68

11788072641442253059

Hivatalos oldal | Steam oldal

A Hurtworld egy többjátékos hardcore túlélő FPS játék, ahol a kőkemény túlélés van a fókuszban,
miközben fejlődsz, gyűjtögetsz, építkezel és harcolsz gyalogosan vagy különböző járművekkel.

Magyar szerverek:

club27 Team: 188.165.225.155:12871 Honlap Térkép
  • Ironman2
    #1
    Régen ajánlottam már valami sandbox túlélőjátékot.Itt egy újabb gyöngyszem a Bankroll Studios fejlesztésében.A Rusthoz közelálló hardcore túlélés minta,rajzfilmszerü grafikával,és nagyon pozitív visszajelzéssel!!

    Steam oldala


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.12.13. 19:27:12
  • Toni85
    #2
    Ezt néztem steamen érdekesnek tűnik.
  • Norbertboy
    #3
    Azt hittem nem lesz itt fórum róla :-)

    Nekem is tetszik, de amíg élvezem a rustot nem próbálom ki.

    Aki játszik vele mesélhetne hogy van optimalizálva.
  • Ironman2
    #4
    Akinek még nincs elég lóvéja megvásárolni igy karácsony előtt,és mindenképpen fáj rá a foga,az irjon privit nekem!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ki lehet próbálni online Kortal szerverein,és lehet akár házi szervert indítani,megvan minden hozzá!

    http://kortal.org/site/game_hurtworld.php
    http://kortal.org/smf/index.php?topic=3900.0


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.12.13. 20:19:02
  • Norbertboy
    #5
    http://www.gamesconspiracy.hu/hurtworld/

    Akiket érdekel a játék és szeretnének magyarokkal játszani.
  • Ironman2
    #6
    Na ez még annak a gépén is menni fog,akinek nincs mai csúcshardverje
  • Ironman2
    #7
    ...és találkoztam egy magyarral is.D
  • Since
    #8
    Ha valaki játszana csapatban, esetleg ha lenne egy szabad hely valahol, szívesen csatlakoznék. Egyedül nem sokra lehet menni a játékban.
  • Norbertboy
    #9
    Vannak magyarok?

    Milyen a játék?

    Rust jobb vagy rosszabb?
  • Rocco27
    #10
    Igen, tegnap én is megvettem és játszottam vele egy kicsit. Még csak ismerkedem a játékkal, de már tudom, hogy vissza nem fogom adni a Steamen.

    Azt szokták mondani, hogy ez egy Rust klón. Lehet, de idővel kiderül, hogy megférnek e egymás mellett, esetleg mutat valami újat is. Ott már hosszú ideje csak a grafikára fókuszálnak és lényeges tartalom ami megtöltené élettel a játékot meg sehol. Itt gondolok arra, hogy ha nincs játékos interakció akkor egy dögunalom az egész.
    Itt a rajzfilmszerű grafika miatt 3x több FPS-em van mint a Rustban, pedig ott sem panaszkodom a stabil 60-70-el maxon. Amúgy nekem kezd bejönni ez a dizájn, a hangulata is kicsit olyan Rednex-es. Vannak nyersanyagok, átgondolt kraft rendszer, pl. a kezeddel csak egyszerű dolgokat vagy képes gyártani, a komolyabbakhoz már munkapad kell. Az egyszerű fegyverek mellett vannak lőfegyverek is és robbanóanyagok. Az állatok nem bugosak, mint a Rustban hosszú idő óta és ott vannak a járművek is. A hangulata, a tartalom és az újdonság varázsa lehet itt tart. Ez is PvP orientált játék és rengeteget eladtak az elmúlt hónapokban!

    Este újra neki kezdek, mivel tegnap elvoltam foglalva a szerver támogatás elkészítésével a szerverkezelő panelomhoz. Ma wipoltam. Várom, hogy barátok megvegyék és csatlakozzanak...

    club27 team Hurtworld szervere: 94.23.229.222:12871


    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.04.22. 13:47:21
  • Rocco27
    #11
    Halihó!

    Rendkívül hangulatos ez a játék. Csak ajánlani tudom, sok magyar is játszik már vele, mivel folyamatosan ránk találnak a szerver böngészőben. Gyertek minnél többen, alakítsunk ki egy jó közösséget itt is!

    Más. Az éjjel újabb problémába ütköztünk bele. Jelenleg a gyors napszak váltás, a hamar eltünő hátizsák és a jármű menedzselése a problémás a játékban.
    Nem terveztem ezt, de végül úgy döntöttem mégis felteszem az Oxide modot. Az elsőre problémára a plugint ma teszem fel, hogy lassítsam az időt egy kicsit, a harmadikra már fent van a plugin és a chatben használható (/car help). Nagyon hasznos dolgok érhetőek el vele, mint pl. járműalkatrész fel és leszerelése vagy cseréje és milyen messze van a jármű tőled.

    TS3 szerveren készítek szobákat ehhez a játékhoz is.

    Szép napot!
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.04.25. 10:53:05
  • Rocco27
    #12
    Ment pü.
  • Rocco27
    #13
    Frissítés jött ki!

    Link: Patch 0.3.5.1 Is Now Live!


    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.04.26. 20:24:34
  • Rocco27
    #14
    Hírek!

    Link: [URL=http://hurtworld.com/hurtworld-update-30/]Hurtworld Dev Blog #30[/URL]


    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.05.02. 18:58:53
  • Nico Bellic
    #15
    Sziasztok.

    A játék május 6-ig 40% olcsóbb a Steamen.
  • Rocco27
    #16
    Köszi! A játék rengeteg ismerősnek fent van a kívánságlistán. Ez most egy remek alkalom, hogy megvegyék és bővüljön a magyar közösség is.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.05.04. 13:58:58
  • Rocco27
    #17
    De sokan lettünk!
  • Ironman2
    #18
    ehehe,nekem 20 méterig tartott a játék,3 szakállas rámrontott,igaz törttel játszom,de állítólag rá lehet menni minden szerverre,megtaláltam a club27 szerverét,csak arra várok hogy frissitsenek valahol 0.3.5.1-re törtet.Amúgy a kortal szerverein még mindig vannak magyarok,ja és fake steam nicket szigorúan,mert steam nélkül nem indul el a játék,hiába van törve (nincs rajta védelem)
  • Random_
    #19
    Megvásároltam és szerintem a hétvégén kipróbálom. :) Bár lövésem nincs mit kell csinálni, de majd megnézek pár videót vagy csak kitapasztalom magam...
  • Gilmoor
    #20
    1,5 nap alatt ketten lettünk egy bázison és mindkettőnknek van már 1-1 szöcskéje és akad még egy quad is a garázsban :p Jó, az egyik szöcskéről még hiányzik a kerék, de már bent figyel a garázsban motivációnak :p Kiszereltük az alkatrészeket a működő szöcskéből és felhoztuk a kasznit :)))
    Utoljára szerkesztette: Gilmoor, 2016.05.07. 08:53:14
  • Rocco27
    #21
    A héten frissítés várható!
  • Rocco27
    #22
    Rengeteg segítőkész játékos van fent a játékszerveren és TS3-on is.
    Örülök, hogy te is megvetted, remélem tetszik majd. Ha kipróbálod, akkor lehet parkolópályára teszed a 7 Days-t.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.05.09. 18:36:42
  • Rocco27
    #23
    Mikor lépéseket hallasz a házad körül...


    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.05.11. 18:25:01
  • Ironman2
    #24
  • Ironman2
    #25
    Egyébként nekem is tetszik,jobbnak néz ki mint a rust (játékmenetben,nem grafikában),nem olyan monoton,csak bele kell jönni,fura a craftrendszere,de meg lehet majd szokni,és egyedül ebben se érdemes bóklászni,hatalmas a terület amúgy,remélem rengeteg dolgot raknak még bele,az érdekes volt hogy az őzek is támadnak egyből
  • undY1ng #26
    Bejövős a játék! Csak egyelőre még nagyon kevés másik játékossal találkoztam az állítólagos 60/50-es szervereken. Itt ha kilépsz bent marad a tested? :D
  • Rocco27
    #27
    A tested kilép, de a kilépéskor óvatosan, mert van logout time, mint a DayZben. Az alapesbeállítás 30 másodperc, de ez szerverenként változhat.
  • undY1ng #28
    Egyébként ki merre játszik? Már kezdem tapasztalni ezt a spawn utáni hárman rámjönnek full meztelen és levágnak. De azért (még) móka az ismerkedős "stádiumban". :D
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2016.05.14. 17:06:43
  • Ironman2
    #29
    Én idáig rocco szerverén voltam
  • Ironman2
    #30
    Bár ez a kajáért kajtatás már kezd az idegeimre menni
  • undY1ng #31
    Nekem azzal semmi gondom nem volt. Elég hamar megoldható ha békén hagynak. :D
  • Ironman2
    #32
    Most találtam hála istennek egy völgyet ahol sok őz spawnol,meg vaddisznó is,valami átmeneti hely lehet,és rengeteg ásvány is van,meg fa is.Egysszerre 3 őz is rámtámadt,mindegyikből jó falat lett!.DD
  • Ironman2
    #33
    Hú hát ez magával ragadó játék,egész éjjel toltam,kár hogy egyedül,jó amúgy Rocco szervere,köszi a lehetőséget,remélem most az ünnepek alatt tolja valaki.kezdem már érteni a dolgokat,mos tarra próbálok rájönni hogy ajtót hogy lehet csinálni.A kalapácsnál nem találtam meg,ott csak fal,tető elemek,padló meg stb van.A furnace meg rohadt jó,a grillezős tábortüzet már nem is használom miatta,és nem kell távolmenni tőle mint a tábortüztől,este már nem fázok,kaja egyre több spawnol a völgyben,avval nincs gond,és a mandarinok is nőnek.Az viszont nehéz hogy rohadt sok nyersanyag kell itt is.

    Micsoda bogyók!


    Ide kéne ajtó!! hogy?


    Landclaim:

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.05.15. 03:25:13
  • Rocco27
    #34
    Hírek!

    Link: Dev Blog 31


    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.05.16. 11:11:55
  • Rocco27
    #35
    Ja jó kis játék, sajnos mi viszonylag hamar kijátszottuk.
    Első körben kb. 8-an toltuk, majd utána jött kb. másik 6 játékos, végül a végére megérkeztél te is.
    Összesítve sokan gyűltünk össze magyarok, de nem egyidőben történt mindez, hanem elcsúszva. Régiek mentek, az újak pedig jöttek. Miután mindent összeszedünk nincs mit csinálni a játékban és mivel szinte mindenki barátságos volt a másikkal, így hamar ellaposodott, miután megszereztünk mindent.

    Más. A napokban csaló volt fent. Noclipezhetett. Tipp persze van mert megvan az időpont és a játékoslista is, de bizonyíték az nincs, köszönhetően a kezdetleges szerver funkcióknak. Van amit pluginnal pótolni lehet, de van amit nem. Sajnos ez van, van még mit fejlődnie a játéknak.
    Miután a legtöbben kijátszottuk és nem is térnek vissza, egyenlőre leállítom a szervert. Köszönöm mindenkinek a játékot.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.05.20. 12:47:07
  • Rocco27
    #36
    Ha lesz társaság újra beindítjuk, addig fejlődik a játék is és keszülnek a jobbnál jobb custom pályák is.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.05.20. 12:48:32
  • Ironman2
    #37
    Okés,köszi! Gyakorlásnak jó volt!
  • Ironman2
    #38
    Hey folks, quick patch for you today with a few gameplay changes. There have been significant changes to raiding and basebuilding, as well as the addition of a beginning item called The Shack. Full changelog below.

    VERSION 0.3.5.2 (23-MAY-2016)

    Added Buttress construction item
    Added two new types of Pillar
    Added Trap Door construction item
    Added Single Door construction item
    Added Single Doorway construction item
    Added Pillbox construction item
    Added Fireplace construction item
    Added free standing Torch construction item (built similar to the Sign - just equip a torch item and look at the ground)
    Updated Wall Torch model and texture
    Added visibility indicator for construction prefab placement
    Changed Build Limits to be different for different items. There are now three categories of build limit: structural, machines, and plants. These limits are independent of each other.
    Doubled the default structural build limit - you will now be able to build bigger bases
    Fixed issue where plants would place incorrectly on structures and machines
    Made Fire Pit collider consistent between server and client
    Altered workbench collider to be more consistent with its shape
    Fixed sign refund
    Improved UI at low resolutions
    Significantly improved performance of skybox in complex maps
    Improved validation on Ownership Stakes
    Admins are now immune to AFK kicks
    Fixed issue with plant serialization where plants would despawn after several server reloads
    Added Deferred Rendering (enabled in Options > Graphics). This may significantly improve performance on some graphics cards, and will significantly improve fidelity when multiple light sources are on screen.
    Fixed mismatched colliders on Owrongs
    Added four new music tracks
    Fixed issue where the player slid down ladders over time
    Significantly improved player connection time to servers with lots of buildings
    Significantly improved server RAM overhead for structures
    Added Shack construction item, built in the Workbench. The Shack is an early-game, small structure that can be built in the starting zone. It will last for 48 hours before destroying itself. You may respawn at your shack once every 20 minutes. You may only have one Shack at a time. The Shack may be chopped down with axes over a fairly long period of time - it is not a place for completely secure storage.
    Machines will now remember if they were turned on or not over server restarts
    Put in command to disable autosaves (autosaveenabled <value>)
    Made C4, Landcrab Mines and Poison Traps placeable within NoBuild zones
    Fixed ownership stake smoke LODing out too early
    Fixed bug in explosions where C4 would do damage to the wrong attachment pieces, sometimes decimating whole bases
    Configured armor for construction pieces. Wood will die to any c4 blast, stone will take about 1.5 blasts iron will take 3+
    Increased detcap spawn rate by 3x
    Configured blast resistances based on construction volume, smaller objects of the same material will take less damage to destroy
    Decreased the material costs for C4 slightly
    Roof pieces are now much cheaper
    Doors and windows have a similar blast resistance to wood walls
    Garage doors have armor similar to rock

    Let us know if you find any bugs, and enjoy!

    HOTFIX:
    Fixed beacon not showing ownership stakes properly
    Fixed server side exception when creating new player identities
  • Trolldyna
    #39
    Üdv!
    Akik szeretnének magyarokkal is játszani, ajánlom nekik az alábbi szervert, ugyanis eddig nem találtam még magyar szervert.
    [HUN/EU/CE] HungryWorld - Ip cím: 163.172.16.242:13571
    Eddig 2 plugint láttam fent, a stacknövelőt és az autóalkatrész managert.
    A szerveren a létszám 2-5 fő között szokott lenni.
    Ha esetleg tudna dobni ip-címet, ahol találkozni magyarokkal, azt én is megköszönönném!
    Üdv: Trolldyna
  • Rocco27
    #40
    Ma visszatérünk, korábban soha nem látott dolgokkal!