3373
jdcnaddehh671.png
  • rage
    #2130
    Nagyobb baj, hogy nálam az AMD 17.3.3 driver óta grafikai problémák vannak (kép bal felső részében villogó textúrák)
    Fórumok alapján a hiba nem egyedi, a 17.3.1 még jól működött.
  • rage
    #2129
    Ugyanúgy megy a teljes is.
  • Holy Shit
    #2128
    Sziasztok!
    Lehet hülye kérdés lesz,de inkább megkérdem minthogy megszívjam vele.
    A full game is olyan jól megy mint a Demo? Csak mert a gépigényem éppehpgy megvan neki,de a demo elég szépen ment GTX 660-on és nem szeretnék befürödni ha esetleg nagyobb lenne az igénye a teljes verziónak.
  • Moby
    #2127
    Nem tudjátok hogy lehet "resetelni" Blizzard Mountaint? Vissza kéne mennem a prológig ha lehet.
  • MikX
    #2126
    No meglett a Horizon Hardcore achi is, mostmár csak a drag van minden kategoriával, meg az összed pr 3 csillag, plusz pár blizzard-os, és kivégeztem ezt a részét a játéknak :D
  • Szabi #2125
    egy kis Cross country.. :DD
  • kemszi2
    #2124
    "bent" kell lenni a fesztiválon/autoshow-n és ott lehet venni
  • MerlinW
    #2123
    Több oldalas a menü, nézd végig...
  • WinStar
    #2122
    Sziasztok.Autót hol tudok venni? Van valami külön menü ahol márkákra rászűrve tudok verdát venni?Csak mert nem találtam ilyesmit... csak akkor dob fel kocsiakt ha szintet lép egy horizon fesztivál rendezési rész...vagy csak ott lehet venni kocsit? :(
  • kemszi2
    #2121
    az ugratókat mivel érdemes megcsinálni?van egy pár amit az istennek se tudok megcsinálni 3 csillagra
  • Szabi #2120
    Dubai ? :D
  • WinT
    #2119
    Ti el tudjátok indítani a játékot? Tegnap frissült az Xbox app - természetesen bugosan, a beállításokra kattintva azonnal kifagy, ahogy az áruházban nézem a kommenteket majd mindenkinek - és szerintem ez miatt nem tudom a játékot sem beröffenteni. Menü még oké, aztán a töltőképernyők csak váltakoznak sorban, meg pörög az a kurva karika, de nem jut sehova.
    Agyfaszt tudok kapni az ilyenektől...
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2017.03.19. 11:51:25
  • TBTPumpa
    #2118
  • MerlinW
    #2117
    Jah, haladni kell kicsit a "sztoriban", hogy feloldódjon az online mód.
  • WinStar
    #2116
    Ohh köszi,csak azért kérdeztem mert amikor az esc-et megnyomom az online része még be van szürkülve(mondjuk még csak most kezdtem el)
  • MerlinW
    #2115
    Semmi sem kell hozzá, automatikusan csatlakozik. Offline szerintem el sem indul. Menteni is automatikusan ment, gyakorlatilag minden esemény után.
  • WinStar
    #2114
    Sziasztok.Megvettem a Forza Horizon 3-at. Eddig csak a 3-al és a 4-el játszottam még xboxon. Hogy tudok a netre csatlakozni?Le kell töltenem a forza hub-ot? Illetve még olyan kérdésem lenne hogy manuálisan menteni hogy lehet?Vagy mindent automatikusan ment?
  • jetblack
    #2113
    Beiratkoztal a Brian O`Conner soforiskolaba is ?
  • Szabi #2112
    ráadásul ingyen adnak új autókat :D
  • MikX
    #2111
    Ooh, zsír. Végre rájöttek, hogy máshol be nem szerezhető autokat kell berakni, hogy meg is csináljam őket? :D
  • Szabi #2110
  • Szabi #2109
    #2095
  • MikX
    #2108
    És ezek milyen jutalom autok?
    Pont akartam kérdezni, hogy horizon promoban mutatja, de aukcioban sem találom egyiket sem...
  • WinT
    #2107
    Nekem 87 olyan autóm van a garázsban amin ott figyel a 'New' címke, szóval még bele se ültem. :D
  • Overburner
    #2106
    Én meg 89 autóval úgy gondolom hogy túl sok van és próbálom ritkítani meg sem szólalok.
  • Szabi #2105
    próbálom fájó szívvel aukcióra felrakni minimál pénzért a járgányokat... de ezen már aztán nem kicsit felbsztam magam -.-
  • MerlinW
    #2104
    Dobáld ki a szemetet, én is azt csináltam.
  • Szabi #2103
    bekerültek már az új jutalom autók is.. így 13 új autó jött ma..

    1977 AMC Pacer X
    2017 Bentley Continental Supersports
    1959 BMW 507
    2017 Chevrolet Camaro ZL1
    1992 Ford Falcon GT
    2015 Jaguar XE-S
    2011 Lamborghini Sesto Elemento
    1972 Land Rover Series III
    1972 Mercedes-Benz 300 SEL 6.3
    1995 Nissan NISMO GT-R LM
    2016 Spania GTA GTA Spano Duracell Edition
    2017 TAMO Racemo
    1983 Volvo 242 Turbo Evolution

    de garázshelyem még mindig nincs.. -.-
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.03.07. 19:34:31
  • Szabi #2102
    2,62gb a frissités
  • Skypack
    #2101
    Ez a camaro már most is benne van a játékban nem ?
  • kemszi2
    #2100
    micsoda kirekesztés a JAG-et már szerelni kell :D
    a Volvo állat
  • Szabi #2099
  • bpeti72
    #2098

    G29-el nyomom, de sztm semmi gond az irányítással. Alap beállításon megyek, csak a kormány érzékenységből vettem vissza 70-re. Örültem is neki hogy az első autós játék amin nem kell órákat xarakodni a kormány állítással.
  • kemszi2
    #2097
    A kadét
  • Overburner
    #2096
    Unatkoztam?





  • Szabi #2095
    megint el kell adnom néhány autót, hogy legyen hely az újaknak.. ehh.. :D

  • arty
    #2094
    aztaku.... :DDD
    soha az életben a közelébe nem kerültem a limitnek, nem is hallottam róla, hogy van ilyen :)))

    de msot jöttél te és csak falakba ütközöl :)) (basszus, én meg még mindig csak az intro feléig jutottam, 1x....)
  • Szabi #2093
    550 és még az autók nagy része meg sincs.. :-/

    (amiket dobál szintlépésenként, megszoktam tartani és különböző kategóriába tuningolom őket, plusz amiket szeretek, azokat is)

    van 541 autó a játékban, ebből 350-en lehet egyedi festés és 299-en finomhangolt tuning...
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.02.24. 13:58:46
  • arty
    #2092
    lol

    az mennyi autót jelent?
  • Szabi #2091
    megtelt a garázsom :-(