52
  • UUUU
    #12
    Vagy röhögjünk olyan hűlyéken, akik ugyanilyen elméletekkel bombázták a nagyérdeműt, mint a lapos föld, vagy hogy az ózont lélegezzük be stb. és tapsikoljunk azoknak is akik hasonló elméletek mellett kardoskodnak is.Az hogy valami létezhet elméleti sikon is, az nem jelenti azt, hogy "minden" létezik is.
  • Tinman #11
    Lol... szerintem meg Xenu teremtette :-D
  • T0nk
    #10
    Ok, tehát a világegyetem meg fog szűnni, kampó, vége.
    A kérdés csupán az, hogy mi a következő lépés?
    Leülünk, és várjuk a véget, vagy kitaláljuk hogy éljük túl?
    Leginkább az lehet egy igazán fejlett civilizáció, ami képes túlélni a világegyetem végét. A többi csak csoffadt.
  • donatus13
    #9
    Semmilyen említést nem tettem a bibliával kapcsolatban. De ha olvasnál fizikát egyelőre nem bizonyított még, hogy miként keletkezett az univerzum, így a vége sem ismert. Hihetetlen, hogy ha valaki nemet mond 1 elméletre rögtön bibliával kell vagdalózni :D.
  • who am I 7
    #8
    sajnos még vannak olyan ősemberek, akik hisznek a mesékben.
  • who am I 7
    #7
    aham, és a távolodás az véletlen sem zavar be? sötét anyag? gravitáció? ez mind smafu? csak az lehet, hogy "kihalnak" a bolygók a galaxisokban? csak én érzem az ellentmondást, még a holdra sem tudunk eljutni lazán, de megmondjuk, hogy mi miért van 2 milliárd fényévre....mert van pár tükörünk.
  • MerlinW
    #6
    Így ne is foglalkozzunk a dologgal, haljunk meg mind hülyén:)
  • UUUU
    #5
    Majd ha adatokkal tudják alátámasztani mérésekkel stb. Addig ez is egy nagy humbug és pofázás a semmiről, amit nem lehet se alátámasztani tényekkel, se egyértelműen elvetni.
  • NEXUS6
    #4
    Minmeghalunk, vazze!
    XD
  • emberz
    #3
    De a Biblia az bizonyított tény, ugye?
  • donatus13
    #2
    Egy nem bizonyított elmélet szerint:)
  • Astrojan
    #1
    Az Univerzum ciklusos működésű, ez a fényességvesztés rendben van, de nem tart a végtelenségig. Hirtelen folyamat vet véget világunknak és egy új ciklus (= Big Bang) indul. A hajtóerő a gravitációs sugárzás, ami elképzelhetetlenül erős, 1.2 x 10 a negyvennegyediken newton (nem érezzük mert minden irányból érkezik és az elektron/proton tóruszokra hat)