13
  • cateran
    #13
    Cikk* ...mobil oldalon miert nincs edit?
  • cateran
    #12
    Nem... A hulyek kedveert a cil cime: Ezek voktak az ev LEGROSSZABB tevesorozatai...tehar nem akarmilyen sorozatok, hanem a szarok....igy a kep hatvanyozottan erthetetlen....
  • kalapos01
    #11
    Mit nem lehet érteni rajta? Tévésorozatokról szól a cikk, betettek pár tévésorozatos képet a google alapján innen: http://static1.squarespace.com/static/51aa1457e4b08b27fbbf5a20/t/561f2ed1e4b0f4418bcce1d3/1444884198362/?format=750w
  • laci0604
    #10
    Nem értem a Supergirl-Flash-Blacklist triót a képen.
  • Tinman #9
    Igen, ideje lenne feltennem a szemüvegem :-D

    Egyébként nézzétek el nekem... ezek a latexes simifiúk nekem mind rémesen egyformák :-(

  • kalapos01
    #8
    "ez az évad eleve gyenge."

    Minden idők (egyik?) legjobb tévés szezonja volt, tele kibaszott jó sorozatokkal. Nehogymár a sorozatok vagy az évad hibája legyen, hogy te szarokat nézel. (Ha egyetértesz, akkor feltételezem, ezeket nézed?)
  • sárkánylovag
    #7
    Egyetértek a fentiekkel ezek gyengék de ez az évad eleve gyenge.
    Trónok harca nem jött nincs nagy sci fi sorozat se, horror se.
  • Dante73
    #6
    Mi a baj a CSI: Cyber-el? Én halálra röhögöm magam rajta. James van der Beek annyira látványosan "játssza" a zsarut, ahányszor meglátom, felröhögök. A történetek pedig amúgy egész jók, a "könnyen emészthető", avagy szájbarágós amcsi szint ellenére is.
  • CairoJack
    #5
    Igen, Flash, de teljesen mindegy, a 3 közül egyikről sincs szó. :(
    Utoljára szerkesztette: CairoJack, 2015.12.31. 17:26:38
  • Dynamic
    #4
    Flash lesz az.
  • Tinman #3
    Daredevil kép miatt jöttem, szóval jah... van lejjebb.
  • CairoJack
    #2
    És hol van a cikkből a Supergirl?? Csak azért kattintottam ide, hogy arról olvassak valami, azt erre semmi.
    Megint egy vacak, clickbait cikk. Szégyen!!
  • RAZOR27
    #1
    ne erőltessétek ezeket a saját véleményes cikkeket...