8
  • Ulrich von
    #8
    Az nem Demi Moore lesz.
  • Vata111
    #7
    Istenkém, ha 2 üveg whiskey benyakalása között verhettem volna kicsit Demi Mooret, miközben számolgatom a legutóbbi filmem 20 millás bevételét...
    Azt se bántam volna, ha engem is letahózol.
  • molnibalage83
    #6
    Vagy csak szimplán a s stúdiók nem látnak fantáziát egy képmutató vadkersztény tahóban, aki verte az előző asszonyt és az újat is...
  • lammaer
    #5
    Nem biztos hogy kell sajnálni... lehet ő s úgy van vele mint az Idősebb LUke Skywalker - pár perc semmittevésért akaszt egy kis zsét. Lehet hogy bruce azért a klisés mellékszerepért bőven többet kap mint más a főszerepért. Akkor meg minek hajtson, ő is nyugger már, elég csak ha a csirkefarhátra valót kitermeli....
  • Wittgen
    #4
    "vagy paraszt volt és zsidózott, nem befolyásol semmit" Aha, persze. Pedig pont ezért van ún. tiltólistán. Nem a parasztozás miatt.
  • zetortraktor
    #3
    Mel Gibsonnal rohadtul nem hasonló a helyzet. Egyrészt ő nem szerepelne videóvacakban, másrészt ő már jóval a balhéi előtt leállt a színészettel, és kihagyott 5-6 évet, utána meg évi egyszer játszik valamiben. Vagy nem, mint tavaly. Willis meg évi 5-6 szerepet nyom, minden szarban, és olykor egy jóban.

    Az, hogy részegeskedett, meg paraszt volt a barátnőjével, vagy paraszt volt és zsidózott, nem befolyásol semmit.
  • Paddy
    #2
    Mel Gibsonnal hasonló a helyzet, csak ő a bírálhatatlanokat bírálta és ez odavágott a karrierjének.
  • Dynamic
    #1
    Emlékszem, a Die Hardtól a 2000-es év elejéig, szinte kötelező volt moziba menni ha megjelent egy BW film. Ma meg már le sem töltöm.