9
  • MuldR
    #9
    Honnan derul ki egyaltalan a neme? En meg sose neztem, meg az usernevet se, csak a megbizhatosagi indexet.
    Megint egy fassag.
  • asgh
    #8
    Attól még az eladótól függ, hogy milyen minimál árat állít be.
  • Tetsuo
    #7
    Az eladótól függ, hogy licitre állítja-e vagy fix árat határoz meg. Nagyon sokan licitre állítják, az eBay is erre ösztönöz.
  • asgh
    #6
    Tudtommal az ebay-en nem a vevő, hanem az eladó dönti el, hogy mennyi egy adott termék vételára.
    Tehát a kérdés nem úgy merül fel, hogy mennyit kap egy női nevű user egy adott termékért, hanem hogy mennyit kér, vagy mennyit fogad el.
  • Tetsuo
    #5
    Csinálhatnának olyan felmérést is, hogy német versus török bevándorló, zsidó versus palesztin stb. a preferenciákat pedig a vásárlói csoportok típusa szerint is figyelnék.
    Mert például a nők hátránya a Közel-Keleten nagyobb, míg Európában kisebb - valószínűleg.
  • Tinman #4
    Pont ott hibáznak, hogy nem vették figyelembe a megbízhatóságot. A másik gond meg az, hogy a mai világban, egy nick mögött bárki ülhet.
  • Cat #3
    Azért 630e eladásból már lehet statisztikát csinálni megbízhatóság nélkül is. Vagy a te gondolatmenetedet követve, a nők általánosságban véve kevésbé megbízható eladók. Válassz.
  • Tinman #2
    Ennél nagyobb faszságot már rég olvastam.

    Elárulom, hogy ebay-en mindenki a megbízhatóság alapján vásárol. Ha egy nőnek 100k megbízhatósága van egy férfinak 50k, akkor a nőtől vásárolnak. Ha egy nő olcsóbban ad egy terméket azonos megbízhatósággal, mint egy férfi, akkor is a nőtől vásárolnak. Eszemfszmmegáll.
  • Sydra
    #1
    Ne kezdjétek el ti is a Tech meg Tudomány rovatot teledobálni hazug femináci gyűlölködéssel! Legyen külön politika, vagy agykárosultak rovat, oda menjenek az ilyenek, aztán olvassa aki akarja! Nem ez lenne az első oldal aminek befejezném az olvasását az ilyenek miatt. Kár lenne, mert eddig maximálisan meg voltam elégedve a minőséggel.