14
  • Jawarider
    #14
    Már az előzetesből is átjött...
  • StoneCold7
    #13
    Honorálni minek? Csak mert valami új? Szerintem nem új kéne, hanem egyszerűen csak jó filmeket kéne csinálni, és ennyi. Olyasmiket, mint a Harcosok klubja, Blöff, Keresztapa, Ponyvaregény stb stb. Nem új kéne, hanem csak legyen jó. Ne látványorgia legyen, ne szar vagy semmilyen sztori legyen, ne szar B színészek legyenek, hanem csak legyen jó minden, ennyi. Nem új kell... De amíg a Halálos Iramban meg Marvel színvonalon mennek a dolgok, addig halott a dolog. Persze ha csak a pénzt nézzük, akkor nincs gond.
    De ha már nem tudnak jó filmet csinálni, akkor jönnek ezek az agyament dolgok.
  • Anonymusxx
    #12
    Nem csoda, egy ilyen valami miért kéne érdekelné az embereket?
  • lammaer
    #11
    Amúgy ez nem kickstarteres film volt? (szóval bukni nem bukik a készitő mert előre ki volt fizetve)
  • Zombee
    #10
    Itt az SG-n is volt róla hír korábban is. Szerintem elég jól elért a célközönséghez a reklám. Csak a célközönség nem volt rá vevő.
  • Zombee
    #9
    A szerb statisztikákban meg fogsz látszani?
  • kalapos01
    #8
    Ja, és nyilván a forgalmazónak nem jutott eszébe reklámozni. Voltak plakátok bőven, mozikban ment az előzetes, a magyar trailereket több tízezren látták a youtube-on, csomó pozitív kommentet kapott. Attól, hogy te nem hallottál róla, mások még hallottak, és beszéltek róla.

    Talán a Robinson Crusoe-ról vagy A főnökről többet hallottál, amiket ezzel a filmmel párhuzamosan még bemutattak, és sikeresebbek lettek?
  • AcsMarci
    #7
    Én megnéztem. Kár volt azért az ezer valahány forintért is. Mint egy youtube-ra felrakott FPS-játék felvétel, csak gyengébb szöveggel.
  • Palinko
    #6
    az igaz, de akkor se kerülnék be a magyarországi mozis statisztikába ha itt szerbiában ahol lakom elmennék moziba :D utoljára a gyűrűk urára mentem el :D
  • Nortai
    #5
    0 marketinggel ne csodálkozzunk ezen, büdzséje se veri az eget. Tegnap mondtam ismerősnek Ő is akkor hallott Róla először és majd meg is nézzük ha még adják jövőhéten.
  • sata75
    #4
    megnéztem volna de 30km-es körzetemben egy mozi sem játszotta pedig van itt minden...
    többet meg nem utazok egy filmért.
  • Zombee
    #3
    Ha csak letöltöd és úgy nézed meg, akkor olyan mint ha meg se nézted volna.
  • Palinko
    #2
    sajnálom, pedig a jogosan önismétléssel vádolt, fantáziaszegény filmipar előállt valami újjal, honorálni kéne sztem, persze nem azt mondom, hogy ha rossz legyen rekordbevétele, de hogy nem is kíváncsiak rá? én majd megnézem itthon
  • tom_pika
    #1
    ha valóban velem történne meg, nem lenne ennyire kamerakapkodó a látvány...