4498
  • caps lock
    #4415
    Elég ha csak a vírusírtót cseréled. Avast vagy Avira ingyenes változata egy átlag felhasználónak elegendő védelmet nyújt. Ezeknél is hozzá lehet adni a kivételekhez a tört exe fájlt. Azonban fontosabb honnan szeded le a játékokat. Nem érdemes külön a játékot és külön a törést letölteni, mert sosem tudhatod mi lapul bennük. Kockázat persze mindig van. Fitgirl repackjai talán a legbiztonságosabbak, minden benne van, csak feltelepíted és mehet a játék. De vigyázni kell mert több hamis oldal is van a neve alatt. Alább linkelem az egyetlen hivatalos oldalát. Ennél is jobb azonban Elamigos repackjai, igaz nagyobb méretűek, de jóval gyorsabban települnek. Azt is linkelem. Az adott játéknál "descargar" név alatt találod a letöltési lehetőségeket.


  • Renata100
    #4414
    Üdv! Kérnék egy kis segítséget. Ti hogyan futtatjátok a tört játékokat? Nálam a Norton vírusirtó általában letörli a crackeket a tört játékoknál, hiába állítom be, hogy hagyja figyelem kívül az adott könyvtárat. Érdemes lenne felrakni egy másik win 10-et, ahol nincs vírusirtó? Vagy elég csinálni egy másik fiókot? Köszönöm azoknak, akik érdemben válaszolnak. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4413
    Ott van az NFO-ban: https://i.imgur.com/0zJQvKW.png
  • JonasSandor
    #4412
    Ezt már nagyon rég tudjuk de semmi dátum gépigény róla. A tomb raidert már behúztuk mikor volt.
  • Ironman2
    #4411
    Na az Uncharted jön PC-re végre! ráadásul mindjárt kettő részt is fogunk kapni,az Uncharted 4-et,és az Uncharted:The Lost Legacy-t.Coming soon,addig szemezgessétek a képeket az Epic Games-en! Gondolom borsos ára lesz neki. (vagy nézzétek meg a mozifilmet,nagyon jó lett!)

    Ez addig jó lesz,míg Lara Croft újra feltámad :))

    Hamár Lara Croft,akkor a mai naptól ingyenes lesz,szintén az Epicen a Shadow of the Tomb Raider,minden kiegészítőjével együtt!! Húzzátok be!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.09.01. 13:10:07
  • ricsa008
    #4410
    sziasztok! mit javít ?
  • NEOreg3
    #4409
    Dying.Light.2.Crack.Enhancement-EMPRESS
  • scomcomputers
    #4408
    Ez volt free is az epic-n....
  • NEOreg3
    #4407
    Maneater
  • ricsa008
    #4406
    Hint: "Animal or fish, maybe a human dish." ti mire tippeltek?
  • NEOreg3
    #4405
    Dying.Light.2.Stay.Human-EMPRESS
  • nxs
    #4404
    Na megint 2 játék amire nem értem a Denuvo-t,ha valami kijön Switch-re az úgy is megy Yuzu-val jobban (1440-4k) egy középszar gépen.
    Persona 5 + Soul Hackers 2 nekem megérne 50 eurót de 80-100? Basszák meg!
  • NEOreg3
    #4403
    0xEMPRESS: Dying Light 2 crack beta testing begins tomorrow
  • JonasSandor
    #4402
    Jaaaa értem hát akkor jó megszopták :D:D:D
  • NEOreg3
    #4401
    azt a codemasters törte fel magának, amikor véletlen denuvo mentes exe-t raktak ki steamre
  • JonasSandor
    #4400
    Feltörték az f1 22-őt XDXD.
  • NEOreg3
    #4399
    Marvels.Guardians.of.the.Galaxy.Crackfix-EMPRESS
  • Danecay
    #4398
    A fenébe :) Nálam azért előfordul, hogy egy-egy megvásárolt játékhoz ingyen húzom be a DLC-ket :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4397
    A new version of DRM software Denuvo is coming to squat on your games

    "While selling additional content is an important revenue stream, it has become easy to bypass the existing barriers that try to secure DLCs on popular gaming platforms like Steam and Epic," says Denuvo's press release(opens in new tab). "By using public and easily accessible tools, players can automatically generate and install programs that access downloadable content without paying for it."

    So this seems to be a Denuvo for an age where the most profitable games in the world are not your traditional big box singleplayer adventure, but the cosmetic-fests that follow in Fortnite's wake. Denuvo Secure DLC aims to protect "cosmetic items, new characters, weapons, and power-ups [alongside] big content updates for a game that are only included in certain versions of the game (like a collectors’ edition) or must be purchased separately."

    The new software is already out in the wild, apparently. "Denuvo has become a one-stop shop for game developers to ensure the safety of their game against cheating, tampering, and piracy and to protect the gaming experience," says Reinhard Blaukovitsch, managing director. "Our current clients, big and small, are ecstatic with the results and we are happy to help them maximize revenue and also enable new business models for these games they spent so much effort building.”

    The software focuses on microtransactions but can also be applied to games with more traditional DLC models. Denuvo reckons this is the first anti-piracy software that specifically protects DLC and, given that's such a popular business model these days, no doubt you'll start to see it soon in a F2P game near you. Whether it will also make those games run like a dog remains to be seen but, on past form, you wouldn't bet against it.
  • Empty
    #4396
    Csak loadingnál ki is lép!
  • JonasSandor
    #4395
    Most néztem a 2019-es f1-et most törték fel XDXDXD
  • IMYke2.0.0.0
    #4394
    Segítség lehet:
    Every PC Game With Denuvo Anti-Tamper DRM
  • IMYke2.0.0.0
    #4393
    Na, lehet találgatni:

    "Giving up. with another cup"

    //NFO kép:
  • JonasSandor
    #4392
    Hát megvenni meg baromi drága azért, ahogy láttam alig újítottak rajta.
  • NEOreg3
    #4391
    Marvels.Guardians.of.the.Galaxy-EMPRESS
  • Danecay
    #4390
    Jó eséllyel nem! Indulj ki csak abból, hogy az F1 2021 a mai napig nincs feltörve, az F1 2020-at is csak az után sikerült, hogy több mint egy évvel kiszedték belőle a DENUVO-t,
  • JonasSandor
    #4389
    Igen erre, az ideinek jó hülye rövidítése van. Akkor egyhamar nem lesz törve.
  • IMYke2.0.0.0
    #4388
    JonasSandor:

    A kriptikus üzeneted próbálva megfejteni, talán erre gondolhatsz: F1® 22

    A STEAM adatlapon:
    "Incorporates 3rd-party DRM: EA on-line activation and Origin client software installation and background use required.
    Requires 3rd-Party Account: EA Account
    Requires agreement to a 3rd-party EULA
    F1 22 EULA"

    Ugyanakkor itt meg ott szerepel: List of 2022 Denuvo Protected Games (2022's denuvo games)
  • JonasSandor
    #4387
    Forma 1 denuvós?
  • NEOreg3
    #4386
    0xEMPRESS: Beta testing of the crack for Marvel’s Guardians of the Galaxy starts shortly
  • scomcomputers
    #4385
    FC6+HDpack(empressverzió)+6750XT minden maxon +RT...1440P..ott van a vram fogyasztás!



    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2022.06.18. 14:10:14
  • NiGhTM4R3
    #4384
    Na, most az összes Evil Genius 2 rajongó fellélegezhet, mind a 3... vicc.. 15 dolcsiért már beszerezhető
  • NEOreg3
    #4383
    Evil.Genius.2.World.Domination-EMPRESS
  • IMYke2.0.0.0
    #4382
    Na, ez csalódás - részemről.
  • scomcomputers
    #4381
    Akkor mégse "Dying Light 2".....
  • NEOreg3
    #4380
    0xEMPRESS: Beta testing for Evil Genius 2 will begin tomorrow
  • Empty
    #4379
    Melyik verió van meg törtben? Dodi repack? A HD pack-et honnan szedted le?
  • scomcomputers
    #4378
    Igen,én eredetiben is végigtoltam 12900K/RTX3080 párossal HD pack-al,semmi gond nem volt vele,1440P-ben...most a törtet is kipróbáltam ez is jól fut...max. 9700MB-ot láttam...ha bedobok pl. egy RX6750XT-t akkor is is kb.ennyit látok...
    RTX3070-l nem ment HD-vel, kilépet mikor a ram fullon volt...
  • Empty
    #4377
    1440p- nyomom majd de a HD packot ha bekapcsolom akkor kilép a játékból. Szerintem azok a fájlok nem tetszenek a tört játéknak. Amúgy azt írogatják, hogy az említett fölbontáson HD pakkal megy a 3080. Valaki használja hibátlanul HD pack használatával?
  • Voltan
    #4376
    Azért tegyük hozzá, hogy ez 4k + ray tracing + hd texture csomag. 4k ray tracinghez amúgy sem elég a 3080 sok játéknál.
    Többek között ezért is játszom 1440p-n