6
  • torreadorz
    #6
    Hát erre egyszerü a válasz. A cél az hogy másodrangú állampolgár legyél az országodban. Neked a végbeled is átnézik, az 1990 január 1-n született szír agysebész professzor doktort meg vasúton szállítják teljes ellátásal ingyen és bérmentve, lehetőleg simogatva.

    Ha tünt volna fel, elég sokan európa helyett eurábiát akarnak itt és ebben a nyugati ország vezető politikusainak jó része benne van (ha nem a szervezője egyenesen)
  • TokraFan
    #5
    Jelen formában az, de egy erőteljes határvédelemmel együtt lenne értelme és létjogosultsága. Így viszont csak nevetséges propaganda, nem több...
  • lipovics
    #4
    Azt természetesen nem jelet biztonsági kockázatot, megmondták a nyugatiak...
    Nekem rendszeresen a zacsimat is megtapogatják a reptéren, mert én veszélyes vagyok. A terrorfészekből érkező milliók, akiknek még a nevét sem sejtjük, na ők nem veszélyesek.
  • Sir Cryalot
    #3
    ", jó ez a rendszer, kell is, " ---> hypocritical show
  • Sir Cryalot
    #2
    megint rájuk jött a manic-phase , úgylátszik a borderline zavar a belépő az eu-s döntéshozatalba, meg ilyenek:

    sanctimonious: pretending to be morally better than other people

    sanctimonious definition, making a hypocritical show of religious devotion, piety, righteousness
  • TokraFan
    #1
    Eszem megáll. Persze, jó ez a rendszer, kell is, de mi értelme, amikor gyalogosan százezrével özönlenek be az EU-ba a hordák, mindenféle ellenőrzés nélkül? Miről beszélnek ezek a csökött agyú idióták?
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.04.23. 05:02:08