16
Unreal Tournament (2015)
  • RelakS
    #16
    Rossz topik
  • JaSoN HuNTeR #15
  • Doom 4
    #14
    Elkészült egy újabb pálya :)


    Kerültek be új challengek, egyéb fixek, és balanszoltak is játékon, bár a Link még mindig túl erős.
  • takysoft
    #13
    köszönöm :)
  • Doom 4
    #12
    Azt azóta kijavították.
  • Master91
    #11
    Most találtam rá, + fav !

  • takysoft
    #10
    A tutorialban nekem mindig kiakad a CTF pálya.. :(
  • undY1ng #9
    Na erre nem számítottam és nem is hallottam, hogy egyáltalán készül ilyen! :O A videó nagyon adja az unrealos, pörgős hangulatot!! Kb. már egy 6-7 éve (mikor még jó kis Q3 freezetag aktív volt) várok egy jó kis fast phased fpst....
  • kissssss
    #8
    pont ez a fura, nekem is automatikusan beadta a kérdést hogy "akarom e engedélyezni?" természetesen igent nyomtam de ennek ellenére nem adta hozzá a kivételekhez (win8 van fent)
  • Baxo
    #7
    Én mikor elindítottam elsőnek, akkor kirakta kis ablakban, hogy akarom-e engedélyezni. Alapból ki szoktam pippantani így nem volt ilyen gondom ;)

    Azért jó, hogy megosztottad, mert másnak is lehet probléma.
  • kissssss
    #6
    ha valaki esetleg most esne neki letölteni a játékot akkor előtte ne felejtse el manuálisan engedélyezni a tűzfalnál a Launchert mert máskülönben kivág hibaüzenettel..... én meg majdnem nekiálltam itt babrálni dns proxy meg egyéb marhaságokkal.

    Troubleshooting Launcher Problems
  • Doom 4
    #5
    Pre Alpha CTF bajnokság

    Tegnap este volt egy kis 4 fős CTF bajnokság. 1 full Dev csapat volt, meg 3 játékos csapat. Volt jó pár nagyon szép play benne :D
    kb. 30. percnél kezdődik
  • SLICK
    #4
    hát egy álmom válna valóra ha a legelső UT szintjét hozná, nekem mai napig az az etalon az UT-k közül.
    A pályáit átemelhetnék + a zenéket is esetleg felújítani.. A többi meg úgy is modern köntösbe lesz, szóval wait for it!

  • Béluska74
    #3
    Én kipróbáltam. Ez eddig olyan mintha a sima klasszikus UT lenne. Ami egyáltalán nem rossz,imádtam az összes UT játékot. Kíváncsi vagyok milyen lesz ez az ingyenes modell.
  • kissssss
    #2
    Launcher letöltve, később majd letöltöm.

    +fav
  • Baxo
    #1
    Az Epic Games legendás játékának legújabb változata új korba lépett, úgyhogy akit érdekel az Unreal Tournament, annak már most érdemes belevágnia.

    Akit érdekel a dolog, az erről a linkről letöltheti a játékot. Nyilván egy erősen pre-alfa dologról van szó, úgyhogy ne lepődjetek meg, ha valami nem tökéletes.

    Unreal Tournament Pre-Alpha Season Trailer
    Utoljára szerkesztette: Baxo, 2015.09.20. 15:20:08