403
mgsv.jpg
  • TDC Geronimo
    #40
    Ezt spoilerbe, mert mission 11es

  • TDC Geronimo
    #39


  • TomStorm
    #38
    Én meg dolgozok egész hétvégén,megőrülök.
  • TDC Geronimo
    #37
    Showering gives you increased health and longer reflex.
  • TDC Geronimo
    #36
    Playing the African/Afghan lullaby tapes out of your iDroid's speakers will put nearby guards to sleep, and playing tapes of enemies saying "Enemy Down!" in their language will end an alert. You can even fucking play "bear growling" sounds to scare guards away.
    This fucking game I swear.

  • n000rbi
    #35
    Most már oké. Fogalmam sem volt, hogy egy katona saját magát is jelölheti a térképen skilled soldierként, én meg nyilván nem 1 méterre kerestem a sárga pöttyöt. :) Ez így elég hülyeség, de ez legyen a legnagyobb hibája a játéknak.
  • darkSectorxxx #34
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Huh látod este nem csak játszani nem kéne. :D
  • darkSectorxxx #33
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Attól még hogy nekem unalmas a sandbox még magával a játékosokkal , a mGS játékkal, és a topiknyitással nincsen bajom, nem haragszom én senkire. :)
    Akit érdekel a játék inkább segítek nekik.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.12. 13:22:44
  • TDC Geronimo
    #32
    sokszor kis sárga pötty jelöli 1-1 dolog helyét. Néha nehéz észrevenni.
  • Tatyla
    #31
    Mert néha csak szóban mondja el hogy kábé hol van
  • SlickAdam
    #30
    bugosszar akko'
  • n000rbi
    #29
    Nem értem. Nyersanyagon kívül semmit nem mutat. Konkrétan egy Secure Blueprint sideopsnál szedtem ki a blueprint helyét, csak épp a térkép nem mutatta.
  • SlickAdam
    #28
    lehet mar interrogate elött felfedezted (vagy az inteles madafaka G-k) azt a bizonyos valamit.
  • n000rbi
    #27
    Azt látom is, de ha pl. blueprint helyét, vagy bármi mást szedek ki egy őrből, akkor sehol semmi jelölés...
  • Tatyla
    #26
    Nyersanyagokat is jelölhet
  • Tatyla
    #25
    Bocsánat próbáltam nem sok mindent mondani, vagyis nem is mondtam :)
  • n000rbi
    #24
    Ha interrogate után azt mondja, hogy a Map updated, akkor miért nem mutat soha semmilyen új infót a térkép?! Vak vagyok?
  • SlickAdam
    #23
    igen, mert tovabb mentel, ahogy irtam. nekem is igy volt. tehat hianyzik a 11.?
  • Moby
    #22
    De nálam már a 12. is kész...
  • SlickAdam
    #21
    kösssssz

    MGSV topik != szpojleres MGSV topik. tag itt is van.:)
  • Moby
    #20
    A rádiót amúgy nem lehet kikapcsolni? Ennek a büdösparasztnak az ignoráns fasságait nem hallgatnám tovább feltétlen.
  • SlickAdam
    #19
    nos en ugy tudom hogy a missziok fix-ek. azaz nincs olyan, hogy a 11. kuldetes ne a "cloaked in silence" lenne...
    neked jelen pillanatban mi a 11. kuldetes a listaban?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.12. 11:57:12
  • Tatyla
    #18
    Van rá mód hogy végleg lelépjen de te még attól nagyon messze vagy
  • Moby
    #17
    Adam kedvéért itt, bár nem értek vele egyet:
    Most azt olvasom, hogy így most talán a 14. küldinél jön megint quiet. Fasza ez a script cucc. Remélem majd ott is kiszopósodik valami, és örökre kikerül a játékból.
  • TDC Geronimo
    #16
    Ma este folytatom mission 25el. Szerintem a hétvégén letolom chapter 1-et már
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.12. 11:29:15
  • SlickAdam
    #15
    irreal!!!!
  • TDC Geronimo
    #14
    Nem
  • SlickAdam
    #13
    viz kifogyik?
  • Seth
    #12
    DARK!!!

    Lemaradt a "The" a címből. Szégyelld el magad!
  • TDC Geronimo
    #11
    Pont dark nyitotta? :D

    Na nekem megvan már a vízipisztoly és mint kiderült ezzel csendesen el lehet intézni a bázisokon lévő elektromos berendezéseket, mint pl a generátort. MIND...BLOWN
  • R0GUE
    #10
    Pár küldetés és felnő.:)
  • SlickAdam
    #9
    ezek szerint nem. en nem szedegetem fel az ellen fegyveret.
  • Ulthane
    #8
    Szerintem tuti, hogy ha extractionnel csinalod, akkor ott lesz a bazison.
  • Ulthane
    #7
    Na, vagyok en is. Igaz egyelore a budin, de ma kezelesbe veszem ezt a kigyot. :)

    A kiskutyus megvan mar, mikor tudom hasznalni?
  • TomStorm
    #6
    Én már kérdeznék is.Ha szerzek fegyvert mission sőt mi több le is cserélem a küldetés alatt akkor azt nem vihetem magammal bázisra?Mert találtam frankó Snipert és se híre se hamva mikor elhagytam a régiót:(
  • darkSectorxxx #5
    Ja rátok bízom, valaki írhat ismertetőt, de úgyis olyanok lesznek akik már megvették, sg-n vannak, nagyon sok idegen nem fog itt kérdezősködni szerintem. :D
    Valóban én is szoktam ismertetőül, dehát most igazából a ps4 topikból gondoltam átemelni, hogy lehesen külön látni mik szólnak általánoságban a konzolról és mi a játékbeni segítség. :)

    Online mód persze az is ide tartozik ha a játék része, egyben ......
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.12. 01:52:20
  • TomStorm
    #4
    Azt csináltad rosszul ha már témánál vagyunk,hogy illik az adott topik témáról pár sort írni vagyis bemutatni és ez elmaradt.

    Online együtt lesz akkor itt mivel aki megvette a játékot az kapja az online módot is.Szerintem.
  • darkSectorxxx #3
    Csá sorry lehet elbaszarintottam, de mit csináltam rosszul? :D
    Külön van online?

    Fogtam rámentem a konzol részre, mert pöcös van már és a kereső is csak azt dobta ki.
    Mondom mivel jó sok-sok feladat van, meg lesz sok kérdez-felelek, na ez az a játék aminek kell külön hely ahol nyugiba tudtok/tudnak beszélgetni.
    Gondolom én.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.12. 01:41:02
  • TomStorm
    #2
    Hát ez meg miféle topik nyitás?Ilyet még nem láttam lol

    Na mind1 lényeg,hogy sikerült:)

    Akkor ez a Topik együtt lesz az Online résszel is?
  • darkSectorxxx #1
    Mindenkinek jó játékot!