1191
Nathan Drake utolsó kalandja
  • Totti5
    #1111
    Nekem lennének ötleteim min lehetett volna még korrigálni, mert a látvány és amit tol eléd tény hogy viszi az egészet. Nade a mechanika. Egyrészt nagyon jók a harcok, másrészt még jobb lehetett volna ha pl az AI nem mindig tök ugyan azt és ugyan úgy csinálja. Meghalsz és kezdődik előről minden pontosan ugyan úgy. Mekkora feeling volt a Gears Judgment ahol csináltak halál esetén több variánst, az ember nagyokat nézett amikor megmurdált és bekemplet hogy majd most megmutassa aztán tök más szörny, tök máshogy ledózerolt. Aztán a ládák már tényleg komikusság határát feszegetik, mindig előgurul 1 db valahonnan. Az AI hót béna, és talán a 18 vagy 19. epizód ahol a vízes, romos helyen kell menni és a szeme láttukra tünteted el őket, de 10 mp után konstatálják hogy hát ez van. Illetve ami nagy cheat, hogy ha magadra húzod az összeset, a vízbe beugorva megszűnik azonnal az alert. Lényegében odamentem, egyet agyonlőttem és mentem a vízbe.

    Amúgy érdekes h a ládákkal túllőttek, de az autós sárba felkapaszkodást nem! Ez jó, mert azt hittem h mindenhol vontatni kell, de nem így lett.
  • Amiga
    #1110
    Jelen pillanatban az UC4 a játékvilág F1-es Mercedese.

    Van olyan, aminek nagyobb a célegyenesben mért végsebessége? Van.
    Van olyan, ami jobban betapad a hármas kanyarba? Van.
    Van olyan, ami erősebb időt megy a kettes szektorban? Van.
    Van olyan, ami kevesebb üzemanyagot fogyaszt? Van.
    Van olyan, ami jobban kíméli a kereket? Van.

    És mégis az UC4-é a pole, mert a csomag minden része tökéletes, hibátlanul működik és nagyszerű egységet alkot.


    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.05.26. 08:28:02
  • darkSectorxxx #1109
  • Totti5
    #1108
    A nagy francokat. W3-ban minden van az arcokon, nagyon aprólékos és kimaaslóan szép. Ráncok, bőr, szemöldök stb... minden mozog ahogy kell. Színészi játékok nagyon profik, minden érzelem tökéletesen átjön. A legutolsó melléküldis NPC is kivan dolgozva.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.25. 21:50:18
  • darkSectorxxx #1107
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ezt össze kéne nézni részletesen, mondjuk én nem láttam hogy foto modba megváltozna drake arca.
    Csakhogy ez a c3 és w3-ban egy sima skin az égvilágon semmi nem mozdul az arcán, max a szája, w3-ban meg hát az az 1-2 arc egy "ocsmány" háttérrel.
    De ez nem is baj, ez így vanik rendjén a nagyvilágban...a másik ami kulcsszó, az "olykor" :D


    De mindegy tárgytalan ugorjuk át ezt a témát....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.25. 21:45:44
  • darkSectorxxx #1106
    Erről egy konzol, egy játék, egy topik és legalább 2 ember jut eszembe. :D
  • darkSectorxxx #1105
    Az egyszer biztos hogy durva. :D
  • darkSectorxxx #1104
    Jaja
  • TDC Geronimo
    #1103
    szögletes feje van
  • Bandicoot
    #1102
    3 éves játékról és baromságokat. A C3 van amiben elpi**ázza az UC4-et...Ahogyan a Witcher 3 is olykor.
    A karakterek arca például C3-ban lazán olyan minőségű (talán még jobb is) mint az UC4 ingame videójelenetei photo módban (magyarul még feljebb húzott látvánnyal)....
  • SlickAdam
    #1101
    ez nalam meg mindig a legdurvabb arc videojatekban
  • Totti5
    #1100
    3 éves játékról beszéltek!
  • darkSectorxxx #1099
    Crysis 3 még szép ha a növényzetet nézem, de a másik 2....jajj inkább ne is beszéljünk erről. :)
  • darkSectorxxx #1098
    Nemazaisten, hanem játszottam én a felsorolt játékokkal, bármikor el is indítom ha kell.
  • darkSectorxxx #1097
    Ő ja PC-n játszottam warezza....annyi a tapasztalat, meg a GZ-ből levágni miről szól a gameplay...
    De mondom ebben tanácsokat elfogadok, ha azt mondod olyan mint az első rész kb akkor jöhet, hazudtolj meg. :D
    Imádnám, lenne mit játszanom a TR után. :)
  • Newfronter
    Szüli
    #1096
    Azért ezek el vannak maradva az UC4 kidolgozottságától rendesen. Nem csak a textúrákat értem ez alatt, hanem a részleteket, az animációkat. De némelyik textúra a Crysis 3-as videóban is látszik hogy elmosott. Míg UC4-ben egységben van az egész. Lehet nem tűéles a játék, mint egy pc-n, de nem lehet azt mondani rá, hogy de a másik játék szebb.

    UC4-ben a dzsungeles pályarész nekem a favorit. Ott már könnyezett a szemem a látványtól, alig tudtam különbséget tenni a valóságtól. Crysis 3-mál is majdnem megvolt ez az érzés, de csak akkor egy kicsit, mikor kiértünk az erdős New York-ba.
    UC4-ben meg majdnem folyamatos ez az érzés.
  • Totti5
    #1095
    Az a baj hogy azok táborát erősíted akik tolnak 1-2 játékot és akkor az az Zisten. Biztos így van ezt senki nem akarja senkitől elvenni, mert izlés kérdése, csak a világ nem 1-2 játékból áll, van ott még jó sok pl :



  • SlickAdam
    #1094
    aha, szoval erröl is tapasztalatbol beszelsz, mint W3-rol... :D
  • darkSectorxxx #1093
    A kivágott chapterek nem lennének nekem gon, hiszen ha annélkül is kellő időre van story tartalom akkor nem gond.
    Csak nekem ez a valjuk be "monoton gameplay" régen meg volt vezetve érdekes szituációkkal, most meg mikor a csinálj majdnem amit akarsz ezzel a gameplay-el, kicsit belerozsdásodtam már a Grond Zero-nál.

    Itt kizártnak vélem hogy legyenek olyanok mint psicho, vagy a wolf harca vagy bármi, a ninja, vagy MG5-ben a bossfightok, nehezen tudnám elképzelni, mert nem hallottam bossfightokkal kapcsolatban semmit, de ebbe a sandbox elképzelésbe ilyenek nem férnének bele szerintem.

    Amúgy biztos jól játszható, szép letisztult, 60 fps....
    De valahogy engem nem csinázott már fel. :)
  • SlickAdam
    #1092
    ezt nem tudom beletolni a virtualis szemedbe, de pont a minap gondolkodtam (mikozben sirtam a Quiet's Theme-re), hogy volt a kezdeti nagy hype, aztan szinte mindenki 180 fokos fordulatot vett a vegere, csalodas, miegymas. pedig igy visszatekintve messzirol jo volt az a jatek basszus. es nem csak gameplay-ben. voltak nagyon epik momentumai, erzelmekkel tele.
    nalam az vagta tonkre, amikor kiderult, hogy meg lett vagva egy chapterrel. sosenem fogom tudni kiverni a fejemböl. es a butak maguk arultak el a bonus dvd-vel. anelkul boldogabb ember lennek. boldogok a tudatlanok, vagy hogy irtak mr jesus konyveben...
  • darkSectorxxx #1091
    Hát spórolok neked ezzel is. :D
    Már ez is baj? :D

    Amúgy mond itt a virtuális szemembe, hogy végigvitted a MGS5-öt és változatos küldik vannak benne meg boss-ok mint a régi részekben (pl 1 vagy 3).
    És akkor ahogy lesz pénzem megveszem és azonnal végigjátszom!
  • SlickAdam
    #1090
    "Azt vágod hogy léteznek náma filmek a világon?
    Na ott hogyan éértik a nézők a történéseket? :D"



    tovabb nem is olvastam. mondom darky, kevesebb rizsat! vagy keltsd fel az erdelödest az elsö nehany mondattal! te pont forditva csinalod :D
  • darkSectorxxx #1089
    Beismerem azt is, vén fasz lettem, válogatós, sok dolognak nem tudok annyira örülni (a maradéktól meg elveszitek ti a kedvem), de hálisten 1 évbe azért 2-3 cím még akad. :D
  • darkSectorxxx #1088
    Azt vágod hogy léteznek náma filmek a világon?
    Na ott hogyan éértik a nézők a történéseket? :D

    Amúgy marha egyszerű nálam egy játékteszt.
    Leülök, elkezdek játszani, és ha faszra ráunok, abban nincs mem az a kellő adalék amiért rákapnék, sokszor nehz ezt szavakba önteni, sem jellemezni nem tudom, nem csak látvány, nem csak stílus, nem csak gameplay, én nem csak egy történet az ami meg tud fogni.

    Bújócska?
    Milyen bújócska?
    Gameplay, igen előfordulhat...hogy ebben jobb-e az 5?
    A Resi 4-5-6 is jobb meg az ORC meg a többi is mint a régi részek, mégis a HD remastereket vettem meg és játszottam szarrá. :)
    Sőtt ott sem értem az angolt (tlejesen)...Hogy lehet ez? :D

    Ha te tudnád hány sorozat volt régen a kedvencem és mára hányok tőle, lehet kifutnál a házból. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.25. 19:45:38
  • Bandicoot
    #1087
    B+ kiköptem a levest...
  • SlickAdam
    #1086
    el tudom kepzelni, hogy mit szerethettel benne az sg szerte hires angol tudasoddal. nem a törtenetet, az is biztos.
    mit hát? gameplay? bujocska. abban legjobb volt az 5.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.05.25. 19:40:26
  • darkSectorxxx #1085
    Nem azzá amit eddig szerettem benne.
  • SlickAdam
    #1084
    mivé lett az MGS?
  • darkSectorxxx #1083
    Isten őrizz, lényegtelen....felejtsük el. :)

    Én még a feleilyen gagyi 25 fps-es tps-nek is örülök csak télleg az legyen, ne mint pl a MGS amivé lett.

    Amúgy tudom már milyen szóval tudnám leírni azt amit , vagy ahogy én látom a W3 növényeit, mint a festményeken, mikor így elkenik a fetéket, nem kontúros annyira vagy hogy a szarba fogaémazzak, hanem kicsit "maszatos".
    Persze nem vagyok naív értemén hogy nagy helyszíneket betölteni Crysis füvekkel az nem futott volna el a konzolon.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.25. 19:40:20
  • darkSectorxxx #1082
    Nem, ez nem így megy.
    Itt az megy hogy Uncharted topikban, Uncharted-ről ír valaki egy véleményt és arra jön egy ellenvélemény, példázva más játékokat, erre (azaz értsétek szó szerint) ERRE mint válasz megy hogy ha már szóba került, kérhetünk akár képeket is, úgy tétje is van a dolognak akár)

    Nem én akarom másnak bemesélni azt hogy a Witchernek amúgy igénytelen a növényzete, hanem azt mondom hogy ha MÁR (értsétek szó szerint), ha már SDZÓBA kerül, mutassuk, mutassátok is meg, ne csak leírva lássuk, ha okés a dolog én is azt mondom majd hogy faja, de eddig egy képen sem láttam még szebbet.

    Addig meg nem akarom ráerőltetni senkire, de fordítva sem fog melli, mert amit nem látok azt szöveg után ti sem hinnétek el. :)
  • Bandicoot
    #1081
    No offense nem is olvastam visszább annál,azon leragadtam. Nekem ez a két játék az utóbbi évek etalonjai.:)
    A remény hogy még van kiút az 1-2 évenként kiadott copypaste tengerből és van minőségi kiemelkedő játékfejlesztés is még.:)
  • Bandicoot
    #1080
    Ez így ebben a formában teljesen rendben van de az amiket itt lentebb olvastam na az neeeeeem vélemény hanem tényként beállított bullshit.:)

    Egyébként kíváncsi lennék ha egyszer az életben megélném hogy az ND pc-n szabad kezet kapva Highend vga-ra optimalizálva játékot csaphatna ki, mit alkotnának ha egy ps4-ből ezt kirakták...Szerintem még az utcák is leszakadt állkapcsoktól lennének tele...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.25. 19:28:45
  • darkSectorxxx #1079
    El sem kezdtem semmilyen áradatot, ma nem én hoztam fel ezt a 2 játékot, látom mennyire akarsz lapozni. :D

    Amúgy télleg el vagyok ájulva a képek láttán.
    Télleg nagyon állat.
  • Moby
    #1078
    Le lelehet írni minden véleményt, csak ne rúgjuk már rá az ajtót egymásra könyörgöm. Kb ez megy:
    "Szerintem aki szerint a witcher3 nem szép az egy vakparaszt. Kész, pont, ennyike. PONT. PONTOCSKA. No offense, nem kell senkinek megsértődni, és akinek nem inge ne vegye magára".
    Na nem. Ezt dobjuk mindenkorra ha lehet.
  • Bandicoot
    #1077
    Mielőtt végletekig belemásznál a bullshitbe ITT van példának egy blog képekkel és gifekkel amint tökéletesen látszik az animáció minősége és a látványvilág.
    Nem tudom TE min láttad a W3-at de az hogy
    "Witcherből, meg crysis-ból lehet fényképezni orrba szájba mindent, mert ilyen helyszíneket, ilyen karakterekkel nem fogsz látni benne."
    az ordít a bullshitről bárkinek aki a W3-at pc-n fullban tolta - és akkor a modolást még nem is vettük számításba. Hiába sandbox, a mai napig az egyik legszebb játék ami köröket ver rengeteg full csőpályás játékra, és bizony vannak szebb pillanatai mint az UC4-nek, főként a táj és bevilágítás kategóriában. A karaktereinek kidolgozása is igencsak durva noha olyan mimika nincs benne mint az UC4-ben még sincs oka szégyenkezni és abszolút egymás mellé tehető. Az animációkról pedig végleg felejtsd el a nézeteidet mert nemhogy sandbox rpg viszonylatban de más akár csőpályás tps viszonylatban is a legjobbak közé tartozik,elég csak az összefonódó gyönyörűen animált támadásról azt a gifet megnézni...
    Nem szebb az UC4-nél,de bizony vannak pillanatai amikor tud úgy vagy jobban is kinézni,és hiába írod le kismilliószor hogy lehetetlen mert micsoda erőforrás...Bizony az az erőforrás adott,úgy hívják PC... És a W3 sandbox létére ha összességében nem is éri fel az Uc4 összképét,azért igencsak oda tud pirítani.

    Ennyi erővel beleköthetnénk az UC4 fotómódjába ami jócskán ráb*sz egy lapáttal a grafikára (LOD,postprocess,stb) amint belépsz a fotómódba...

    Mindkét játék a műfajának a legszebbje,valamint a legjobbja is egyben jelenleg és igen magasra pakolták a mércét, de hülyeségeket ne irogassunk már egyikről se...

    Ahogy Moby IS és a többiek IS úgy én IS kérem: NE folytasd a bullshit áradatot és lapozzunk...
  • darkSectorxxx #1076
    Hát csak néha. :D
  • darkSectorxxx #1075
    Én is ezt mondom. Lapozzunk, akkor ebben egyetértünk.
    Valakinek van egy véleménye, azt ennyi. Továbbmegyünk. :D

    Remélem télleg sikerül ez legközelebb is.
  • SlickAdam
    #1074
    hogy te mennyit tudsz rizsalni baszod...
  • Moby
    #1073
    >csak hogy tiszta legyen a kép

    Tehát ne sértődjön meg senki, de azért a saját ízléstelenséged próbálod mindenkire ráhúzni. Képtelen vagy a helyén kezelni bármit. NE. Ez nem a tiszta kép, ez a TE véleményed, Egy mikrométerrel nem több. És ilyenből mindenkinek van.
    Ezer helyen leírtad már a véleményed a witcher3-ról. Senkit nem érdekel. Lapozzunk.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.25. 18:18:52
  • darkSectorxxx #1072
    Amúgy ezen nem kell senkinek megsértődnie, én sem szoktam más kritikáján, csak hogy tiszta legyen a kép elmondtam ez a változatot is.