79
A démonok visszatérnek és csak egyvalaki szállhat szembe velük!
  • Devv
    #79
    Várjuk! :)
  • PetruZ
    #78
    Az első előzetes a 3. évadhoz. És egy poszter is.
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2017.11.02. 21:36:53
  • PetruZ
    #77
    Az őszi kezdést elhalasztották, a mai bejelentés szerint jövőre, február 25-én indul majd a 3. évad. És már felfedték, hogy lesz Ash-nek egy lánya is (ami egy új kiemelt szereplőt is behoz a történetbe)...
  • PetruZ
    #76
    Az ősszel érkező 3. évadban végre fény derül a harmadik film körüli anomáliákra, Ash megjósolt hősi mivoltára, és hogy miért nem tud megszabadulni a könyvtől. És emellett lehet, hogy apa is lesz. :)
  • Hellsing47
    #75
    holnap jön csak a 9. rész.
    múlhéten szünet volt
  • eddaniel
    #74
    A Magyar torrent kereső nevű oldalnak olyan sz@r a keresője :) , hogy hiába írom be a sorozat címét nem a legújabb részt adja ki hanem régieket, pedig gondolom már feltöltötték a kilencediket. Ha valaki tudja linkeje már be légyszíí. Kösz.
  • pauly
    #73
    Opensubtitles-en már a 6. részhez is fenn volt tegnap a felirat...
  • eddaniel
    #72
    Úgylátszik nem nagy rá az érdeklődés itthon, mert nagyon lassan töltik fel a részeket, a feliratok pedig mégjobban le vannak maradva.
  • PetruZ
    #71
    Oké, a 2x03 még az előzőn is túltett... :P
  • dave9004
    #70
    olvastam, hogy a Starz berendelte a 3. évadot is 10 részt.
  • dave9004
    #69
    Szuper
  • Seth
    #68
    Lehet az is, hogy megcsinálják a saját verziójukat a sorozatban, mintha az eddig még nem történt volna meg
  • eddaniel
    #67
    Még nem néztem meg az első részt, milyen ?
  • Quantumleap
    #66
    Elvileg -a neten olvasható hírek alapján- a készítők megvásárolták az Army of Darkness jogait. Tehát Ash elkezdhet majd beszélni az ott történtekről. Ha tényleg így van, kíváncsi leszek, mit hoznak majd ki a sztori bevonásából. Legalábbis úgy hiszem, lényegi elem lesz, nem hiszem, hogy csak azért vették meg a jogokat, hogy Ash pár mondatot elejtsen, aztán csá. Talán időutazás lesz? Símán el tudom képzelni. Nekem két évad bőven elég a jelenbeli muris kalandokból, utána válthatnának kosztümösbe. :)
  • eddaniel
    #65
    Mikor lesz felirat a S02E01-hez ?
  • PetruZ
    #64
    Ash és a többiek tök jól el vannak Jacksonville-ben, de Ruby-nak gondjai támadnak, amit csak Ash tudna megoldani, így hát "üzenetet" küld hősünknek, aki hazatér a szülővárosába, hogy újból megmentse a világot - lehetőleg péntekig. :)
    Elindult a 2. évad, ismét patakokban folyik a vér és az egyéb mocsok, és Ash egysorosai újra büntetnek. :P
  • PetruZ
    #63
    Október 2.
    (A cikk némileg spoileres az új szereplőket illetően.)
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2016.08.02. 21:58:37
  • PetruZ
    #62
    Új Season 2 trailer.
  • eddaniel
    #61
    ebből asztán sok kiderült.
    mikor jön az ujj évad?
  • PetruZ
    #60
    Ősszel visszatér...
  • PetruZ
    #59
    Én igazából feleslegesnek tartottam őt. Előbb Ruby húzta be a csőbe, aztán egy hirtelen fordulattal már Ash mellett van és gyorsan össze is melegednek, aztán meg csúnya véget ér. Szerintem nem csak a kinyírása volt hülyeség, hanem maga a szerepe is.
  • Quantumleap
    #58
    Belehasználtak alkotóelemeket a harmadik részből, de történetileg nem kötődik hozzá, mint ahogy egyik másik filmhez sem.

    Amúgy én vagyok az egyetlen, aki szerint hülyeség volt kinyírni a rendőrcsajt? Egy felesleges karakterépítés volt így csak az egész.
  • PetruZ
    #57
    "Ash vs Evil Dead returns September 23, 2016."
  • PetruZ
    #56
    Most fejeztem be én is, tetszett a vége, meg úgy az egész is. Látszik, mekkora totojázó, befolyásolható, besz*ri alak Ash, a filmekben is szinte mindig ilyen volt. Meg aztán kellett a muníció a folytatáshoz is. :)
    Ami érdekes volt viszont, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a 9. részben Ruby, amikor beszél a Dark One-okról és mutatja a könyvben a hős képét, azok az oszlopok emlékeim szerint a harmadik filmben voltak, a temetőnél. A 10. részben meg jöttek a gödrök és a beszakadások, amik szintén ott voltak. De lehet, csak rosszul emlékszem, keverem valami mással.
  • Dagohun74
    #55
    Én próbálom rávenni az asszonyt de nem hajlik felé. Walking Dead-et is megszerette, sose nézett zomibis filmet elötte.
  • dave9004
    #54
    sztem melóban éjjel megnézem az egészet egyben mégegyszer
  • Dagohun74
    #53
    Megnéztem a évad zárót, nagyon tetszett, főleg vége. Remélem köv. évad is ilyen lesz.
  • Shep
    #52
    Hát véget ért az évad, valahogy némileg csalódás volt a befejezés, de maga a rész az tetszett, ahogy a sorozat is, hozta azt a minőséget amit a filmek anno. Az is nagyon jó, hogy minimális CGI-t használtak.
  • haxoror
    #51
    killadelphia chokelahoma and dieami legjobb rész eddig!
  • Quantumleap
    #50
    Valahol olvastam, hogy annak is jogfizetési kötelezettségei vannak, ha konkrétan egy film folytatásának akarnak egy sorozatot. Lényeg: Az Ash vs Evil Dead történetileg a Gonosz halott trilógia egyik részéhez sem köthető. Bármelyikhez próbáljuk, kapunk valami ellentmondást. Csak nagyjából át vannak emelve dolgok összemosottan.
  • stargatelost
    #49
    Ez milyen jogi dolog? Hiszen még bevágások is vannak a filmből.
  • Quantumleap
    #48
    De egyik filmhez sem kötődik konkrétan a sorozat, jogi dolgok miatt. Bár az furcsa, hogy az 1x01-ben még úgy mondta, hogy a barátaival ment az erdei házba, itt meg eléggé úgy lett elénk tárva, hogy a csajával kettesben.
  • PetruZ
    #47
    Így van, 10 részes az első évad és majd jön a folytatás (várhatóan ősszel és több résszel).
  • Shep
    #46
    Még van 2 rész aztán majd a 2. évad valamikor.
  • Devv
    #45
    Durva rész volt. Ez volt a fél évad záró?
  • PetruZ
    #44
    1x08, upsz... Most már az is egyértelmű, hogy a második film volt az alap.
  • Shep
    #43
    Ez az új rész volt talán az eddigi legjobb.
  • Devv
    #42
    1x07 - Meg ez is! :D
  • dave9004
    #41
    mi rész volt ez is? :D
  • Devv
    #40
    Jó rész volt! :D