6439
  • toza #539
    de ti nem vartok vele par honapot?! elso learazast legalabb!?! addig szurik hibakat stb..
  • Jim Morrison
    #538
    ha engem kérdezel, ebből felejtsd el a deluxe editiont. lehúzás.

    ebből kiindulva majd premium edition kell neked :) (ha lesz. kétlem, hogy ne lenne majd)
  • Borg
    #537
    Na most akkor van ez a standard, meg a deluxe verzió. De egyiknél sem beszél a DLC-kről. Azokért ígyis-úgyis külön kell majd fizetni, vagy mi?
    Mert akkor nem veszek deluxot csak azért, hogy 3 nappal korábban szívhassak már.
  • Bogdogege
    #536
    És a jó öreg delfin pörgés ugrás az lesz?
  • yossarianHUN
    #535
    Ja, az a Domination vagy mi, de az közel sem Conquest.
  • toza #534
    de van.. 5 pontot kell v lehet elfoglalni.. aztan eccer csak vege lesz a jateknak..
  • yossarianHUN
    #533
    Senki, tök egyértelmű volt hogy lesz, elvégre BF-ről beszélünk, és már az E3-as videókon is CQ-t játszanak. A Battlefront kapcsán merült fel, hogy ott nincs.
  • toza #532
    parhonapja elvileg igen..

    ize.. en csak pipaltam es rakkattintottam h sign in ,es mar kesz is..

    lesz conquest.. kisirt h nem lesz?!

    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.23. 17:32:43
  • Borg
    #531
    Az ea account az ugyanaz mint az origin? Mert azzal az istennek se enged be ez...
  • tutituti
    #530
    Schrank-ra rakom a voksom :D
  • Running
    #529
    Na mivan az összes bf troll már csatába indult? :)))
  • yossarianHUN
    #528
  • Bogdogege
    #527
    Én meg Zolly ra
  • JagFater
    #526
    Psszt...yosi, ilyet hangosan ne kérdezz!!!!!44
    Meghallja ezt egy ősbéefes kecseg és kitépi a szíved, rajzol rá egy szmájlit és hozzávágja egy kőhöz, majd a KK jár rajta tűztáncot! :-)
  • yossarianHUN
    #525
    Joebácsi!!! Ki az a Joebácsi? :D
  • JagFater
    #524
    Na, valasszunk gyorsan egy hazigazdat, o majd intez mindent...

    1; Joebacsi :-)
  • JagFater
    #523
    Hat ha egyszer szar, akkor szar. Buzeral, hogy kimondtam?
  • Smithwarden
    #522
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem a designnal volt gond (bár kértem 1-2 dolgot és szó nélkül mást raktál be), hanem a 0 kommunkáció részedről, nem más. De ezt már leírtam neked többször, csak direkt nem akarod megérteni.

    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.06.22. 21:47:58
  • Borg
    #521
    Nem kell sokat kihozni a témából, jó ez így. Egy háttér, meg a sima normál topik dizájn.
  • Szabi #520
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    passz, erre volt igény.. random gagyi háttér és bazinagy bannerkép, yeah, de már legalább nincs mindkét képen battlefield felírat..
    egy ilyet kipróbáltam, de topiknyitó lehurrogta, azóta ez az eredetileg kért szépség van
    [spoiler]
    [/spoiler]
  • adam46
    #519
    Mit nem értesz rajta?
  • toza #518
    ezt akkor sem ertettuk,meg most sem kb.. :D

    "uj " hirek open beta nyar vegen jon,de ezt mar mondtak..

    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.22. 13:27:27
  • toza #517
    kb sokan mondtuk h de nem jo.. egybol ahogy megvaltozott jelezve lett h nemlatni semmit.. igy sokkal csodalatosabb.

    csak mert fekaval reklamozzak,meg nem kell a tropiknak is feketenek lennie am ! :D

    koszcsi!
  • adam46
    #516
    #254 Írjak nekik, hogy rakják be? Amúgy már lehetne HG-t választani. Így nézne ki.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2016.06.22. 12:52:04
  • Smithwarden
    #515
    A szarozás az megy egyből (JagFater féle kocsma / troll szint), de amikor konkrétan rákérdeztem egy hete, hogy valakinek van-e kívánsága vagy kérdése a design / színekkel kapcsolatban, akkor persze semmi kérés nem jött...
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.06.22. 11:48:09
  • szomferi
    #514
    biztos lesz, majd megjelenés előtti hónapban fognak szerintem jönni róla a hírek, meg a részletek
  • toza #513
    battlefield insider nal kell feliratkozni koraira
    itten..

    kesobb lesz ugyis open beta barkinek..

    vagy g2a -n, vagy egyeb olcso cd kulcs oldalakon lehet venni majd biztos 1-2 euroert..ugy szokott lenni...

    jatekot meg csak polok meg egyeb szarok miatt "erdemes" elorendelni..

    persze kesobb ezeket is megkaphatod fele annyiert majd...


    topik meg mocsok szarul nez ki ja..vki nyison egy ujat..majd oda megyunk inkabb ..ez nagyon fosss ja..
  • Borg
    #512
    Van valami előnye annak ha már most előrendeli az ember? Alpa/beta az garantált?

    (illetve ez az ökörhugyozás szerű topik dizájn tényleg kell ide? )
  • yossarianHUN
    #511
    Egyébként season pass-ról lehet tudni valamit? Lesz, nem lesz?
  • toza #510
    ezzel tolta vki ?!
    erdekes lehetett..sznajperek meg tank meg miegymas nelkul..



  • toza #509
    vagany ww1 jatekok voltak egyebkent meg..

    hl1-2 modok.. csak kb 1-2 eve alatt kiurultek szerverek sajnos..



  • szabii98
    #508
    Vagy csak legyen minden agyon moddolható, hogy a community úgy játsszon ahogy akar? Igaz akkor nincs premium meg season pass meg új mapok
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2016.06.21. 23:12:21
  • toza #507
    akutyafajat... nem tom mer ideraktam.. erdekes lesz a jovo azbiztos
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.21. 22:36:37
  • yossarianHUN
    #506
    Én már azzal is beérném, ha tennének bele egy sima Conquest módot. Nem hiszem, hogy nagy kérés.
  • lac coo
    #505
    Nem lenne az rossz, ha hallgatnának a játékosokra, és legalább valami játékmodban engednék picit komolyabban játszani. Nem is kellene sok, csak kivenni pár idiótaságot mint pl. a végtelen számú érintésre robbanó gránát, a repkedőhátizsák stb .
    Amúgy a Dice legjobban összerakott cucca, gondolom ez a BF1 is hasonlóan jól meg lesz hegesztve .
  • JagFater
    #504
    "Dizni szar.. meg enekelnek is benne meg minden.."

    :-DDD
  • TDC Geronimo
    #503
    4k upscales gameplay

  • Alien69
    #502
    Valóság egy számítógépes játékban? Ilyet várni, enyhén ballgaság. Hogy modellezed le a RÁD ható erőket, hogy TÉNYLEG bepréselődj az ülésben, vörös ködöt láss, vagy ha megsérülsz, fájjon? Az asztal lába bokán rúg, vagy mi?
    Vannak igazi szimulátor szerűségek, főleg repülés területén. De, azzal valszeg nem harcolnának mondjuk milliós létszámban, de 10E-s léptékben sem, valszeg.
    Ami meg a DLC-ket illeti, pont a szimulátorok viszik a prímet. Lásd akár a Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition-t, épp akciós, és az ÖSSZES DLC
    1114,82€. Ja, és ez akciós ár. Train Simulator DLC teljes ára, ami most nem akciós, 4 235,32€.
    Igaz, elvileg van mögötte tartalom is, néha 1-1 festésen, vagonon kívül.
  • Bogdogege
    #501
    aha
  • yossarianHUN
    #500
    Nem, azért hurrogtunk le, mert
    1. A játék történelmi hűsége miatt nyavalyogtál, miközben egyértelmű, hogy nem harci szimulátorról beszélünk
    2. Amiatt nyavalyogtál, hogy a BF Premiumokban sincs semmi tartalom, miközben van. Én az SW: Battlefrontról beszéltem
    3. Elkezdted nyomatni ezt a gyermeteg antikapitalista, rendszerellenes, Harcosok Klubjá-s maszlagot. Ugyan, kérem