273
Call of Duty: Infinite Warfare
codiw_banner.jpg
  • Doom 4
    #14
    Trailer alapján nem rossz, az Advanced Warfare is jó volt egynek. Én Sci-fi-t nekem jobban adja, mint a világháborús, vagy a "napjaink" témája. Multi már egyáltalán nem érdekel, mikor gőzerővel készül az új UT az bőven az összes "divatos" FPS felett áll már most szerintem.
  • MoRT2195
    #13
    Az Infinite Warfare nem érdekel, viszont a CoD4 remastered azon nyomban nyomok egy pre-ordert, ahogy lehetséges. :D Végre feltámad. Sajnos a sima CoD4 már nem épp az igazi.
  • yossarianHUN
    #12
    Mondanám, hogy az MW Remastered ötször jobban érdekel magánál az Infinite Warfare-nél, de hazudnék, mert a nulla ötszöröse még mindig nulla. Sajnos a szervereket már a rimásztördség se fogja feltölteni, maximum átmenetileg.
  • Baker1
    #11
    Én 1 próbát adok neki, de a CoD 4 Remastered kiadásra nagyon kíváncsi vagyok.
  • soo277
    #10
    Atya isten ekkora 1 fas..ágot,szerintem több hozászolás nem is lesz,remélem
  • PeeTeR
    #9
  • Montanosz
    #8
    max WWII..
  • ozimak
    #7
    Pfff... hát ennyi bőségesen elég is volt belőle :) Majd megint megveszik a 12 évesek... fuck future warfare.
  • Baker1
    #6
    Vagányul néz ki. De gondolom azért kíváncsiak vagytok a Call of Duty Modern Warfare Remastered verziójára.
  • grebber
    #5
    Trailer
  • Palinko
    #4
    10 éve még elképzelhetetlen volt, hogy egy ilyen cím 3 hozzászólással álljon ennyi idő után... ma más a fórumozó közösség is meg már a játék is mindenkinek a hónalján jön ki. a Warfare részek jók voltak? naggya igen, a black ops 1-2 jó volt? igen. ezen felül jobb elfelejteni a címet, nagyon sikeres, de már csak a nevéből él meg, hogy jó időben elfogadható minőségű játékokat nyújtott. előbb a világháború kedvelőinek, majd egyre szélesebb rétegnek. a futurisztikus részei szerintem nem voltak jók. ez már nem érdekel egyáltalán, túl gyakran adják ki, jobbat tenne a játéknak 3 évente kiadás, de hát a profit beszél...

    apropó profit 80 dolláros ár volt, a standard játékon.... ami hát nevetséges. mondjuk állítólag kanadai dollár szóval 64 usa dollár, ami már szokásosnak mondható, de hát akkor is... multi miatt gondolom majd megveszik, bár ilyen árért elvárható lenne 20-30 óra single is.
  • lac coo
    #3
    A kutyanak nem kell mar ez a jovobeni hadviseles......
  • Baker1
    #2
    Látom, hogy nagy az érdeklődés a játék iránt.
  • Baker1
    #1
    2016. november 4-én jön az új Call of Duty, mely immáron a földi hadviselés helyett az űrbéli csatározásokra fog apellálni, ráadásul a nagyon távoli jövőben. Titeket felspannol az új Call of Duty, érdeklődéssel várjátok, esetleg már előre tudjátok, hogy meg sem fogjátok venni? :P


    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2016.05.01. 14:12:09