4498
  • MerlinW
    #4497
    Kérek mindenkit hogy használjátok az OFF topikot, nem lehet warez a fő fórumban, mert meg leszünk b*va.
  • JonasSandor
    #4497
    A dead island 2 is lett.
  • Kadarhun
    #4496
    Igaz ebbe nem volt benne de már kint is van! Ratchet_and_Clank_Rift_Apart-FLT
  • JonasSandor
    #4495
    Na egész jól megcsinálták, most már sehol egy bug :D amíg toltam több mint 3 órát.
  • Kancsalborz
    #4494
    Facepalm...XD
  • JonasSandor
    #4493
    Na viszont a last of oust feltőrték. Rá kéne nézni hogy muzsikál most.
  • JonasSandor
    #4492
    Nem törtbe hanem steamen, de törtbe szerintem nem jön.
  • kjhun
    #4491
    Törten?? Empress? A virágboltban még nem láttam.

    KolkaF: :DD
  • KolkaF
    #4490
    Neked külön F1 23 Red Flag Edition készült. ;)
  • JonasSandor
    #4489
    Kijött az f1 mától tolható.
  • Kadarhun
    #4488
    Végre!!!!!!!
  • dante3
    #4487
    Resident evil 4 remake [empress] soon
  • JonasSandor
    #4483
    Az is denuvós mi?
  • Ironman2
    #4482
    NA meg a Jedi Survivor,holnap jön!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.04.27. 09:10:40
  • JonasSandor
    #4482
    Én is kipróbálnám.
  • Ironman2
    #4481
    Dead Island 2 törés még nincs ezek szerint.Jó lenne kipróbálni,mielőtt megveszem.Még várok míg lejjebb esik az ára.
  • Csokis
    #4479
    Ott van a listán, mivel elvileg Denuvos.
  • JonasSandor
    #4478
    Crime Boss: Rockay City
    Ez az.
  • IMYke2.0.0.0
    #4477
    Akkor ez azt jelenti, hogy nem Denuvos.

    //Mondjuk "Wolkeres" alatt mit értesz?
  • JonasSandor
    #4476
    Nem látom a címét a listán.
  • IMYke2.0.0.0
    #4475
    Folyamatosan karbantartott lista a lap aljára görgetve: https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Denuvo
    Vagy: Ctrl + F nyitott lapon = Beírod, és keresd meg a címet!
  • JonasSandor
    #4474
    Wolkeres game denuvós?
  • MerlinW
    #4473
    Ki van fizetve az x hónapos licensz, addig minden cég benne hagyja. Aztán van, aki kiveszi, és van aki meghosszabbítja. Százezer dolláros téma a Denuvo, így nem variálnak vele. Attól hogy fel van törve, a casual réteg nagy részét, akik az intézővel is bajban vannak, sosem hallottak a torrentről, stb, ugyanúgy ráveszi a vásárlásra.
  • TomStorm
    #4472
    Ilyenkor amúgy ha már cseszhetik a védelmüket meg tudnák szüntetni?
    Vagy kifizették alapon akkor már csak legyen?
  • Orbancapitan
    #4471
    én úgy tudtam h a patch 2 körüli változattal csinálta de akk még sem
  • IMYke2.0.0.0
    #4470
    "Hogwarts Legacy crack status update from Empress"

    "the day 1 patch of the game had many issues and according to many steam posts, it ruined the performance for many people. so i skipped it and worked on the pre-launch version instead. it works great in my testings so far, so hopefully it will work good for everyone as well."

    Szóval, a crack egy korábbi verzióra épült, ezért fut jobban.
    Elvileg a cs.rin.ru-n gyűjtögetett xdelta patchekkel frissen is lehet tartani ezt a verziót.
  • Orbancapitan
    #4469
    inkább a fel skálázott optimalizálás amint a patch 1-be tett a avalanch le töltesz egy performance fixet és kész is olyan mint 0 day v 1 day-n
  • Orbancapitan
    #4467
    illetve tuti h a modder perfomance fixet is használja a törtnél mert kb pár nappal előtte jött ki amit csinált a közöség
  • TomStorm
    #4467
    Igen sajnos.Én megvettem Steam-en de a törtel játszok mert nincs stutter se belassulás.
    Néha elindítom Steam-en de még mindig ugyanaz.
    Mondják a 32gb ramot azt lehet kipróbálom mert ha ehez kell akkor a jövőben is kelleni fog.
    De van olyan aki azt mondja felesleges,denuvo visszafogja
  • ntex
    #4466
    Az már elég régóta köztudott, hogy a Denuvo visszafogja nem kicsit a játékbeli fps számokat. Több játéknál is bizonyítva lett már, persze a Denuvo készítői folyamatosan tagadják ezt :D Pedig a számok mindenhol magukért beszélnek.
  • Ironman2
    #4465
    Na most lehet indítok egy kis vitát,de hogy ekkora különbség legyen egy denuvós,és feltört verzió közt sebességben,meg kinézetben,azért brutális.Bár kétlem hogy ennyire köze lenne egy védelemhez.



    Videó alatt még további link.Amúgy én is most a tört verziót tolom,de gondolkozom a megvételben,de ez most igen meggondolkoztat.
  • JonasSandor
    #4464
    Jaja ez csak arra jó, hogy kaszáljanak a startkor.
  • Danecay
    #4463
    Hát innentől kezdve nem tudom mennyire érdemes erőltetni a DENUVO-t. Mint ismeretes a DENUVO egy licencelhető DRM, pontosabban Anti-Tamper, csak rövidebb a DRM :) amit különböző időtartamra licencelhetnek a fejlesztők, kiadók, nyilván minél hosszabb ideig annál nagyobb gázsiért. Na most, ha már így kikerült ez a BETA verzió, ami ha végig játszható nagyobb game break bugok nélkül, akkor azok a játékosok, akik lehet megvették volna törés hiányában, de csak azért fizettek volna érte mert más módon nem tudtak volna játszani vele, így már tuti nem fognak pénzt adni érte, akik pedig megvették volna azért hogy támogassa a fejlesztőket, azok DENUVO nélkül is megvették volna. Ezért azt gondolom, hogy olyan hamar le fog kerülni a DENUVO a játékról, amilyen hamar csak lehet, de mivel minden bizonnyal előzetesen már szerződésbe lett foglalva, hogy meddig licencelik, úgy gondolom addig kénytelenek megtartani, hacsak el nem állnak a szerződéstől, ami megint csak pénzes dolog, de ha ennek a díja kevesebbe kerül, mint amennyit a licencelt időtartamért fizetni kellene, nem kizárható, hogy meglépik.
    Persze ez az egész csak spekuláció, de ha már DENUVO topikban vagyunk..... :D
  • kjhun
    #4461
    Az Atomic Hearts gammát, valóban törölték, a magról, arra célzott több alkalommal JonasSandor tagtárs itt. A BETA-t, meg úgy kell érteni, hogy még ténylegesen nem egy kész játékról van itt szó, hanem egy fejlesztési stádiumban lévő "Developer Build"-ről. Ami a magon, tiltott, kivéve: Early Acces verziók GOG-os kiadásai.

    Ha, már FitGirl becsomagolta a játékot, ennyi erővel, akár fent is maradhatott volna, azon ok folytán is, hogy ha ő valamit kiad, akár P2P crackkel is (pl: EMPRESS-es crack), akkor azok felkerülhetnek oda. Ha, lesz frissebb/kész hivatalos kiadott verzió és crack is hozzá, ha netántán rácsapnák, a Denuvo-t is időközben, akkor már nem lesz ilyen gond.... Ha, nem lesz aki feltörje. annál inkább és akkor marad, a mostani verzió. Egy darabig....

    Máshol netszerte, onnan szerezheti be az emberfia, ahonnan nem szégyelli.
    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2023.02.26. 23:19:59
  • JonasSandor
    #4461
    Én a szart úgy értettem ami volt az ncoron azt törölték onnan mivel egy bétaverzió volt felrakva. A játék tényleg nem lett a legjobb, de kezdésnek megfelel egy ilyen fejlesztés után. Egy második részre ki lehet javítani.
  • Maxtreme
    #4460
    Ugyanez, bár én a magam részéről a kreativitás miatt (meg hogy ja, első játéka a csapatnak) simán megadom rá a 8/10-et :)
    Anno mikor bejelentették baromira vártam, aztán ahogy egyre több (kb 15 fps-el futó) gameplay érkezett róla, és nagyrészt ugyanazokról a helyekről, kezdtem elveszíteni a reményt, de hála isten nagyon kellemes csalódás lett.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2023.02.26. 06:17:56
  • MerlinW
    #4459
    Szar játék, de legalább, gyönyörű, változatos, jól optimalizált, fun harcrendszer, király ellenfelek, jópofa puzzle elemek, változatos, mocsok jó hangok, jó zenék, élvezetesen nehéz, a sztori semmi extra, de pont jó.

    Annyira szar, hogy három dolgot is tudok mondani ami nem jó: az open world ellenfél spawn kicsit túl erőszakos, nincs sprintelés és gáz az autó irányítása. Így én is csak egy nagyon alacsony 7/10-et tudok adni a játéknak (a szinkron miatt, egyébként simán 8/10 lenne). Mindez úgy, hogy egy kisebb csapat első játéka, amin 6 éven át dolgoztak.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.02.26. 01:19:02
  • Kongy
    #4457
    Ne vitatkozz vele, sajnos kicsit fogyi a srác.
  • Kancsalborz
    #4457
    Jó, figyelj én nem akarok kötekedni -elsőre is legyintenem kellett volba és továbblapoznom- de megint miről beszélsz ?

    Milyen "nagy hírhedt" oldalról ?
    Bár még mindig jobb ez a "verzió", mert már az előző hozzászólásod után is visszafogtam magam mert azt akartam kérdezni : honnan törölték, tán' az "egész internetről" ? XD...

    Mert én huszonéves fáljmegosztó acc-okkal, többszáz TB-nyi megosztott adattal a hátam mögött sem tudom miről még mindig, hogy miről beszélsz...

    Az összes nagyobb torrent oldalon fenn van a játek a Kat ph-tól az 1337-en át a RarBG, IGG, Fitgirl-ig, stb, stb mindenhol, írhatnék még többtucatot a nagyobbak közül.

    A game egyébként olyan 75%-körüli értékeléseknél jár, tehát nagyon messze van az "olyan szar hogy..." kezdetű mondatodtól.
    (Ezt pártatlanul írom, mert engem pl. nem nagyon érdekel, kerdésed megelőzve)
    De ha még olyan sz@r lenne is mint mondod, a nagyobb oldalaknak pont ez a lényege, hogy akár 10-15-éves "egynyári B-kategóriás" címeket is megtalálsz, és letölthetsz rajtuk, sokszor a Bot-ok jobb letöltési sebességet adnak, mint a népszerű leterhelt új címek...

    Arról nem is beszélve hogy 10-ből 8-oldalon top10-es letöltés most is...

    Nem így működnek ezek az oldalak ahogyan írod, valamit magára adó helyről nem törölnek, ez a lényegük...;)

    Írtad volna inkább azt hogy : "Hát gyerekek ez szerintem egy qrva sz@r game", és ezzel értelmes embernek gondja nem lenne, mert ugye ízlések/pofonok.

    De az ilyen az "apukám meg rendőr és még le is lőtte a készítőket" szintű beszólásba beleköt a magamfajta régi motoros, ha nem haragszol... ;)






  • JonasSandor
    #4456
    Jaja tesztverzió volt.