36
Írd be ide, hogy ma milyen játékkal játszottál vagy fogsz játszani.
  • Darun
    #36
    Am...
    A WoWs nálam is, béta óta kb napi szinten, bár most pont egy másfél hetes kihagyásnál tartok.
    Hétvégén elkezdtem a Crisys 3-t. Mivel az első két részt már letoltam és összességében pozitiv élmény volt, gondoltam fejezzük be a történetet. Eddig tetszik, bár a történetét nagyon nem értem és ez baromira zavar.
    Félbe van még hagyva a Life is Strange 2, az első ep nagyon bejött, aztán a másodiknál kifogyott belőlem a lendület és azóta sem volt kedvem előszedni.
    A hétvégén húztam pár szintet a Warhammer 40k: Space Marine karimon. Asszem meg lett a lvl 10, de egyedül kellett multiznom, mert nem talált meccset (igaz hogy hajnal felé toltam). Valamikor a télen talán kezdtem el, akkor még simán bedobott lobby-ba, nem is kellett sokat várnom volt egy több órás meccs, amit végül nagy nehezen sikerült az utolsó játékosnak lehozni, nah az legendary volt.
    Illetve most már lassan egy éve készülök a Dishonored 2-re, de az egyet imádtam, úgy érzem, most nem tudnék rá kellő időt foritani, igy félek belekezdeni.
    És... nemrég megint kipörgettem a Mass Effect 3-t, ezúttal minden DLC fenn volt, szóval ideje lenne nekiesni az Andromeda-nak is.
  • lonvard
    #35
    Így jártam, látod. De benézek, hátha még tart, kösz az infót.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.04.11. 18:08:08
  • Darun
    #34
    Ha jól emlékszem, pont a múlt hétvégén volt ingyenes skill reset a kapitányoknál (WoWs). Szóval gj.
  • lonvard
    #33
    Jah, köszi. Nekem a Starcraft 2 multija volt jó rágógumi sokáig. Két gépi ellenfél ellen, a kedvenc jól védhető pályámon, én terrannal, ők zergek. És akkor az ostromukat menedzseltem, és volt egy hangulata, hogy ezek az őrült lények a vérünket akarják. Kismilliószor játszottam ezt. Végére a komplett pályát belepte a trutymójuk, és akkor az volt az utolsó feladat, hogy azt a rákos daganatot feltakarítom.

    Köszi a tippeket, Outwardnál tetszik hogy túlélő elemek vannak benne amellett, hogy fantasy, biztosan kipróbálom. Witness is érdekes lehet, ha az ember rejtvényeket akar megoldani. Szóval az egy speciális eset, kicsit olyan mikor a Tomb Raiderben jön a következő feladvány., :)
  • paj01
    #32
    Outward. Kellemes kis indie RPG nagyon jó kis ötletekkel. A grafika és kivitelezés kicsit múltidéző, afféle gothic érzés fog el tőle de aki szereti ezt a zsánert annak tudom ajánlani. Coop is van benne.
    Utoljára szerkesztette: paj01, 2019.04.11. 09:55:45
  • Árnyvadász
    #31
    Epic Games Store-on ingyenes a The Witness. Szerintem ha elkap a hangulata, rájössz a logikájára, akkor az lefog kötni. Meg más stílusa van neki, mint a legtöbb játéknak, emiatt nem fogod azt érezni valahol már láttad, idő után unod és hasonlók.

    Esetleg valamelyik Souls játékot is fel tudnám hozni. Amelyik neked szimpatikusabb. Ezekbe jól el lehet mélyülni, izgalmasak, lekötik az embert és annyira nem nehezek, mint a Sekiro.

    Még azt mondanám, nézz körül az ízlésednek megfelelően mondjuk a Steam-en és keress indie játékokat. Nagyon sok van ami egy igazi gyöngyszem és kiválóan el lehet velük tölteni az időt. Csak egy példát mondanék: Into the Breach.

    Nekem is voltak hasonló válságaim úgy 4-5 éve (mostanában szerencsére már nincs) és akkor felszántottam a Steam-et a kereséssel, aztán csak sikerült valami olyat találni ami eddig kimaradt pedig érdekelt volna és akciósan, olcsón meg is tudtam venni.
  • lonvard
    #30
    Ezzel játszottam, nagyon olyasmi, csak ez egy kis aranyos egyszerű változata. Most ugrik be,van egy nagyon jó, a Diluvion. Játszottam vele pár hónapja, ahogy nézem azóta került bele még tartalom, szóval rá is nézek most. Jégpáncél alatti világ, tengeralattjáró-menedzselés, de olyan rajzfilmszerű, ugyanakkor a hajó irányítása meg 3 dimenziós. Eh, megcsorrant a nyálam. :D
  • yossarianHUN
    #29
    És ez?
  • lonvard
    #28
    Köszi srácok, szemezek ezekkel a játékokkal én is. Divisiontól félek, mer az első résszel nem játszottam, és nem merek kibaszni a másodikra pénzt, mert mi van ha nem köt le.

    Mutatok egy készülőfélben lévő játékot, most erre vagyok kicsit rákattanva. Egy idegen óceánbolygón menedzselünk egy tengeralattjárót. Ááá, valami ilyen menedzselős játék érdekelne. De nem tudom.

    Barotrauma, vagy mi


    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.04.10. 22:12:24
  • McFrost
    #27
    Sekiro engem nagyon vonz, de tudom, hogy balfasz vagyok hozzá! :D
    Remélem húsvétkor lesz akcióban, akkor lecsapok rá. Ezért kerestem egy hozzá hasonló gémet és sok agyalás után a Nioh mellett döntöttem a Dars Souls 3 helyett, de nem bántam meg.
    Meg van a Metro Exodus és az ACO, ezekkel várok, hátha lesz hozzá magyarítás.
  • yossarianHUN
    #26
    Én most a Division 2-t nyúzom, rég volt olyan játék, amivel napi több órára le tudtam volna kötni magam, de ezzel ez megvan. Rengeteg a tennivaló benne, én speciel szép kényelmesre veszem, nem akarok végigrohanni rajta, így most 25 óra játék után érek mindjárt a storyline végére, és csak az után nyílik ki gyakorlatilag a játék a world tierekkel, dark zone-nal, multizással.
  • lonvard
    #25
    Köszi a tippet. :) Sekiroval szemeztem pár napja, aztán láttam egy videót amiben az egyik bosst (egy fehér majmot) a gamer 3 órán keresztül próbál megölni. Na az ilyen játékokhoz vagyok már kicsit öreg. :D
  • McFrost
    #24
    Nioh.
    Fostam belevágni, de imádom. Március 28 óta van meg, 25 órám van benne eddig, 2. térképen vagyok.
  • lonvard
    #23
    Életközepi válságban vagyok, kifogytam a játéklehetőségekből, kellene valami új, izgalmas játék, mit ajánlanátok?



    Frostpunk - most tartok ott, hogy mindjárt nagyon nagyon hideg lesz, a londonerek menni akarnak, és fogalmam sincs elég lesz-e a szén meg a kaja, szóval nem merek vele játszani.

    Darkest Dungeon - abban is ott tartok, hogy már nem merek vele játszani, túlságosan benne vagyok, viszont ritkán játszom, és nem akarom leöletni a karaktereket.

    The Long Dark - épp most haltam meg, pedig már volt egy egész jól felszerelt 20 napos mentésem.

    PUBG - unok várni arra, hogy mindenki megérkezzen és elkezdődjék a játék

    World of Warships - elcsesztem az egyik kapitányom skilljeit, és nincs pénzem változtatni rajta, így nincs kedvem. :P

    Subnautica - kijátszottam épp pár napja

    Kingdom Come: Deliverance - eljutottam egy pontig, de magyarítás nélkül meguntam.

    Resident Evil 2 remake - A csatornában elegem lett a sztoriból.

    Devil May Cry - intro tetszett, aztán a gameplay első 30 másodpercében úgy döntöttem kösz elég. Már ahogy fut a karakter, az felbasz.

    Titan Quest - kínomban letöltöttem, de rájöttem, hogy nem köt le.

    Path of Exile - na azt játszottam Titan Quest előtt, de ennek meg sztorija nincs, így nem köt le.

    Dawn of Man - tulajdonképpen egyszer elmentem a majdnem végéig, és azóta nincs kedvem.

    Shadow of Tomb Raider - eljutottam egy pontig, meguntam.

    Assassin's Creed Rogue - eljutottam egy pontig, meguntam.

    Witcher 3 - Újra el kell kezdeni. Még nem tartok ott mentálisan, hogy belevágjak. Túl jól ismerem a párbeszédeket már, nem kötnek le úgy.

    Total War: Shogun - egyszerűen képtelen vagyok játszani vele, valahogy már nem köt le

    State of Decay 2 - eljutottam egy pontig, nem köt le.

    Star Citizen - vergődöm a mai frissítéssel, nem tudok játszani vele normálisan.








    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.04.10. 20:40:12
  • N0rb1
    #22
    F12016 (PC)
  • kamionosjoe
    #21
    slither.io

    tegnap találtam ezt böngészős kígyós játékot, azóta nem tudtam abbahagyni :)
  • kamionosjoe
    #20
    Township (mobilos)
  • Sheltem
    #19
    Witcher 3
    Pinball Fx2
  • Nico Bellic
    #18
    Star wars : The Old Republic
    Utoljára szerkesztette: Nico Bellic, 2016.08.13. 11:10:56
  • Maxtreme
    #17
    Dying Light - The Following (pc)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.08.13. 11:04:57
  • kamionosjoe
    #16
    Pokémon Go
  • kamionosjoe
    #15
    Fishing World (Pc - facebook)
  • Zozo0122 #14
  • Norbertboy
    #13
    The Forest (PC)
  • Entrancemperium
    #12
    Gothic 2 - NotR
  • Titan
    #11
    Metal Reaper Online(PC)
  • extra sensory
    #10
    Diablo 3 PC
    Zombie Army Trilogy PC
  • Plata
    #9
    Star Trek Online.
    World of Tanks
    GTA Online
  • PeeTeR
    #8
    Timi idegeivel (SG)
  • kamionosjoe
    #7
    Flybird(iOs) - egyszerű flappi bird klón, de szépen meg van csinálva
  • Zozo0122 #6
    Contra (NES) Na jó, nem, de jó lenne :D
  • Ghalesh
    #5
    Devilian (PC)
  • Hexex86 #4
    Witcher 3 (PC)
  • Mr_no_NaMe
    #3


    egész nap :D
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2015.10.31. 21:08:23
  • Norbertboy
    #2
    H1Z1 (PC)
    Rust (PC)
  • kamionosjoe
    #1
    Nézzük ki mit játszik. Írjátok meg a játék nevét, mellé zárójelbe, hogy milyen rendszeren. Kezdem:

    Hearthstone (PC)
    VEGA Conflict (iOs)