16
  • Teppik Amon
    #16
    A world war Z könyvben tök jól le van írva hogy mi lehetett az előzmény, hogyan indult. Persze a filmbe nem került bele. Érdemes a könyvet elolvasni, megjelent már magyarul is.
  • Huh
    #15
    Nincs sehol szó arról, h mitől tört ki a járvány és maga a készítő mondta, h soha nem is fog kiderülni, mert a történet nem erről szól, pont ugyanúgy ha ma kitörne egy ilyen járvány, egy átlag ember se tudná meg soha, h mi is történt ezért a képregényben, sorozatban se fog kiderülni.
  • Yagami
    #14
    A sok nyavalygás mellett még pont ez a másik ami van a sorozatban és semmi más; sok hent, legtöbbször csak berakva egy ilyen jelenet hogy legyen mivel kitölteni az üres részeket. Én meg azt untam már halálosan (és a nyavalygást is).
  • Yagami
    #13
    Nos igen. az egyetlen dolog ami végig izgalomban tartott az évek során, hogy majd egyszer kapunk valami magyarázatot végre (vagy elindul az a vonal), hogy MIÉRT és HOGYAN tört ki a zombijárvány (és az egyetlen ilyen vonal ami elindult, a végére kiderült hogy rohadt nagy kamu csak. Mondhatni, eléggé csalódott voltam)
    Az 5. évad után már nem nézem a sorozatot (addig mondjuk úgy, rajongója voltam). Számomra már régóta semmi érdemleges nincs abban a sorozatban, karakterek cserélődnek-mennek, mindegyik ugyanaz majdnem. Már nagyon untam az utolsó részeket, amiket láttam, elvesztettem az érdeklődést a háttérinformációk hiánya miatt. Gondoltam ez a spin-off majd veszi a bátorságot...hát, úgy néz ki nem. és így el se kezdem ezt se akkor. Egyébként képregény-fanok elmondthatnák, hogy ELEVE benne van-e ilyesmi a füzetekben, vagy még maga a készítő (az az "isten") se foglalkozott ezzel az igencsak lényeges és fontos kérdéssel?
    Utoljára szerkesztette: Yagami, 2015.08.23. 14:54:02
  • zetortraktor
    #12
    "S itt a főszereplőket is öldösik a változatosság kedvéért. "

    igen. és mégis kevesebb főszereplő halt meg a z nation összes része alatt, mint a walking dead 5. szezonjában. nem mintha nem lenne rohadt mindegy.
  • Huh
    #11
    A walking dead univerzumában nincs olyan, h zombi azért nem nevezik őket zombinak.
  • AnarchoiD
    #10
    A Z nation nagyon brutal trash ;) az a kategoria, hogy annyira szar hogy mar jo ;)


    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2015.08.22. 13:50:01
  • Cyberdog
    #9
    Z Nation. A második legsikeresebb zombis sorozat az USA-ban. Egy kicsit fapados az elején, de idővel beindul (Syfy-Asylum). De nincs benne annyi drámázás. S itt a főszereplőket is öldösik a változatosság kedvéért. S van benne egy-két Walking dead-s kifigurázás.
    ...- Nyugaton mi a helyzet, ha jól tudom ott van egy börtön?
    - Áááh, oda egy volt rendőr vetette be magát a csapatával együtt. Egy kicsit őrült egy társaság...

    ... - Ááá.,. F*szom! Romero megirigyelhetné ami itt folyik! Qrva ZOMBIK!... :D :D

    S még a saját filmjeiket is kifigurázzák :D
    - Tornádóóó!
    - De legalább cápák nem esnek az égből
    - Azok nem...
    (zombik potyognak az égből)
    - Most ez komoly???
    :D :D :D

    Ja és a Z Nationban nevén nevezik őket. Nem tesznek úgy, mint akik nem láttak soha életükben zombis filmet.
  • Prof William
    #8
    Annyira jól indított hogy mi nem is volt a premier...
  • tomboy013
    #7
    Ilyen értelmetlen hozzászólásokat se akarok olvasni, de hát a világ már csak ilyen....
  • fetyoka
    #6
    Los Angeles a nyugati parton van...
  • lac coo
    #5
    Arra találsz elég zs osztályost, egy hónap alatt nem nézed meg mindet ! :DD
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.22. 09:51:01
  • Mat666
    #4
    Ez sorozat nem film de ha nem akarsz ilyet nézni akkor ne nézd senki nem kényszerít rá.
  • dzsagon
    #3
    a faszom akar már zombis filmet nézni
  • god25
    #2
    Kíváncsi lenék (végre) egyszer egy olyan forgatókönyvre, amit X, esetleg Y generációs ír meg. Pl. váó, zombik lettek az emberek. jeee, gyerünk vadászni. Puska kell, jah meg nyílpuska. Nem azt mondom, hogy gond lenne a sorozattal, csak már kezd idegesítő lenni ez a sok nyavalygás.
  • Quantumleap
    #1
    A normál ember még nem is láthatta, de már cikkeket írnak róla. Kicsit irritáló, miért nem elég hétfőn?