2093
  • Fantasy18
    #89
    nincs valami mód ezeknek a kijátszására?
  • ozimak
    #88
    Nem csak a 27%-ot dobja rá, hanem a "payment system fee"-t is... (meg ne kérdezd pontosan mi is az) Valami tizenakárhány euró az is még +ba! Így lesz a 109 eur-os top csomagból közel 150 eur...
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2017.03.08. 19:53:53
  • bazccka
    #87
    jah, de legalább lenne valami opció, amivel olcsóbb lenne... pl. paypal,vagy valamelyik magyar bankon keresztül, de nem. sebaj. egy játék mínusz.
  • Fantasy18
    #86
    ráadásul most nézem hogy rá dobja a 27% ot tehát a 60 eurósból lesz 78 euró. tehát 25 ezer ft... ez gyönyörű...
  • Fantasy18
    #85
    érdekelne hogy miszerint van bejutás.... oké 75 meg 50 % esélyed van... de egy gép dobja ki random? ez akkora marhaság. oké az alap 35 eurossal ne juss be. de a 60 meg a 80 eurossal is csak egy random dolog döntsön... ez szemétség. ha lenne tuti bejutás már a 60 euroson szó nélkül venném meg. de szerintem más is. így viszont lutri ra nemfogom megvenni.... egyébként lehet tudni hogy kb mikor lesz béta? vagy valami fejleményt?
  • Husimoto
    #84
    Igen jelen pillanatban a legnagyobb csomag megvétele garantált bejutás a zárt alfába. Ahogy leirtam az előbb is.
  • DonPedro22
    #83
    Csak akkor lehet játszani ha a legnagyobb csomagot veszem? a 35 eurós változattal nem lehet vagy mi?
  • Husimoto
    #82
    Folyamatos a fejlesztés és az update. Most van egy kis holt idő, a streamerek is leálltak a tarkovról. Én azt mondom el lehet vele szórakozni. De most csak akkor tudsz játszani, ha a legnagyobb csomagot veszed, valami 100 euró felett. A következő két nagy csomag 75 és 50 % bejutás a zárt alfába. A simával csak a bétába van garantált bejutás, ami most aszem valami 30 ojro körül van. A játékot én nagyon igéretsnek és nagyon hardkor fps nek gondolom. De jelen pillanatban nem éri meg szerintem belefeccölni, hacsak nincs másra költeni. NEm lehet tudni mikor lesz zárt alfa és addig csak áll benne a pénzed, ha az alapot veszed. Szerintem idén nyáron lesz zárt béta de a fene tudja. Szóval szerintem ki kell várni, kitudja mi lesz a vége. Lehet Putyin lelöveti őket. :)
  • DonPedro22
    #81
    Mennyire jönnek az updatek és mennyire fejlesztik a játékot? érdemes befektetnem?
  • The DaN
    #80
    Bekerültem én is, szívesen játszanék csapatban, vegyetek fel bátran: TheDaN
  • Husimoto
    #79
    Egy videó, ami bemutatja az alap mozgásokat, Gombkiosztások, lehetóségek, fegyverkezelés stb. Tényleg hc fps lesz ez.

    alapok
  • Husimoto
    #78
    nagyon hangulatos kis videó.
  • Rocco27
    #77
    Minden PvP játékban felbukkan a csalás. Sőt PvE-ben sem ritka...
    Idővel majd kiderül, hogy hogyan tudnak ellenük harcolni (már ha akarnak!).
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.01.13. 09:50:49
  • Husimoto
    #76
    már itt is
  • Hexex86 #75
    Nem is baj ez, hogy nem a nagy rétegnek szól. Azok eléggé ki vannak szolgálva. Az Arma 3 sem egy akciódús játék, de szerencsére vannak ott is szép számmal.
    Kiváncsi leszek mi sül ki ebből a játékból, de tetszetős számomra. Bár alpha változatot nem kockáztatok ennyiért az tuti. :P
  • Shep
    #74
    Én ezt érem és nincs ezzel gond ,hogy valakinek ez kell ,de ezzel nem lehet azt ,hogy beülök egy órára és kész, ehhez alsó hangon kell 3-4 óra és lehet akkor sem történik semmi, ez annyira rétegjáték lesz, hogy nem véletlenül van ez a vedd meg a középső csomagot a fix alpha belépőhöz. Próbálnak már előre akit lehet behúzni és pénzt kérni, mert tudják ,hogy ebből pár ezer darabtól (nyilván nem szó szerint értendő) többet nem nagyon fognak eladni, aztán lehet tévedek, majd kiderül.
  • Since
    #73
    Valaki bekerült az alfába? Ha igen küldjetek egy üzit és felveszlek in-game...
  • SötétBarom
    #72
    Jónak tűnik. Reménykedem. Többen TS-elve kifejezetten atom lehet.
  • Running
    #71
    Más az élmény. Ha 10 mp-ként újra tudsz születni, ott az az izgalom, hogy mész és darálsz, nincs tétje. Itt meg az az izgalmas, hogy folyamatosan petárda van a seggedben, figyelni kell minden mozgásra, minden hangra és nagyon jól kell helyezkedni, mert leszednek. Lehet óránként csak 1 emberrel találkozol, de közben többet izgulsz, nehogy meghalj, mint más játékban, amikor percenként esel-kelsz.
  • lac coo
    #70
    Attol, hogy nem lo ki az ember kilencven tarat meg tortennek a dolgok.
    Persze az teny, nem mindenkinek jon be ez igy, en imadom, nekem izgalmas az is amikor csak csorompolest hallok valahonnan......
  • Shep
    #69
    Az igaz, csak máshol 1 óra alatt sok minden történik, itt meg jó ha találkozol 1 emberrel aki még lehet le is lő :)
  • lac coo
    #68
    Egy ora jatek az itt is egy ora.....:)
  • Solt
    #67
    Ja-ja, végre nem az az agyatlan rohangálás kismillió ikonnal megtűzdelve!
  • Since
    #66
    Nem találtam róla infót a topikban, ezért gondoltam megkérdezem. Van benne PvE tartalom is vagy kifejezetten PvP-re helyezik a hangsúlyt?
  • Shep
    #65
    Ez a játék időmilliomosoknak készül ahogy elnézem.
  • lac coo
    #64
    G..ci jó hangulata van ennek a játéknak ! Még nézni is izgalmas .



  • lac coo
    #63
  • Torzonborz
    #62
    Ha nem tetszik, hogy multi akkor nem jössz ide és nem ajvékolsz. Ennyi.
  • MarkBlade
    #61
    Ha rossz sarokban figyel pár évig el van egyedül :D
  • lac coo
    #60
    Már hogy hogy miért sötét, :) Mert nincs áram meg lámpa , azért :)

    Ez ilyen getreal, nem a rohangászós BF fajta, valszeg ha az életem múlna rajta én sem rohhannék előre a nagyvilágba ...
    Jó ez .
  • grebber
    #59
    Nemhogy csapnának mellé egy valóban értelmes story-t és kiadnák amolyan stalker copynak ... De sajnos manapság minden a multi körül forog
  • Béluska74
    #58
    Tetszik,de ez (számomra) egyenlőre nem szól másról,csak hogy ülnek az emberek egy sötét (nem értem miért ilyen sötét!) sarokban és várják az arra tévedőket és pufff....pufff...loot..másik sarok keresés. Eddig nem sok "hardcore story-driven" akciót láttam csak ezt az egymásra lövöldözést.
  • lac coo
    #57
  • Tirion
    #56
    első cheater.......szánalmas,hogy már ALFÁBAN is!! Lirik streamjét nézi,odamegy és kinyírja.....

    https://clips.twitch.tv/lirik/GrotesqueTurtleResidentSleeper
  • Tirion
    #55
    ahogy látom egy hatalmas open mapen deathmatch

    checkold LIRIK-et vagy SACRIEL-t twitchen
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2016.12.30. 20:32:09
  • janik
    #54
    Vki megtudná mondani hogy valójában milyen lesz és most milyen a játék célja és lényege és hogy most mit lehet benne csinálni? Tehát azt láttam hogy vannak különböző pontok egy térképen vmi "factory" is most ezek spawn pontok egy nagy pályán vagy ezek több kis pályák. Nyílt világú? Mit kell csinálni pl. simán a legnagyobb szintet el kell érni és kész vagy mi hogy lesz?
  • ozimak
    #53
    Idézem a 3 órával ezelőtt írt hsz-t:
    "Please, note that Edge of Darkness Limited Edition only will give you guaranteed access to the alpha version of the game. The rest of the versions give you a chance to get into the alpha: Prepare for Escape Edition - with a probability of 50%; Left Behind Edition - with a probability of 25%. This chance is determined only once - at the time of purchase.

    All versions of the pre-order offer guaranteed access to the closed beta test. Please, note that beta has not started yet. E.t.a. end of December 2016 early 2017.
    As for the dates, we are currently in Closed Alpha and we will be entering extended alpha within this month before the year ends. And then we will be going closed beta, open beta and then full release. But we do not have dates for those yet. We will announce it. Please stay tuned. Thank you!"
    Ami ebből nekem szemet szúrt az ez a 2 dolog:
    1. "Please, note that beta has not started yet. E.t.a. end of December 2016 early 2017."
    2. "...we will be entering extended alpha within this month before the year ends."

    Mindenki döntse el magában a dolgot :D 4 napba hogy lehet belesűríteni egy extended alpha, meg egy closed beta launch-ot :D
    A játék minden kétséget kizáróan jó, vagy jó lesz. De felvehetnének egy marketingest :) Látszik hogy nincs kiadójuk :) Ez az igazi "oroszos" lehúzós hozzáállás. Ígérgessünk, had jöjjön a lóvé :) Főleg megint ezek a discount-ok... 20% engedmény mindenre megint. Ja... mint legutóbb novemberben :) A #48-as hsz-emben ki is taglaltam :)
  • Hexex86 #52
    Ez jó kérdés. Még alhpa teszt van, ha jól tudom. Egy alap csomagra beruháznék én is, ha lehet a közeljövőben tolni vele.
  • lac coo
    #51
    A zart beta teszt mikor lesz , van, volt....? :)
  • lac coo
    #50