640
avagy a kénköves pokol
  • LBandi77
    #39
    A ködnél menny végig bal oldalt,először lesz 1 Npc útánna végig bal oldalt ki a ködből új pálya,viszont a ködös részen a legvégén bal oldalt egy párkányon van a +1-es stamina gyűrű.
  • Myselor
    #38
    a szellemesnél egyenesen és bal irányba haladj felfele ennyi,fél perc kijutni :)
  • sublimaze
    #37
    Ez a forest felé még mindig nem vili... Forest of the fallen giants-ra gondolsz? Mert arra felé nem találok senkit. A kővé vált csajt felélesztettem, fel is öltöztettem, már itt van majulaba. Elindultam azon az útvonalon, na ott találtam erdőt bőven, de! : Van ott az a lépcsős bonfire ahonnan 3 irányba lehet elindulni (leszámítva azt amerről jöttem), na ott balra és előre két olyan ajtóhoz érek amit nem tudok kinyitni, jobbra pedig ugye a ködbe állandóan levágnak a szellemek. Hint? :)
  • LBandi77
    #36
    Az ugrást szerintem tedd át a körre ,sokszor kell és egyszerűbb,illetve én auto target off-al megyek.
  • LBandi77
    #35
    Akinek kell segítség vagy coop társ szívesen segítek én is, főleg este szoktam játszani.Csak figyelni kell a soul memoryt.
  • Moby
    #34
    Mármint Tark a manscorpion :)
  • Ulthane
    #33
    Nekem is ez a feladatom mára! :)
  • Moby
    #32
    Ez a Tark jó fej srác volt, tegnap nyomtam egy coopot vele :D
  • LBandi77
    #31
    Malujából indulj forest felé.
  • sublimaze
    #30
    A miracle árus eltűnt a towerből hol keressem? :s
  • LBandi77
    #29
    Igen.
  • sublimaze
    #28
    Ha hollow vagyok akkor is betudnak támadni? A kutat nem rég próbáltam gyuruvel de úgyis meghaltam, szóval marad a többi... :)
  • LBandi77
    #27
    1 boss meg 1-2 tárgy van ott,mehet a lockstone találsz még eleget.Ha online vagy biztos betámadnak betörő fantomok.
  • LBandi77
    #26
    Vagy a kútba lefelé,vagy malujából indulva a megkövült csajt szabadítsd ki,vagy még a nagy erdő a miracle árus csaj nyitja a kaput 2000 soul.Mindegy merre mész sinner után már elég fejlett vagy.
  • sublimaze
    #25
    Belfry lunaba nem voltam, megéri most a lockstone, vagy halasszam későbbre?
  • sublimaze
    #24
    Sinner után merre érdemes folytatni? Van 2 db lockstoneom meg egy fragrant branchem.
  • sublimaze
    #23
    Na levagtam a sinnert gatyába. Akarva akaratlanul, én is állandóan bloodborneozok, pedig nekem még tetszenek is ezek a pancelok... viszont ilyen pursuer meg lost sinnerek ellen csak a gyorsaság nyer. Főleg a sinner még gyorsabb is a pursuernél.
  • Ulthane
    #22
    Abszolút el tudom képzelni, hogy így lesz. Csak még kevésbé hiszek benne. :) Tegnap megnéztem két videót a lent linkelt sráctól, nem látom rajta, hogy sokkal ügyesebb lenne, mint én, pedig ő már túl van egy pár kalandon ebben a világban. :)

    IGN Wikit is olvastam, van egy jó rész benne, hogy mi az a 7 dolog, amit a játék elején mindenképp tegyél meg, többek között valami gyűrűt kell megtalálnom, ami 75%-ra viszi fel az 50%.-os HP-t,

    Sajna a grafikával nem tudok megbarátkozni, nem is fogok soha.
  • LBandi77
    #21
    Én mindenkinek azt javaslom aki a bb-vel kezdte hogy gyors karaktert csináljon,pajzs le fegyver 2 kézbe ha sokan jönnek akkor valaki mögé mész backstab itt sokkal könnyebb mint a bb-ben és közben nem tudnak sebezni,csak az eleje nyögve-nyelős ha fejleszted a karaktert és a fegyvert hamar beleszippant és nem enged el.
  • Ulthane
    #20
    Koszi. :) belenezek.
  • AntiHero
    #19
  • Ulthane
    #18
    Nos, az elso kalandom egyaltalan nem mondhato sikeresnek. Nem hogy nem ragadott magaval a jatek, csak a halal, azt sem tudom hol vagyok. Egy kis nyikhaj vagyok egy aprodruhaban, egy olyan fakarddal, aminel az oteves Jancsikanak is kulonb van otthon. Barmerre megyek, lepottyanok valamirol, vagy csetlek botlok. Nem igazodom el az inventoryban, nem tudom mi kire jo, fogalmam nincs, hol lehet fejleszteni a karaktert, a bonfirenel tuti nem. :-/

    Se nem szep, se nem izgalmas, se nem jott at eddig a hangulata. Visszasirom a Bloodborne-t.

    Hat, a mai napot igy zartam.
  • sublimaze
    #17
    Nálunk lehetetlen mindent szinkronizálni, késő este meg már nincs agyam a játékhoz. :)
  • Moby
    #16
    Ja.
    Jaj hát én ilyen szarvashibát nem követek el. Én addig bele sem kezdek, amíg el nem csitul mindenki. Amikor a fiam elaludt, a párom már olvas, vagy alszik, akkor indítok ÉN :)
  • sublimaze
    #15
    Ring of binding-re gondolsz? Használom, csak a játék már kezd a kapcsolatom rovására menni. Az előbb a sinnerből vagy miből még egy centit kellett volna vágni kábé, erre az asszonyka most dob be yt-n valami törpi dalt, ami alapból agyfasz így meg természetesen instant halál volt (és persze nem is az első, bár az nem az ő hibája). Ezekután gondoltam talán érdemes lenne hívni egy fantomot, de végül inkább kilőttem a gépet a picsába...
  • Moby
    #14
    Malujából legalább 3 út vezet tovább, te abból az egyiken inultál el. Egy másikon még nem tudsz menni, de a maluja bonfiretől ha visszanézel arra, amerről odaérdekztél a nagy fáktól, van egy lefelé vezető barlang Az(is) visz tovább az erdőbe.
  • Ulthane
    #13
    Akkor viszont nm tudom merre kell mennem. :( a banyaknal van bonfire, onnan nyilik egy labirintusos resz. Az egyik ut maulaba visz. A masik trulet a banyak elotti ret, ahol kezdodik a jatek. Ott egy vizilo van, egybol kinyir. Szoval nem tudom akkor az utat.
  • Moby
    #12
    De ari ez a "megcsináltam az erdőt". Az erdőt még én sem csináltam meg teljesen, pedig már 8 boss fekszik. LOL
  • Moby
    #11
    Nem csináltad meg az erdőt :D Ott két elérhető boss is van. Semmi keresnivalód nincs még Heide's Towerben. Ott most még megesznek téged.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.06. 19:41:30
  • Ulthane
    #10
    De hat az erdot mgcsinaltam. Voltam Maulaban, par targyat kiveve semmi nincs, most az elso bossnal vagyok.

    Eddig sok oromem nem volt a jatekban.
  • Moby
    #9
    Ahogy a másikban mondtam. Ha vért hánysz az csak azt jelenti, hogy rosszkor vagy rossz helyen.
  • LBandi77
    #8
    Az erdőt javasolnám elsőre.
  • Ulthane
    #7
    Huhh, ugy latom kemeny faba vagtam....

    Heide's Towerben vagyok, eselyem sincs a nagy katonak ellen :)
  • Moby
    #6
    Bár az a később az nálad már kéne legyen, mert nekem úgy tűnt előrébb tartasz, és jóideje megvan nekem is.
  • Moby
    #5
    Lesz később gyűrű, ami kvázi feleslegessé teszi a használatát.
  • Ulthane
    #4
    Most porgott le a prologus, geci hangulatos volt :)
  • sublimaze
    #3
    Humanity visszaszerzésének milyen módjai vannak? Ha már azt mondják a nálam okosabbak, hogy spóroljak az effigyvel (spórolok is, de azthittem eddig, hogy csak erre fog kelleni).
  • Ulthane
    #2
    Ehhez a játékhoz is van hasonló CE Guidebook, mint a Bloodborne-hoz?
  • Ulthane
    #1
    Arra vetemedtem, hogy behúztam ma a játékot, s a Bloodborne gyötrelme után megpróbálkozom ezzel is. Noorbi kérésének eleget téve külön topikba költözhet mindaz, aki elmerült a kénköves pokol megpróbáltatásaiban.