273
Call of Duty: Infinite Warfare
codiw_banner.jpg
  • lonvard
    #273
    :D Egyik legjobb hangulatú cod, és senki nem csinálta meg a magyarítását, mert le lett húzva a sárga földig. Csak tudnám miért. Tiszta Mass Effect, imádom. Namindegy.
  • Mikiller
    #272
    Van valakinek magyarítása ehhez a játékhoz, Call of Duty: Infinite Warfare? Keresgéltem, de nem találtam, szinte mindegyikhez van, de pont ehhez nincs :)
  • MoRT2195
    #271
    Szállítással együtt 2000ft volt, ennyit megért. Köszi az infót, ma meg is érkezett :) Durva azért, hogy 100gb hely kell neki. De inkább letöltöm, minthogy szórakozok azzal a 6db DVD lemezzel :D
  • toza #270
    nyomj egy alt+tab ot video kozben es megegyszer vissza kb fel perc utan.
    elso toltesnel nekem is igy volt vmiert .
    (lehet h nem is ennel a jateknal. :)

    jutubon van konkretabb fix biztos.
  • akosmakos
    #269
    Sziasztok!
    Az a gondom, hogy folyton leáll az Infinite warfare. Pontosabban amikor kampányt indítok, az intro video utáni betöltésnél egyszerűen egy hibaüzenettel (kb. "A program működése leállt") bezár a program és lövésem sincs, hogy mi lehet a baj. Mindezt egy i5 7400, GTX 1050 Ti és 8GB DDR4 RAM alatt produkálja. Tudtok esetleg segíteni?
  • grebber
    #268
    Ebben nincs benne ez sima. Amibe benne van az atomdrága 11.290ft
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.05.07. 08:56:46
  • toza #267
    esa remastered is bennevan dejo.
  • grebber
    #266
    Most csak 1390ft
  • toza #265


    van e mar topikja?

    mocsok szar lett egyebkent..
  • grebber
    #264
    A magyarítás tesztelése céljából bárki felrakhatja ha kéred...
  • toza #263
    nem
  • Baker1
    #262
    Játszik még valaki ezzel a játékkal? :D
  • toza #261
    preorder!!!!

  • toza #260

    tavalyi jatek...

    stb..


    elmult evekben ezeket toltam,es "meguntam" partra szallast. mindegy..

    ez a cod csodalatos lesz biztos..

    legszekszisebb hang vilagon..


  • ratgab
    #259
    Ez a Big Red One és a Call of Duty 3 csak konzolra jelent meg (akkoriban én még csak pc-n játszottam), mellesleg 2005-ös mindkettő.
    Akárhogy is nézzük ez még mindig 12 év.

    A mondókád első részét nem is tudom értelmezni (Mondatkezdés esetén nagybetű...valami tagolás? Mert ez így marhára összefolyik ám).

    Hát én nem unom a 2. vh-t. Sőt nekem hiányzott már egy jó 2. vh-s fps. Mert hogy WaW óta nemigen van jó FPS a témában (és most tekintsünk el a Wolfenstein féle futurisztikus inkább Sci-fi típusú játéktól, ami a maga nemében kiváló, de messze nem 2. vh-s cucc).
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2017.04.26. 22:46:54
  • toza #258
    mas -online fps ekben is de van parta szallas. azokkal jatszottam.. azert "uncsi".. cod 3 ban es big red one ban nincs partra szallas?!




    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.04.26. 22:33:56
  • ratgab
    #257
    12 év nem volt elég, hogy kipihend a partraszállást? Ugyanis a Call of Duty 2 óta nem szálltunk partra CoD játékban. Utolsó CoD játék ami a 2. világháborús időben játszódott is 2009-ben jött ki (World at War). 8 év se volt elég idő kiheverni a 2. vh-s fps korszakot?
  • toza #256
    mejik mocsok diszlajkozta?!

    csodaszep lesz pedig.. csak mar kb majdnem uncsi ww2 is kb.

    mindig csak partra szalas :(
  • Baker1
    #255
    Jajam!

    Call of Duty: World War II hivatalos előzetes (HD)
  • toza #254
    sajnos kurva jo lett...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.04.26. 19:03:54
  • Baker1
    #253
    Nah, kábé én is így vagyok vele -mint a képen látható katona arckifejezése-, hogy valami jó süljön ki belőle és lehessen fordítani!
  • toza #252
  • MoRT2195
    #251
    Engem be se enged. Kiválasztom a játékmódot és be dob valahova, aztán sok percen keresztül mutatja, hogy Match started, map loading, vagy valami hasonló, majd kidob exe hibával. Még jó hogy nem vettem meg, pedig gondolkodtam rajta. Minden játék megy a gépemen (még jó), kivéve ez nem akar működni. Azért kipróbáltam volna szívesen, na mindegy.
  • Piko888
    #250
    ti tudtok multizni? Engem kidob a kör elején.
  • ozimak
    #249
    Az utóbbi 30 napban a steam-en, kapott vagy 29%-ot :D Többet nem is érdemel!
  • Grifid71
    #248
    Nem csoda, már a top 100-ba sem tud bekerülni a játékosok számával. Nincs már meg a 3000 játékos sem.
  • Krisztiam #247
    3 napig ingyenes a játék steam-en.. bocs, ha már volt..
  • Baker1
    #246
    Faszba, az Activision ellopta az ötletemet.
  • grebber
    #245
    LOL befosok tuti jobban megy a Remastered a népek között ha azt erőltetik ennyire :)

    Megjöttek a mikrotranzakciók a Modern Warfare-be
  • toza #244
    csak multi lesz konzolon is sztem...

    kolcson kell kerni egyet ha nincs..
  • grebber
    #243
    PCre nem merik kiadni mert mindenki letolja a singlet az ugyanugy nem veszi meg ahogy eddig se.Totál megérteni őket. Ahol az eladás oda adják a próbát is.
  • toza #242
    holnaptol 5 napig ingyenesen probalhato konzolra... :(
  • greenkawa
    #241
    Inkább igyál pár sört! ;)
  • Grifid71
    #240
    Hétvégén 21 euro volt a megfelelő helyeken akciósan, kiszállítási költség nélkül digitális vásárlással. Szerintem nem ér fabatkát sem, majd ha a saját árkategóriájában lesz 10 euro alatt talán elpocsékolok rá némi zsét.
  • grebber
    #239
    Csak ma 10.799 Ft + 990 Ft kiszállítási díj
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.12.06. 20:34:46
  • Kaslerka #238
    Vagy mindenki megvette gyorsan és most játszanak. :)
  • Baker1
    #237
    Nem úgy tűnik, hogy bárkit is érdekelne. :D
  • Kaslerka #236
    5015ft a g2a-n, ha érdekel valakit.
  • scomcomputers
    #235
    Nem...
  • Robertoo21
    #234
    Sziasztok!

    Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ha akármilyen COD résszel csinálok PC-vel szervert, akkor azt egy XBOX-val játszó kolléga láthatja?

    Köszi a válaszokat, előre is :)