf, az egy rém egyszerű árkád fps/tps, mindig is az volt.
  • lac coo
    #493
    En SW utan nem merem megvenni....
  • TDC Geronimo
    #492

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.06.21. 13:40:24
  • koschwarz
    #491
    Lookin' good!
    Hosszú évek óta nem vettem semmilyen kompetitív multis lövöldét, de ez most bekerül a parizer és a fehér kenyér mellé a szatyorba.
  • adam46
    #490
    Marha jó lesz, már alig várom.
  • toza #489
    libego hosszu kabatok rohadt jol neznek ki vmiert
  • JagFater
    #488
    Eloszor en is azt hittem, aztan rajottem, hogy csak benacska.
    A video tényleg jó.
    Ugy latszik a hiperaktiv reteg mar elkotrodott.
  • TDC Geronimo
    #487
    wat? nem :)
  • Bogdogege
    #486
    Kontrollerel nyomul

  • yossarianHUN
    #485


    Jól néz ki.
  • TDC Geronimo
    #484
    Na ide feltöltötték újra a videót <--- ez egy link

    Minősége rosszabb, mert újrafeltöltött, de szerintem az egyik legjobb videó. Elvileg újabb build is, mint az E3as
  • TDC Geronimo
    #483
    Ja embargo van rajta elvileg még 2 hétig pedig nagyon jó videó volt
  • yossarianHUN
    #482
    Már le van szedve. Úgy tűnik az EA nem szereti a nem hivatalos leakeket.
  • TDC Geronimo
    #481
    Nem idegbeteg rángatós, tearing nélküli videó. Eddigi legjobb szerintem
  • TDC Geronimo
    #480
    closed alpha gameplay. Állítólag lesz pcre jövő héten. Azt hiszem BF4nél is volt egy kis létszámú alpha

  • yossarianHUN
    #479
    "Assassin plane"... Ez de hülye...
  • toza #478
    "gepet.."
  • Nagydög
    #477
    Fun fact: De. Legalabbis ha jol emlekszem. Valamelyik orosz tank hirhedt volt a viszonylag konnyen lecsapodo sulyos fedelrol, ami eleg sok ujjat zuzott ossze.
  • toza #476
    hatazer 12 mp nel mikor beloki rotort es atugrik rajta akkor mar "accident" kellett volna h legyen.. daraltan nemigen vezetne kepet valosagban ,ha ilyen vaganyul ugrik bele...

    tankoknal is allandoan odabasszak a sajat kezuket ahogy csukjak az ajtot..

    tortenelem hamisitas.. valosagban nem csuktak oda sztem..
  • Pluskast
    #475
    Hát nem tudom. Mindenki döntse el maga, hogy ez jó vagy sem, de szerintem ez totál illúzióromboló.



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekimegy a repülővel a Zeppelinnek és még csak meg sem karcolja. Betonból készült az a szerekezet vagy mi?
  • yossarianHUN
    #474
    Hát én esküszöm nem látom, de jobb is. A tudatlanság áldás :D
  • patchaou
    #473
    A lejjebb berakott videóban amire reagáltam tisztán látható. Ha nem látod örülj neki :)
  • yossarianHUN
    #472
    Na ez az, tudom, hogy ez a "tearing" effektus, de én ilyet még életemben nem tapasztaltam, vagy ha igen, akkor nem vettem észre, akkor meg minek.
  • lac coo
    #471
    A monitorhoz igazitja a kepkockak megjeleniteset, csak akkor szamol uj kockat ha az elozot mar teljesen megjelenitette a monitor, fentrol lefele. Ha kozben kuldi ra az ujat akkor fent mar az uj lesz lent meg meg a regi ezert vizszintesen egy torest latsz a kepben.
  • yossarianHUN
    #470
    Tonképpen mi az anyámat csinál a vsync? Tudom, hogy elméletileg korlátozza az FPS-t, ezzel megakadályozva az FPS-ingadozást, de én ebből még soha nem vettem észre semmit, azt leszámítva, hogy egyes játékoknak 30-ra veszi vissza, ami engem már zavar. Próbálgattam játékokat vele és nélküle is, de soha nem vettem észre különbséget a fent említett eseteket leszámítva. Meg egyébként sem értem, hogy miért jobb, ha folyamatosan 40 FPS-sel fut egy játék, mint ha időnként 60-ról esik vissza 40-re.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.06.19. 21:07:51
  • toza #469


    biztos jo lesz...
  • Tikal #468
    történelem hamisítás... atyaég, itt valaki elfelejtette, hogy egy játék topikjába írogat...
  • szomferi
    #467
    vagyis?
  • Gyuszopapa
    #466
    5.16-tól látható a Frostbite engine tipikus hibája.
  • Fpocok
    #465
    Sajnos így van sok esetben.
  • szomferi
    #464
    mert input lagot okoz a v-sync, ezért nem használják nagyon
  • TDC Geronimo
    #463
    valószínű gsynches monitorok voltak
  • toza #462
    ?! az nagyon lassitja jatekt nem!?!

    repultek tankal..720 as ha jol szamolom..
  • patchaou
    #461
    Rohadtul irritál amikor nincs bekapcsolva a v-sync, több videósnál meg streamernél is láttam már és fel nem foghatom hogy tudnak így játszani :)
  • yossarianHUN
    #460
    Ott 5:16-nál mi az anyám történt? :D