15
  • Atisz #15
    Nos nézzük, 1 migránspárti film, 1 leszbifilm, 1 római katolikus egyház oltós, meg egy szokásos soksztáros, tehát biztos jó film. Magyarul mind a 4 felejtős.

    Nem baj, állítólag februárban úgyis "izzani" fog a gépünk, biztos jön a felmelegedés :)
  • unrealnoise
    #14
    A Deadpool pont nem érdekel, kár hogy egyesek itt úgy gondolják, hogy ezt mindenkinek látnia kell...
    Ami leginkább érdekel:

    1.) Spotlight
    2.) Carol
    3.) A nagy dobás
  • duke
    #13
    Ja a star wars markaval barmit ellehet adni, nem szamit mennyire gyenge. Megis ki az aki puszta kivancsisagbol nem nez meg, egy ilyen legendas filmet ?
    Ha 500 filmkritikus egybehangzoan azt irta volna, hogy ez az evszazad legszarabb filmje, akkor is megneztem volna, hogy lassam mekkora szar. Szoval a tetszesi indexet osszekeverni a nezetseggel, az egy nagy HAZUGSAG. Termeszetesen megneztem, nem tetszett. Dzsorzs Lukasz megnyugodhat, nem az ove a legszarabb star wars film. Nem hittem volna, hogy jarjar utan lehet nagyobb benasagot csinalni.
    Utoljára szerkesztette: duke, 2016.02.06. 02:12:01
  • Laza
    #12
    Ez mekkora hülyeség ... a számok csak azt igazolják, hogy a SW egy olyan márkanév, amivel a szart is el lehet adni, mert mindenki a saját szemével akarja látni. Amúgy meg aki látta - és az előző hatot is - annak elég együgyűnek vagy 10 év alattinak kell lennie ahhoz, hogy ez az utolsó bejöjjön ... mert a látványon kívül egy értelmes szösszenete nem volt.

    Amúgy a szar is jó, egymilliárd légy nem tévedhet ... a CoD-ot már nem is említem, igaz ott csak negyedmilliárd légy van :D
  • Laza
    #11
    Azért a szokásos idióta cím befigyel ... aztán valszeg a cikkírónak nincs túl sok fogalma arról, mit esznek a népek Mo-n, különben ilyen filmekre nem írná ezt :)
  • duke
    #10
    "A Deadpoolon kívül melyik februári hazai mozis premier érdekel legjobban? "

    Hat az tuti biztos, hogy nem nezek meg semmilyen agyatlan kepregeny filmet. A pokember volt az utolso amire meg hajlando voltam.
  • bakkerman
    #9
    Igen,ők lelki sérültek sajnos :D Amint meglátják,hogy star wars,már menni is kell a cikkhez és telefosni moslékkal. Ettől megnyugodnak :D Csak a számok nem őket igazolják :)))))))

    #7-re ment
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2016.02.05. 17:18:55
  • gombabácsi
    #8
    :D
    én egyszer elmentem egy szuperhősfilmre (avengers), na amiatt a köv. 30 évben nem fogok moziba menni :D
  • Dynamic
    #7
    Ezeknek a sztárvárszozóknak pszichológushoz kéne menni, mert láthatóan komoly besérülést okozott, lévén, hogy minden filmes cikkbe odaböffögik. Ott is ahol meg sincs említve.
    Utoljára szerkesztette: Dynamic, 2016.02.05. 14:38:08
  • scarabeus86
    #6
    Drága a mozi, viszont fél év múlva lesz mit letorrentezni. :)
    Utoljára szerkesztette: scarabeus86, 2016.02.05. 14:26:23
  • Mentol
    #5
    Neked se jött be?
  • Zombee
    #4
    Oknyomozás, anorexiás lányok, pszichiáterek, pénzügyi machináció... ezek aztán a lenyűgöző témák.
  • CairoJack
    #3
    Az új Star Wars után most vagy 2-3 évig bizti nem megyek moziba.
  • zetortraktor
    #2
    Amiket lehet tudni, hogy milyenek, azok tényleg erősek. Carol, Férfiak és csirkék, Nagy dobás - mindhárom mocsok jó film. A Spotlightot mondják simán a legjobbnak, de azt nem láttam. A Coen-filmtől annyira nincsenek elájulva, de azért jó kritikákat kap.

    És tippre a többi 10-15 film között is van 3 vagy 4 nagyon jó. Már csak a nagy számok törvénye alapján. Kérdés, hogy melyek.
  • gombabácsi
    #1
    roppant erős XD