12
  • korbin555
    #12
    Magyarországon a nép 90%-a semmilyen idegen nyelvet nem beszél. Nem tudom mi ebben a meglepő számodra. Én inkább a gyalázatos oktatásunkat hibáztatom, mint az egyéneket.
  • Katalizátor
    #11
    Mr Robot tényleg elég faszántos lett!
    Bár fogalmam sincs miről szólhat majd a 2. évad...
  • Bal0924
    #10
    A felsoroltak közül 1 sorozatról sem hallottam.

    Én azért nézek inkább sorozatot angolul magyar felirattal.
    Mert amit a tv lead, kivágnak jeleneteket, mondatokat, szavakat, 1-1 sóhajokat. Hogy beleférjen abba a ***** műsoridőbe.......
  • DRFlame
    #9
    A felirat olvasása hogy segít abban, hogy a látványra koncentrálj?
  • Mentol
    #8
    Én tudok angolul - megértem, olvasom.
    DE.
    - Egy filmnél hadd koncentráljak már a látványra vazzeg, és ne kelljen kiokoskodni, hogy mit is mondott?
    - Az, hogy én értem az angolt, nem jelenti azt, hogy a zasszony meg a gyerek is érti...
  • jkedzs
    #7
    Hogy sorozatozol?
    Magyar felirattal. 50%

    tényleg ennyien nem akarnak megtanulni angolul? D:
  • Cyberdog
    #6
    A Jupiter felemelkedését, még a jó látvány sem menti meg a középszerűségtől. :)
  • molnibalage83
    #5
    A PR a zskat filmek csúcsa. Azzal sem tudnál semmit csinálni, hogy jó legyen. A film alapötlete egy kapitális baromság.
  • molnibalage83
    #4
    Pár havonta megnézem, hogy mikor jön már ki a DC, de az istennek sem akarják kiadni... A CA így is jót lett. Amit láttam és hallottam a JA-ról, azt semmi sem menti meg. Miért? Mert első körbe olyan kellene bele, aki színész is. Még az oscar díjas csákó is csak balfaszkodott benne... A JA úgy el lett kúrva, ahogy van.
  • BrockSamson
    #3
    Nagyon sokat szamit a vagas. Pacific Rim is eppen kozepes lett, mert a studio kivagatott a filmbol egy egesz oranyi tartalmat.
  • zetortraktor
    #2
    Hogyhogy ne lehetne megmenteni? Ha van egy jó filmet és kivágod a felét, akkor lehet, hogy szar lesz. Ha visszateszed, akkor _lehet_, hogy megint jó lesz.

    A Felhőatlasz pedig sokak szerint igen jó film lett, de gondolj bele, hogy mi lett volna, ha nem vágnak ki belőle 80 percet. Valamelyik rendező nyilatkozta, hogy látta a 4+ órás változatot, és valami isteni lett, agyonveri a butított, mozis változatot.
  • molnibalage83
    #1
    A Felhőatlaszos részt nem vágom. Az így is igen jó film lett. A Jupiter szarságát meg semmiféle vágás nem mentené meg...