18
  • Omega
    #18
    Egy értelmezés szerint a GTA-hoz hasonlítják ezt a játékot. Kicsit gyerekes vagyok tudom, de azért nem vettem meg eddig még, mert a GTA-t járműhasználat nélkül nem tudnám elképzelni. Egy városhoz hozzátartozik a közlekedési rendszer, anélkül hiányérzetem van egy ilyen sandbox játékban.
  • Frank99
    #17
    köszi, azóta lejött.
  • Frank99
    #16
    diablo?????? nane..
  • Frank99
    #15
    nyehehe

    amúgy mint én a gyerekkel a tetves csalókkal teli MW szériát.

    Hála Istennek, hogy nem vettem meg.és soha többé!!!!!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Frank99, 2016.04.05. 20:26:55
  • hawkie22
    #14
    Nekem eddig kb. 50 órám van benne, de még mindig nincs "kész" a karakterem, van még hova fejlödnöm, DZ-ben még alig voltam, csak 29-es vagyok ott.
    Nekem ezért a pénzért teljesen megérte eddig, megvettem a Season Pass-t is, jelenleg is csak azért nem játszottam az elmúlt 1-2 napban, mert egyszerüen nem értem rá. Pedig szívesen belogolnék, mert a Caduceus még mindig nem esett ki. :))
  • zlcsi123
    #13
    Ez egy fizetett hirdetés vagy mi?

    Én két példányt vettem öcsémmel, és nagyon NAGYON megbántuk!
    Szép játék persze de egy tartalmatlan semmi az egész.
    Egyedül játszhatatlanul unalmas, barátokkal elmegy, de ennyi erővel tf-ezni is lehet ingyen.

    30 óra játék után nem tudom rávenni magam, hogy belépjek...

    Nem tudom, hogy a tesztelő mennyit játszott vele, de az első két óra után le lehet venni, hogy tipikus ubisoft játék, szép de 0 tartalom 0 átgondolás, 0 koncepció

    senki ne adjon érte egy forintot se!
  • Jabar
    #12
    Nagyon szeretem a műfajt, pl diablo-hoz szokták hasonlítani (amit meg sem közelít szerintem), ettől függetlenül amiket ír a cikk és én is kiemeltem az szimplán baromság.
    Igen, milliónyian tolják untalan (sok millióan meg baromi nagyot csalódtak megvétel után) akik esetleg napi 1-2 órát tolják maximum.
    A potenciál ott van/volt benne, baromi jó játékot lehetne csinálni belőle, de a jelenlegi formájában (főleg ha a stílust nézzük) egy nulla.
  • Fbn Lx
    #11
    és tűkön ül mindenki gondolom, hogy rózsaszín vagy szürke bojtossapkát fog dobni a boss, mert kéked már van
    a következő alkalommal ugyanazt az ellenséget így már 17 fejlövés helyett 16 fejlövésből ölheted meg a statbónusz miatt?
  • Zsoxx
    #10
    Mi abban a poén, hogy látod az embered hátát? Egy Splinter Cellnél még elfogadható, de egy shooter játék esetében tök fölösleges.
  • lipovics
    #8
    Nekem ez a játék így drága. Alapjáték + season pass majdnem 90 font.
    EA lehúzás 2.0, egy fonttal sem támogatom meg ezeket.
  • Chob
    #7
    Ilyen szubjektív értékelést nem lehet komolyan venni. Bár, ha a cél nem az volt, akkor rendben van.
  • AnuluWork #6
    Ha FPS lett volna, én pl. nem veszem meg.

    Hatalmas csalódás számomra a Kingdom Come, amiért ott pl. full fps lesz a dologból.
  • Zsoxx
    #5
    Faszé' kell TPS móddal elrontani egy ilyen jó játékot. Ha FPS lenne, biztos megvenném.
  • MerlinW
    #4
    Mert botokkal semmi értelme játszani, más tartalmat meg nem kapsz offline.
  • Frank99
    #3
    ezt miért nem törik meg?
  • Bandicoot
    #2
    Nyilván fizettek egy SG-s cikkírónak. Nem tetszik a játék ne foglalkozz vele, ez egy ilyen műfaj ennyi. Ettől még a játékot milliók tolják untalan mert jó lett.
  • Jabar
    #1
    "A fejlődési rendszer elsőre ugyan ijesztően összetettre sikeredett, a kezelőfelület letisztultsága miatt azonban hamar megszokható, kiismerhető és meg is kedvelhető."

    "The Division néhány szerepjátékot is porig alázó fejlődési rendszert is kapott, amit egyszerű ugyan kiismerni, sőt alkalmazni sem túl bonyolult, ellenben a végére érni szinte soha nem lehet"

    Mennyit fizettek neked ezért a cikkért?
    A fejlődési rendszer mitől összetett? Halál egyszerű...

    Az itemizáció egy katasztrófa, bugos értékek, olyan statok amiket adott tárgyak nem is írnak de mégis megváltoznak, stb.

    A történet faék egyszerű és rövid (persze órában nézve lehet átlagos hosszúságúként tekinteni rá, csak épp a játékidőd felét futással töltöd mindenféle cselekvés nélkül).

    End game tekintetében 0, van pár kihívás szintű küldetés meg a DZ ami egy kis idő után iszonyatosan unalmassá válik.
    Persze, most jön az incursion (egy darab!) amit raidként emlegetnek, bár valójában ugyan úgy egy 4 fős küldetés kisebb különbségekkel meg drop-ok dz-ben.

    Szépnek valóban szép, a hangok zseniálisak, a karakter mozgás nagyon szépen meg van csinálva, a fedezékrendszer bár jópofa, nagyon sokszor bugos (levegőben megakadó skulók pl), az igen jelentős szerverlaggról nem is beszélve ami ha nem normal/hard küldetés csinálsz hanem kihívást vagy dz nagyobb területein farmolgatsz akkor sok esetben játszhatatlanná teszi a játékot.