4498
  • Kadarhun
    #1856
    Mert nem 100%-os a törés. Nekem nem volt elég a leírtakat követni ami az nfo-ban le van írva....Több mindent kellett csinálnom hogy elinduljon....szóval elég sokat kell vele vacakolni....pl-át kellett írni a config filet, az indítás helyét,stb.....
  • Kongy
    #1855
    Kipróbáltam a Baldman-féle Prey-t, tökéletesen működik, oké, hogy steam emu kell hozzá, de nem tudom megérteni, hogy az "elit" torrentoldalakra miért nem került még fel. :)
  • trabantos82
    #1854
    Amúgy nem értem miért az 1.0-ás verziót törték, amikor már az 1.02-esnél tart a játék..:)
  • Kongy
    #1853
    Jó az, mert akkor jönne magra is, és egyszerűbb lenne beszerezni :D
  • Palinko
    #1852
    Persze, majd ellopja a p2p-t azt ráírja hogy skidrow azt lesz :D
  • Kongy
    #1851
    És van rá esély, hogy ezekre lesz scene törés valamikor a közeljövőben?
  • Shep
    #1850
    Kösz, már régen jártam arra.
  • Rayden02
    #1849
    cs.rin.ru
  • Shep
    #1848
    Ezeket a nem scene töréseket honnan szeditek?
  • Ainz
    #1847
    Mert ezek dumpok.. nem sima crackek.. arról nem is beszélve, amit alattam már írtak.
    De nyugodtan szedd le, mert működik és nem kamu.
  • grebber
    #1846
    Mert "gagyi" töréseket nem lehet felrakni csak olyat aminek "neve" van
  • paj01
    #1845
    Jó jó de miért nincsenek ezek enkóron?
  • Ainz
    #1844
    Prey cracked by Baldman + Nier crack updated.
  • Ironman2
    #1843
    Prey?
  • Danecay
    #1842
    Hát nem tudom, erre pl. 2Dark-CPY annyira nagy szükség volt, hogy csak na, tudom ízlések és pofonok, de nálam még ha ingyen adnák se kategória, cserében ott vannak a már sokszor felsorolt, akár több mint egy éves, sok ember által várt címek amiket még mindig nem abszolvált senki.
  • Palinko
    #1841
    Valahogy a gyakorlat mégis azt mutatja, hogy van egy ilyen rangsor. Hogy van az, ha kijön egy nagy cím néha több release csapat törése is van hozzá? Mert versenyeznek és dicsőség ha ők a gyorsabbak. Persze ez nem azt jelenti hogy a kis címeket teljesen leszarják, de van, hogy kisebb csapatok foglalkoznak vele, a nagyobbak abba fektetik az idejüket ami a legtöbb emberhez eljut. Persze cáfolhatod, meg nevezheted hülyeségnek, attól még ez a megfigyelhető.
  • grebber
    #1840
    Hagyjuk már végre ezt a hülyeséget ,hogy valamit azért nem törtnek fel mert nem nagy cím. Ilyen nincs. Soha nem is volt soha nem is lesz. Nem besorolás alapján jönnek a törések.
  • Palinko
    #1839
    Fifát is hasonló okból nem igyekeznek sztem, mert minden évben nagyon hasonlít, meg akik komolyan játszanak vele a multi érdekli őket és úgy is meg kell venniük. Az Unravel meg egyszerűen nem elég nagy skalp. Nekem meg a Dishonored 2 a totál homály, hogy az miért nem esett még el. Pedig az aztán nagy cím meg minden.
  • Kongy
    #1838
    NFS 2016-ból volt/van trial is, ott is mindenki meggyőzödhetett róla, hogy hulladék a játék, feltörésre sem érdemes :D
  • PhantomAss
    #1837
    Működik frankón a SGW3. Egész jó lett a játék, sokat optimalizáltak rajta.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2017.05.08. 09:23:59
  • dragonS26
    #1836
    nier-automata-day-one-edition
    SNIPER GHOST WARRIOR 3
    törve
  • grebber
    #1835
    NFS 2016 lol kb totál net alapú a game oda várhatód a törést, maximum ha valami hekker csapat felhúz neki egy szerverparkot és imitálják az ea szerverét maximum akkor lesz :)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.05.08. 08:07:51
  • trabantos82
    #1834
    Az szerintem mindenképpen ígéretes, hogy már többen is dolgoznak a töréseken a CPY mellett, így a későbbi verziókat is hamarabb legyűrhetik majd. Én személy szerint annak örülnék, ha a v3-as címeket kipipálnák végre és lenne Unravel, NFS 2016, FIFA 17 törve, mert én ezeket jobban várom jelenleg, mint az újabb címeket.


  • Palinko
    #1833
    Szerintem is, már nekem az is meglepő, hogy még nem adták fel hivatalosan. Mert nyilván még a többi védelmet 0day törik, addig jó a denuvo még ha csak 2 hetet is bír ki, főleg hogy eddig bizonytalan volt hogy 2 hét lesz az vagy 2 hónaptól is több :D Szerintem a kiadók is elgondolkodnak hogy érdemes-e így költeni, egyre rosszabb szerződési feltételekbe kényszeríthetik a denuvot, pl hogy vállaljon pénzvisszafizetést ha 1 hónapot sem tart ki vagy akármi. Cserébe a védelem fejlesztése meg egyre több erőforrást fog felemészteni és előbb utóbb lehúzzák a rolót. Majd agyalhatnak megint pár évet, még egy új cég, új koncepcióval előáll ami pár évig megint ilyen mumus védelem lesz.
  • csbika
    #1832
    Érdekes, az, hogy a játékot gyakoraltilag nem is feltörték, hanem az ún. általam jól ismert Smart Steam Emu-t használták, ami eddig rengeteg játéknál (CS:GO, The Forest stb.) gyakorlatilag a "Steam-et helyettesíti". Sosem gondoltam volna, hogy a Denuvos játékoknál is lehetséges lesz a használata.
  • csbika
    #1831
    @Ainz Én is ebben reménykedem, hogy így lesz. Semmi bajom a Denuvoval, csak úgy tartom, hogy nem egy védelem miatt kéne többen megvegyenek egy játékot, hanem attól, hogy milyen az a bizonyos játék.
  • Ainz
    #1830
    Minél több reworkot adnak ki annál nagyobb a crackelésre az esély, mert egyre több kiskapu kerül a rendszerbe.
    A Denuvonak ez az utolsó éve.
    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2017.05.07. 20:29:05
  • jarlaxxe
    #1829
    és majd jön a v5 aztán 6,7, stb, sose lesz ennek vége...
  • Ainz
    #1828
    BTW a héten valószínűleg érkezik még a többi v4-et használó játék köztük a Prey is.
    Az oroszok találtak valamit, ami miatt az új Denuvot nagyon egyszerű törni.
  • Ainz
    #1827
    Nier Automata + Sniper Ghost Warrior feltörve by Baldman
  • csbika
    #1826
    Syberia.3.Update.v1.2-CODEX újra "feltörték"(a v1.1-es dll-lel) a Denuvót.
  • Vincentcloud
    #1825
    Ja, mert a dragon age-hez olyan egetverő modok vannak, meg ugye az fel se merült hogy a játék milyensége miatt nem csinálnak modokat. Illetve ahogyan a másik tisztelt forumozó is írta az akadozássla mi van? Mert ahol normálisan implementálják a denuvót nincs semmi baj vele, ja hogy valakink gyenge a gépe és szaggat, hát az védelem nélkül is előfordul
  • csbika
    #1824
    A cikk végén írja azt is, hogy a Syberia 3 az 1.2-es patchben újra Denuvót kapott, csak az a bökkenő, hogy a már CODEX által módosított dll-lel működik az új patch is. Forrás: Reddit/CrackWatch
  • csbika
    #1823
    A Denuvo legfrissebb verziója feltörve - cikk angol nyelven
  • Lokker
    #1822
    Még mindig nem sikerült alátámasztani az akadozást amit képzelsz. :(
  • Bandicoot
    #1821
    F1 2016 modok kb annyit is érnek semmi komoly.
    Csak az akadozás és a modolhatatlanság. Semmi komoly.
    Meg lehet nézni mennyi és milyen mond van egy denuvo mentes Dragon Age-hez. És mennyi egy DA:I-hoz...
  • NEOreg3
    #1820
    ezzel csupán be akarták bizonyítani a Denuvónak, hogy a legújabb védelmüket is fel tudják törni 2 hét alatt
  • Lokker
    #1819
    Tényleg sokk...
  • drop
    #1818
    ami érdekel meg is veszem híd el csak most több játék amit megvetem kb semmit nem ér prey is megveszem majd de várok vele mert sokk játék okozót csalódást mostanában
  • Jim Morrison
    #1817
    Nem tudom mi a baj, ha egyaltalan nem csinalna akkor jobb lenne? Lehet, mert akkor tenyleg meg kene venni .. :)