150
Resident Evil 2 Remake
  • Anonymusxx
    #150
    Próbálgattam a Ghost Survivors-t, de a 3 közül egyik se nagyon ment, pedig az alapjátékot könnyedén vettem középső nehézségen. Annyira nehéz ez a Ghost Survivors, hogy valószínűleg fel is fogom adni, nincs annyi időm, hogy annyit próbálkozzak vele
  • grebber
    #149
    Elkészült a magyarítás!
  • Reich
    #148
    Vettem egy Új SSD-t Így az előző hibával már nem találkoztam. A játék egy idő után fogja magát és lefagy, vagy lefagy és elsötétül a képernyő. Még a billenytű sem reagál,a gépet csak resettel lehet újraindítani. Van, hogy simán megy végig is tudom nyomni a játékot, aztán következő elindulásnál pár perc és jön a sekép se hang. A játék eredeti Steames ésWin 10 Pro van a gépen az is eredeti. Teljesen friss az oprendszer. Lehet valamelyik Win frissítés zavar be?
    Utoljára szerkesztette: Reich, 2019.09.04. 12:50:16
  • Reich
    #147
    Köszi. Úgy néz ki valószínüleg vinyó csere lesz. Régen szolgál már a merevlemez és megfáradhatott. Lassan tölt az oprendszer be, Szóval mehet nyugállományba. A játékhoz pedig annyit, hogy nagyon belemerültem. Most Hardcorban nyomom és az S rangra hajtok. Úgy néz ki sikerül majd.
  • scomcomputers
    #146
    Ennek semmi köze a játékhoz, ami képen van az azt jelenti,hogy nem talál bootolható eszközt a bios,magyarul nem látja a ssd-t vagy hdd-t amiről "indulna" a rendszer....
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2019.08.01. 16:28:27
  • Reich
    #145
    Sziasztok. a Gépemen jelntkezett egy probléma. És akkor tapasztalom mikor a resivel játszok. A játék eredeti. Szóval játék közben hirtelen mind a billentyű, mind az egér inaktív lesz. Majd a játék is lefagy és a gép újraindul ahol egy fekete képernyő fogad (Képet linkelek). Ez eddig csak játék közben jelnetkezett. Valaki tudja mi lehet ez?


    Utoljára szerkesztette: Reich, 2019.08.01. 11:17:20
  • scomcomputers
    #144
  • grebber
    #143
    A youtuberól. Beírod hogy walktrough és odatekersz ahol te tartasz majd megnézed.
  • mate23
    #142
    udv!
    hogyan szerzem meg ket masik kulcsot?
    hogyan szerzem meg a korblit?
  • lonvard
    #141
    Claire-el épp most estem be a rendőrőrsre. Ahol közölte a fekete őrmester, hogy a testvérünk szabadságra ment, és teljesen feleslegesen törtük át magunkat a zombikon. Top 3 legnagyobb pofára esésben azért ez benne van. :D
  • scomcomputers
    #140
  • PeeTeR
    #139


  • Seth
    #138
    A 2-3 nagyjából egy időben, párhuzamosan játszódik.
  • MoRT2195
    #137
    Sziasztok! Kicsit off, ezért spoilerba teszem, de megköszönném ha valaki tudna válaszolni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval röviden, meg vettem az első 3 részt, végig is vittem őket, aztán kicsit olvastam róluk, de nem értek valamit. Elméletileg a 3. rész a 2. rész előtt játszódik, de akkor hogy van az, hogy a 3. részben (az előzményben) már szinte az egész rendőrség le van zárva és Marvin már halott? Akivel a 2. rész elején találkozunk a rendőrségre beérve. Meg lehetne még példákat mondani szerintem. De akkor most hogy van ez? Valaki eltudja magyarázni?
  • JaSoN HuNTeR #136


    Egyből beleraktunk 5 órát

    bocs ha egy kicsit nyersek vagyunk de hát ez ilyen.
  • darkSectorxxx #135
    Aki szeretné kiplatinázni a játékot esetleg:
    Haveromnak írtam össze.....






    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.02.19. 02:54:49
  • darkSectorxxx #134
    Hát én is így gondolom, meg oké hogy télleg segitőkészek sokan, adtak tippeket, értékelem.
    Kerüld ki meg használj gránátot, meg lődd fejen összeesik (jah kb 30 másodpercre)

    DE én nem az hogy nem tudnám megoldani, hanem NEM IS AKAROK futni előle meg kerülgetni, mert nyomorékság.
    Igen a régi nem azért volt jobb mert régi emlékek meg stb, hanem ott télleg kellemesen játszható volt, itt meg. meh.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem beszélve arról aki kitalálta ezt a fost hogy 2 négyzetméterek küzd meg egy boss-al, akit nem tudsz kerülgetni lefutni, mert akkora a range-e, illetve ha igen akkor csak FINE állapotban.
    Pffff


    Egyszerűen én már vén fax vagyok ehhez.
    Lehet ha fiatal lennék 20 évvel akkor én is vigan kerülgetném és nem zavarna.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.02.17. 11:54:33
  • Shep
    #133
    Hát ez az régen elég jól eltalálták, ijesztő volt, mert bárhol felbukkanhatott de el lehetett menekülni előle, itt meg mindenhova követ, marha idegesítőre vették a figurát. Ezek után még a Leonos végigjátszás is kérdéses számomra, nem hogy Claire meg a többi. Nagyon vártam ezt a játékot de nekem óriási csalódás lett.
  • darkSectorxxx #132
    Úristenem, vért hugyoztam, a fejem is belefájdult, hajam egy szál sem mert mind kitéptem...
    Már csak 1 van vissza!!!

    (ezt is nehezen tudtam elsőnek meg kellett a normal fokon szereznem a végtelen pisztolyt, és még így is kemény volt nagyon és randomfaktor sok helyen... Pisztoly nélkül ezt nem vállalnám be, maradjon meg ez a speedrunosoknak [le a kalappal az előtt aki ezt végignyomta mentés nélkül], annyira random a játék, szinte bárhol meghalhatsz, annyira kiszámathatatlan minden, én vagy 100000x kezdhetém újra mire sikerülne..)



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.02.17. 00:01:46
  • darkSectorxxx #131
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne is mond, nekem agyrájk kategória, és tönkreteszi a játékélményt, de kitaláltam egy jó megoldást, igaz vért hugyoztam mire összejött, de megvan a 3. spéci fegyver, amivel egész könnyen térdre fog majd rogyni. :)

    De a 2nd runban alapon már jön a rohaék ott elment e kedvem a játéktol, hogy nem tudok rendesen körbenézni, a saját ritmusom szerint.
    Alap végigjátékban kb 40%-ban fogsz vele bajlódni, mármint kb a játék 40%-a róla szól majd...
    Leon-al a legrosszabb sajnos, majd meglátod miért mondom ezt.
    Nem csodálnám ha sokan ez miatt nem játszanák végig, akik megvették.

    Régen egy jópofa dolog volt, egy rövid ideig, itt fullkretént tóltak valamiért.

    Mintha nem lenne így is elég szar a hit rendszer meg a sebzés, még ez is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.02.16. 23:51:08
  • Shep
    #130
    Na megjött az esőkabátos majom, ez most már végig ott fog loholni mögöttem? Az eredetiben azért nem járta velem az egész rendőrőrsöt.
  • csgj
    #129
    Köszi! Ezen még végigmegyek, de az már nem biztos, hogy egy teljesen új Leon A, Claire B is menni fog. Esetleg pár hónap pihi után. :D
  • darkSectorxxx #128
    Elvileg rüvidebb, mégis van plusz befejezés. De nem sokkal kb 1-2 orával ha az idődet nézem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.02.16. 17:59:14
  • csgj
    #127
    Sziasztok! Most fejeztem be Claire A sztoriját. 10 óra 13 perc alatt. XD Gondoltam, most akkor jöhet Leon B. Az is van olyan hosszú, mint az A? Nem tudom, elbírok-e még ennyi parával és stresszel. :D Bár egyébként isteni volt.
  • darkSectorxxx #126
    Amúgy régen Claire-el könynebb volt, meg úgy általában a csaj karikkal a Resident-ekben, most viszont ballance van, míg Leon nehezebb boss-al találkozik, addig kevesebb a nehéz ellenfél neki a pályán és a lángszóró is neki jut.

    Míg Claire nehezebben lehet boldogulni a sima mezei ellenfelekkel, addig Az eltérő bossfightnál neki szerintem egyszerűbb a dolga.
  • darkSectorxxx #125
  • darkSectorxxx #124
    Jaja nagyon parásak :)
  • Voltan
    #123
    Persze, többnyire én is, csak irtóztam tőlük, és ezért ki akartam nyírni őket :D
  • darkSectorxxx #122
    Oks de arra gondol hogy utána mindig felkelnek, míg a tüz azonnal megöli őket.
  • darkSectorxxx #121
    Igen de én elfutottam mellettük. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (vagy kilövöd pisztolyal a testén a bogyókat, vagy csak egyet akkor megtorpan és elfuthatsz mellette. :) )
  • Seth
    #120
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagy ahogy egy fajlban le van irva, a sarga gocokat lelovoldozod a testukrol, mint a 4. reszben a regeneratoroknal
  • Voltan
    #119
    "Valamint nem ucsó dolog hogy fejenként kapnak ebben a körben 1-1 új fegyvert is amit csak itt kapsz meg. Stb stb"

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, mekkora kretén voltam a Claire második sztorinál... Vannak ugye azok a növény-zombik, amik mindig felkelnek, csak tűzzel lehet purgálni őket. Leon megkapja ugye a lángszórót, ami nagyon kényelmes, Claire viszont csak a felpimpelt tazer-puskát, ami ellenük annyi, mint halottnak a csók. Ott görcsöltem vagy egy órán kereszül, hogy de idegesít, hogy nem lehet végleg hidegre tenni őket, hát basszus, nincs tűz. Aztán nagy nehezen eszembe jutott, hogy hát baszki, ott van a gránátvető :D Facepalm :D
  • darkSectorxxx #118
    2nd run nem ugyanaz, persze nem fogsz 100%-ig más helyeken menni, mert az nem fér ki egy 60 dolláros játékhoz, hogy 40 órányi pályát beletegyenek.
    De nagyon sok dologban eltér, nem feltétlen az elején tűnik majd fel, hanem főképpen a felétől kb.

    A legfontosabb az hogy a True Ending-et így kapod csak meg.
    Vagyis a végén tovább folytatódik a játék az alap végigjátszáshoz képest, minthogy lesz egy plusz extra epic bossfight is. Valamint nem ucsó dolog hogy fejenként kapnak ebben a körben 1-1 új fegyvert is amit csak itt kapsz meg. Stb stb
  • darkSectorxxx #117
    Nem.

    Ez egy buziság ahogy néztem, mint Hunk meg Tofu szarsága, kapsz cuccokat és fuss a-b-be hentelni közbe, agyatlan buziság szerintem... én azt hittem rendes dlc story-k mint a 7. részben....
    Azt semmi, max felszedsz útközben 2-3 cetlit amire ráirnak valamit.

    Így már értem miért ingyenes.
  • Voltan
    #116
    Én is végigvittem Leon 1, Claire 2 vonalat, és most vagyok a Claire alap kampány negyedénél, de érzem, hogy ez már nem fog végigmenni, legalábbis nem most. Én szeretem ezt a játékot, de pillanatnyilag úgy érzem, hogy pihenőre fog menni, aztán majd alkalomadtán előveszem megint.
  • Árnyvadász
    #115
    Ugyanazokat a pályákat kell végigjátszani ezekkel az új karakterekkel is? Mert akkor nem érdekel. Már a 2nd run is egy hót felesleges dolog. Nekem legalábbis elég volt a Leon, Claire első és egy picit belekezdtem a Leon 2nd-be de túl macerás, nehéz volt és igazából picit variálva, de ugyanaz. Inkább elővettem a RE7 Gold verziót és végigvittem újra a DLC-kel együtt. :)
  • darkSectorxxx #114
    Resi 2-höz megjött a GHOST SURVIVOR is....
  • darkSectorxxx #113
    Már PC-n is elérhetővé váltak!
  • darkSectorxxx #112
    Nem tudom a miértjét, de egyelőre kizárólag Xbox-ra jött 2 cool '98-as eredeti outfit a Resident Evil 2-höz, INGYEN....
    Na alakul már a dolog. :)
    15. és 16. Outfit

  • darkSectorxxx #111
    Ja kösz, előre ha tudnám mikor hová dobja be a gép akkor nem mennék arra, hidd el. :D