20
  • SirBubu
    #20
    azt azért remélem, te is tudod, hogy manapság, 2016-ban, körülbelül annyi ember vonja kétségbe a holdküldetések valódiságát, mint másik két, szintén jelentős esemény hivatalos magyarázatát? igen, bazmeg, Kennedyről beszélek, meg 911-ről
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2016.03.14. 08:56:24
  • SirBubu
    #18
    hát azt hallotad-e, hogy a múltkorjában egy "holdkőzetről", amit elméletileg az egyik holdküldetés hozott vissza, és egy holland múzeumnak adományoztak, kiderült, hogy megkövesedett fa??

    bár gondolom ebből te arra következtetnél, hogy valamikor a Holdon voltak fák. TÉVES! NYEHHHEHE
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2016.03.13. 08:32:33
  • SirBubu
    #17
    DE AMÚGY MÁR ÉRTEM, MI A GOND!

    A TE, TUDOMÁNYBA VETETT VAK HITED, AZ! MEG HA A NASSA ASZONTA, AKKOR AZ BIZTOS ÚGY IS VÓT! PEDIG NEM!!!
  • SirBubu
    #16
    EGGGYÁLTALÁN (!) nem érzem, hogy mi a gond!! ÉS AKKORIS KIABÁLOK, NEM ÉRDEKEL!!!

    a V.A.s.ö. csak egy ok. a másik, hogy egész egyszerűen akkoriban még nem volt meg a megfelelő technikai fejlettség egy ilyen kaliberű művelethez
  • SirBubu
    #14
    ahogy te meg a tiedbe, lol :DD

    ha én nem tudhatom, honnan tudhatod te? NYEHHEHHE
  • SirBubu
    #12
    miért, te honnan tudod, hogy nem halálosak? voltál már a sugárzási övben? nem? na ugye

    aztán az új holdmissziók NASSA-promovideója szerint is érdemes némi sugárzásvédelmet a járgányokba építeni. igen? és '69-ben miért NEM kellett?

    ja, mert, jó gyorsan átsuhantak rajta. persze

    amúgy meg nem érdekel az áltudományos porhintésed, arról nem beszélve, hogy ha tényleg több sugárzási öv van, a helyzet még rosszabb. nem? DE! NYEHHHEHEE
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2016.03.12. 17:40:38
  • SirBubu
    #10
    AstroNUTS to the Moon! NYEHHHEHEHH
  • SirBubu
    #9
    hámmer az megsütötte vagy megfőzte volna az asztronautákokat ha odafele véletlen nem is, akkor visszafele

    vagy legalábbis sugárfertőzötté váltak volna, és pikk-pakk meghalnak a visszatérés után nem sokkal

    az egész holdraszállások egy orbitális nagy kamu, van volt és lesz is!

    de legalább jó sokba került!
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2016.03.12. 13:42:29
  • gforce9
    #8
    Miért is? :)
  • SirBubu
    #7
    pl. a Van Allen sugárzási öv miatt se járhatott
  • Candi
    #6
    Miért ne járt volna?
  • gforce9
    #5
    Nem kellek ehhez én. :)
  • SirBubu
    #4
    nem, egyáltalán nem volt elég. sőt (!): égess be TE ismét, ne kíméld se magad, se engem
  • gforce9
    #3
    Már párszor leégetted magad.... ennyire nem volt elég?
  • SirBubu
    #2
    te meg miről beszélsz? a Holdon még sose járt ember, és soha nem is fog
  • panoz0
    #1
    Legalább ez jönne össze, ha már a Mars évtizedek óta túl drága.
    Kicsit sárga, kicsit savanyú, de legalább egy újabb égitest a Hold után ahol az ember "megveti a lábát".