403
mgsv.jpg
  • JonasSandor
    #403
    180 küldetés van vagy mennyi.
  • Rage47
    #402
    ki lehet maxolni a motherbase-t és megnézni az 51. missiont a yt-n
  • zsimborgo
    #401
    Sziasztok. Az lenne a kèrdèsem hogy az 50.missio utan az extrem sahelantropus után (amit eddig nem tudtam vègig vinni)vannak e mèg küldetesek,kìhivás a játèkban?jelenleg csak offline tudok játszani.de igy is megfogott a játèk.
  • SlickAdam
    #400
  • Moby
    #399
    "...még"
  • R0GUE
    #398
  • SlickAdam
    #397
    ... es gondolja, hogy "basszus, nekem azert nincsenek ekkorak" :D
  • R0GUE
    #396
    56:26-nál amikor távcsővel végignézi és ránéz a melleire...
  • Myselor
    #395
    tetszik a vastag szája és a szeme,szép nőcske
  • Rage47
    #394
  • SlickAdam
    #393
    Stefanie Joosten meets Quiet (34:00-tol)
  • darkSectorxxx #392
    Valóban lehet már az egy időben a cod-on logok társasága nem annyi, de ez nem azért van mert a stílussal van gond, hanem mert van megszokott stílus, társaság, van minden ingyen, van war, szerverbérlés stb.
    Ezeknél meg meg kéne vásárolni a játékot, ha csinálsz szervert nincs admin jog, nem úgy mint régen, sokan meg rá vannak izgulva hogy ők az online császárok....

    Nem szabad ebbe belemennünk, nem lesz vége.
  • Ulthane
    #391
    "A COD ebben a formájában a Cod 1-4 idejében (persze korhű graffal) egy nulla lett volna. Nem véletlen hogy a komoly játékosok, közösségek, klánok egytől egyig kihátráltak mögüle és a mai napig többen tolják a réges régi részeket mint ezeket az új szarokat 1-2 évvel megjelenés után... "

    Ez sajnos csak a te sejtésed, benyomásod, percepciód. Tudnál erre bármilyen konkrét, objektív adatot, jelentést linkelni? Nem vagyok érintett a témában ,de sosem szerettem, ha emberek a személyes benyomásaikat tényként kommunikálják.
  • darkSectorxxx #390
    Nem beszélve arról hogy te bevételről írtál, 2 ember meg arról hogy melyik játék a kedvence és melyiket utálja. :)
    Megint szóba kerül hogy cod+kisgyerekek.

    Meg a focit is kisgyerekek játszák meg az autós játékokat is, meg minden sportot, arcade meg egyszerű játékot kis gyerekek játszanak, CS GO, vagy bármi amiben csak egyszerűen élvezni kell a játékot, akár egyedül és nem feltétlen kell megszervezned egy hadsereget hogy meló után még orba-szájba taktikákkal görcsölj a kontoller előtt, vagy billentyűzet előtt. :)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.16. 10:18:56
  • R0GUE
    #389
    Csak rá kell nézni a jelenlegi játékos generáciòra egy egy gamer konfon és rájössz...:)
    A COD ebben a formájában a Cod 1-4 idejében (persze korhű graffal) egy nulla lett volna. Nem véletlen hogy a komoly játékosok, közösségek, klánok egytől egyig kihátráltak mögüle és a mai napig többen tolják a réges régi részeket mint ezeket az új szarokat 1-2 évvel megjelenés után... Az új COD-ok multija tipikus önjelölt pro kisgyerekek meg egyéb anomáliák gyüjtőhelye... Néha az SP rész 4-5 òrás játékideje ér valamit a rendezés miatt, és ennyi...
  • SlickAdam
    #388
    hol voltal az uccso 8 evben? :D
  • Tommy H
    #387
    Egy GTA oké azt aláírom tényleg még mindig a játékok koronázott Királya de egy ilyen CoD,hogy a francba jön a képbe még mindig,hihetetlen
  • SlickAdam
    #386
    "Szépen (?) búcsúzik (?) a Konami a tripla-A játékfejlesztéstől: az Adobe Digital Index beszámolója szerint a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain 180 millió dolláros nyitónappal büszkélkedhet a bevételeket tekintve.

    Az iparági rekordtól ez távol van, hiszen a Grand Theft Auto és a Call of Duty sorozatok már félmilliárd feletti premiereket is produkáltak korábban, a Konami szintjén azonban ez nagyon komoly eredmény - főleg akkor, ha azt nézzük, hogy maga a játék 80 millióból készült, így jókora marketing-büdzsé mellett sincs veszélyben a masszív nyereség."
  • Tommy H
    #385
    Közben megtanultam használni a csajszit:)
  • Tommy H
    #384
    Igen ez működik úgy néz ki.3 csík jelent meg így és nem STR felirat.
    Köszi!

    Még annyit akkor,hogy Quiet lemaradt.Szürkék a parancsok is.Ő nem jön velem végig?
  • DanielT
    #383
    Van megoldás: Hátulról ráfogod a fegyvert és kiválasztod a menüből, hogy get down, vagy lie down, vagy valami hasonló. Miután lefeküdt és otthagyod, soha nem mer többé felkelni, amíg meg nem lát maga előtt, tehát amíg azt hiszi, hogy fogod rá a fegyvert.

    Ezt megcsinálhatod úgy is, hogy elaltatod, felrúgod, hogy felkeljen, majd lefekteted.
  • Tommy H
    #382
    Azt szeretném kérdezni,hogy Staff Management Direct Contract(L2) az mi pontosan?
    Ott lehet választani Descending és Ascending közül
  • SlickAdam
    #381
    az tul nextgen lenne. majd PS5-ön.
  • Tommy H
    #380
    Benne van 70 órám a játékba mégis lehet hülyeséget fogok kérdezni:)
    Megkötözni nem lehet ellenséget kábítás után?Vagy valami más módszer rá?

    Most is felkelt fél Afrikai falu hamar.
  • Tommy H
    #379
    Ezt nem hiszem el
  • Tommy H
    #378
    OP Sniper fejbeszed 2x is Hide-ba OMG..
  • Tommy H
    #377
    Online Stealth-be ki,hogy lát meg??
  • SlickAdam
    #376
    multi? be nem teszem ezt a jatekot meg jo ideig, az tuti. pedig nem volt nagyon keserü szajizem befejezes utan. de tegnap beleneztem az egyik joosten stream-be es majdnem feljött a gyomrom a hangoktol. tok fura.
    sok volt a 70 ora, na.
  • Soldiers
    #375
    nektek megy rendesen a mutli? mert nekem hiánya keres szervert nem talál
  • TDC Geronimo
    #374
    Ja és patchel bejött új mikrotranzakció is. BIZTOSÍTÁST lehet venni FOBra, azaz ha betámadnak online visszakapod az ellopott nyersanyagokat. Mindig van lejjebb :D
  • TDC Geronimo
    #373
    Ki gondolta volna, hogy az online nem fog működni... Ráadásul egy crash után 5 perc kb mire újra elindítod, mert bejön a 20 logó, 50* bejelentkezik és kirak 30 információt és ezt mindig meg kell nézni...
  • R0GUE
    #372
    Még szeptember elején próbáltak magyarázkodni de a legutolsó hír az volt amit több helyen is megerősítettek, nevezetesen AAA oldalon egyedül már csak a PES-el foglalkoznak, minden más a mobilos és egyéb nagyobb bevételforrásokat szerző játékoké.
    A nagy arcok sorra elhagyták a Konamit, nem lesz itt semmi. Se Silent Hill (rég lefújták), se új MGS. Hacsak a Konami észhez nem tér de kétlem,maximum ha behasalnak a mobil és kaszínópiacon és valahogy vissza tudják csalogatni az olyan embereket mint Kojima, Merceron,stb...
  • Tommy H
    #371
    Én a napokban olvastam egyik Blogban,hogy ők ilyet nem állítottak soha.
    Nem tudom enyém vagy a te infod a frissebb
  • SlickAdam
    #370
    de volt valami visszatancolas / magyarazkodas utana, nem? remlik valami.
    mondjuk bohocok mindenkepp. hazudgalnak jobbra-balra.
  • R0GUE
    #369
    Nem akarlak elkeseríteni de nem folytatnak semmit, a Konami kukázott mindent és közölték hogy a jövőben minden erőforrás a mobilgémingbe és a kaszinószintű szarokba megy,az egyetlen még megmaradt nagy címük a PES.
  • Tommy H
    #368
    Megtaláltam,jól leminősített küldetés lett:D
    De kész.
    Az biztos,hogy DD-t többet nem viszem.Szerintem felesleges és inkább csak időhúzás vele.

    Quiet kellene de nem tudom mi van vele mikor vihetem.

    Ami jó,szarvam még mindig nincs,arra vigyázok:)
  • SlickAdam
    #367
    AZ ajto? van tobb is.
  • Tommy H
    #366
    Segítsen valaki pls.Pc-s topik halott.
    Afgán central base,Emmerich.Odaérek és zárva az ajtó.Sehol nem tudok bemenni.Tipp?
  • Tommy H
    #365
    Minden sorozatot folytatnak.Ők ilyet nem mondtak,hogy nem.Még új terveik is vannak.
    Silent Hill,PES,MGS minden megy tovább
  • R0GUE
    #364
    Azt Kojima távozásával b*szhatjuk.....:(
    SP DLC tervben sincs, ergo nem lesz.....

    Csak remélni tudom hogy valamelyik hatalmas kiadó felkarolja Kojimáékat és mosolyogva fogják tolni nekik a lóvét egy következő nagy játékra, bár megkockáztatom az MGS nevet a Konami szarházi módon nem fogja kiadni a kezéből....Inkább csinálnak MGS-es nyerőautomatát...