203
Ingyenes horgász szimulátor
  • Kronos79
    #163
    Szia!
    Több botot csak úgy tudsz használni, ha veszel bottartót. A boltban az outfit részen keresd! Hetes szinten azt hiszem már három botos tartót is lehet venni.
    Ha megvan, akkor otthon rámész arra a képre, ahol összepakolod a cuccot a pecázásra. Itt a bot felett lesznek a számok. Azokra kattintva rakhatod össze a különböző botokat szerelékkel.

    Ha az összepakolós ábrán nem látod a vásárolt bottartót, akkor azt neked kell berakni. Erre nem emlékszem, hogy automatán berakja, vagy neked kell betenni.
    Utoljára szerkesztette: Kronos79, 2016.08.06. 19:48:14
  • Bloodykutya1
    #162
    Üdv
    Én még nem rég kezdtem a játékot jelenleg 7-es szintű vagyok benne.
    Egyetlen dolgot nem értek, hogy hogyan tudok magamnak szerelni több horgászbotot.
    Ezt le tudnátok írni nekem pls?

    Előre is Köszönöm! :)
  • Jaqen
    #161
    Én is észrevettem főleg törpeharcsánál, hogy a kisebbek általában 3-5 percig küzdenek, de alig érik el az 1kg-ot, az ilyen 1,5kg-os példányok meg van, hogy egyetlen perc alatt megvannak :D Az ember várja, hogy na most biztos valami nagy...aha :D
  • Kronos79
    #160
    Mosolyogtam is, amikor NC-ban harcsáztam. Alkalmanként az úszó meg sem mozdul, de a zsinórra ható erőcsíkon látszik, hogy valami van. De csak éppen egy-két csík. Ha ilyenkor hagyod, jön a kiírás, hogy a csalinak szia van. A vicc az, hogy háromból kétszer a csali megmarad.
    Erre olvasom itt, hogy a patchben orvosolták ezt a kapás problémát. Majdnem sikerült. :)
    A halak méretében és kiszedésében sincs mindig párhuzam. Ugyanitt ugyanúgy harcsázás. A 8,6 kilós harcsa majd' 10 percig szívat. Közvetlen utána kb. 3 perc alatt kiszedtem egy 19,5kg-s trófeát.
    Ezektől függetlenül nekem nagyon bejön ez a játék.
  • RaKmaTakaTa
    #159
    Túl vagyok egy hosszú, több mint 2,5 órás (játékidőben) fárasztáson, aminek a végén leakadt a hal (Lake sturgeon). Pedig benn volt 6 méterre is, aztán lehúzott 200 méter zsinórt. :P
    Némelyik hal eszeveszetten agresszív, vagy átvált menet közben a módok között, de legalább van egy kis izgalom. (Persze mivel még csak béta a játék állapota, pár "bug" is esik közéje.)
  • RaKmaTakaTa
    #158
    Az bug, vagy feature, hogy verseny alatt két szerencsétlen halat fogok, és azokat sem azon a helyen, ahol előtte a trophy-kat szedtem ki, ugyanazon időjárási körülmények között, és időben?
    Ezek a "hot spot"-ok fixek, vagy mozoghatnak?
  • Vesporigo
    #157
    Új patch + akciók:


    UPDATE 0.4.1 HAPPY FATHER'S DAY! FISH ON!

    Hey there angling folk, Fishing Planet here a Father's day patch 0.4.1

    Rest assured, we are not only fixing but making great new stuff and the big news are just around the corner!

    Here are the Patch Notes:

    Dynamic Competition Scheduling - all competitions will one by one appear in your time zone
    Seven new competitions added
    School Bass competitions for players up to LVL 5 only
    New crawfish soft baits added
    Ability to cut the line during the fish fight introduced
    Additional notifications on the right time to strike the fish added (not visible for players LVL5 and up)
    Fish bite issues addressed and fixed (including fish bite issues on float tackle)
    Localization bugs fixed (mistakes and UI issues)
    DLC descriptions corrected and proofread
    Further competition scoring and rating improvement
    Saving drag settings bug fixed
    Messaging issues addressed
    Other minor bug fixes

    CRAZY FATHER'S DAY SALE

    50% OFF DLC's
    50% OFF ALL PREMIUM SHOP ITEMS
    70% OFF A FATHER'S DAY GIFT BUNDLE!

    Tight Lines!
  • Jaqen
    #156
    Meg KELL tartani? Na ilyet se hallottam még :D Odanyomják, hogy nesze tartsd meg. De nem kell! De megtartod! xD Ez jó, köszi.
  • JanKo72
    #155
    Belépsz a bolt ikonba, ott rámégy a licence-re. Felsorolja a tavakat. Az aktuális kicsit sötétebb. Itt ki tudod választani, melyikre vagy kiváncsi. Azt megjelölöd, és jobboldalt a szövegben fel van sorolva mit kell megtartani, és mi az amit vissza kell engedni. Ha figyelmesen olvasod némelyik halfajtánál a "Must be taken" felirat van. Tehát azt a fajtát meg kell tartani.Persze, ha megveszed a korlátlan licence-t, akkor azt csinálsz amit akarsz. Sok pénzt el lehet bukni ilyen hibákkal.
  • Jaqen
    #154
    Google fordítóval lefordítottam, elvileg tiltott. Na mindegy :) Sajnos nem tudom megnézni, hogy melyiket tarthatom meg, illetve melyiket kell elengednem.
  • JanKo72
    #153
    Inkább egy olyat engedtél el, amit kötelezően meg kell tartani :) ! Olyan is van. Ha tiltott halat visszaengedsz, azért nincs bünti.
  • Jaqen
    #152
    Lol elengedtem egy tiltott halat, azt kaptam 100 dollár büntetést....
  • herceg90
    #151
    Sziasztok. Nekem egy eleg kezdo kerdesem lenne. Mire erdemes horgaszni ami jo xp es penz es hol? jellenleg 6 szintu vagyok es missouri mudwater rivernel horgaszok, harcsakra. Tudtok valami jobbat ajanlani merre es mire horgaszak ezen a szinten? A valaszt/valaszokat elore is koszonom. Jo horgaszatot es szep estet mindenkinek :)
  • JanKo72
    #150
    Persze kurva jók a cuccok, de nekem voltak már jobbak is. Nem bántam meg azért a beruházást.
  • JanKo72
    #149
    Nem tudom meddig tart az akció, de nézd meg rendesen. 20-as szint felett már nem biztos, hogy megéri. Nézz meg minden dlc-t rendesen és alaposan.
  • JanKo72
    #148
    Szia! Ha pontyot akarsz fogni ( nem tudom melyik szinten vagy, de remélem jó lesz ) akkor San Joaquin Delta pályán a Fishing the Beaver helyről pecázz. Ereszték 90-99 cm. Borsó vagy kukorica. 2-es horog. A szemben lévő nád mellé kb a fa irányába dobva bal felé. Na ott lesz ponty bőven 39-41 méter távolságon.
  • Jaqen
    #147
    Hali. Azt írja, hogy Texasban van Carp. Próbáltam a hídról vadászni rájuk borsóval de semmi nem harapott. Valaki fogott már itt Carp-ot? Van egyáltalán?
  • Vesporigo
    #146
    Meddig él a 14 eurós akció, azt lehet tudni? (Pár napra elutazom, addig meg ne fogyjon el a prémium...)
  • JanKo72
    #145
    Nagyon klassz DLC-ket lehet most kapni akciósan. SPORT/ Casting Bass, Float, Heavy Casting, Outfit, Spinning Trout, Ultralight Panfish Packok együttesen nekem 14 euróba kerültek a steamen. Rengeteg jó cucc van bennük.
  • JanKo72
    #144
    Kijött az új frissítés. Ezentúl mehet a verseny is.
    " Hey there fellow anglers!

    The time has come for a long-awaited Competition update! In 5 minutes the servers will be down for one hour and after that... Better read )

    The fishing Competitions are finally here (in Beta mode)! "
  • Puhos
    #143
    Csak lesz tán rá javítás, gondolom nem akarják így hagyni.
  • Mersant
    #142
    nekem semmi ilyen problemam nem volt eddig... (elakadasom nem volt)
  • Vesporigo
    #141
    Nekem meg beakadt a zsinór és nem tudtam kiszabadítani, szóval akkor már gondoltam elvágom/szakítom... na ez nem sikerült, nem csinált semmit... :D Ki kellett lőnöm emiatt a játékot és újraindítanom. A másik probléma, hogy kifogtam egy halat, de csak a kezeimet láttam, meg a hal által a "szemembe" fröcskölt vizet; a halat viszont nem. Mintha egy nagy semmit fogtam volna, amit büszkén tartok a kezemben... :D
    Kb fél óra alatt ezekkel a hibákkal szembesültem és csodálkozva látom, hogy még nem jött ki semmiféle hotfix. (A játékbeli chatben is többen jelezték a sikertelen "broke the line" problémát.)

    Amilyen jó volt a játék az induláskor, most annyira el van rontva... :/
  • Puhos
    #140
    Ma jött egy frissítés, és olyan laggos sz@r lett, hogy alig lehet vele normálisan játszani! Röhej, hogy a lenti gépen nem megy rendesen!
  • Forrest Tomee
    #139
    A boton maradjon több, ha fárasztani kell a halat legyen miből engedni.
  • Jaqen
    #138
    Damil elvágásának mi a lényege? Rövid legyen vagy hosszú?
  • Forrest Tomee
    #137
    Igen, a T-home szarakodik. A web fele nem megy.
    Utoljára szerkesztette: Forrest Tomee, 2016.03.22. 20:10:55
  • Plata
    #136
    THome szarakodik nem a játék,már ha neked is az van.Origin Arc Steam is vacakol,mert a Thome ratyi.
  • endy papp
    #135
    Ez olyankor van mikor jön rá valami frissítés (persze volt már anélkül is)de nekem most fogja letölteni,úgy hogy emiatt van a leállás.
    Indítsd újra a steam-t és neked is fogja tölteni és gondolom utána fogsz tudni játszani.
    A S.Patrik akármit szedik ki, emiatt van a frissítés.
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2016.03.22. 18:30:49
  • Forrest Tomee
    #134
    Nektek egyébként most megy a játék? Nekem nem tud csatlakozni a szerverhez.
  • Forrest Tomee
    #133
    Egyelőre teljesen játszható ingyen. Később lehet változtatnak a prémium dolgokon, de most az +xp szorzón kívül semmi komoly többletet nem ad.
  • Plata
    #132
    Én a valóságban is pecáztam régen,de jó párszor előfordult hogy nem fogtam semmit,a való életben abbahagytam a pecázást hogy elkerüljem a veszekedést.
    Már kb 13 éve nem vettem éves horgászjegyet vagy tudom is én már mit.
    Viszont érdekelne hogy ez a játék teljesen ingyen játszható vagy ingyen felejtős?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.03.22. 16:43:49
  • Jaqen
    #131
    Nem baj az, hogy nincs napi 100+kg hal, sőt. Engem speciel zavarna ha ennyi lenne. Bár a való életben nem horgászok, de szerintem nem élethű az ilyesmi. Nem egyszer hallottam, hogy pl "egész nap nem fogtam semmit..." Azt valaki elmagyarázná, hogy mi a különbség a casting, spinning, telescopic stb botok között? Kell nekem mindegyikből egy? Spin bottal tudom, hogy másképp kell horgászni mint a telescopic-al (nekem jelenleg Caesar 700-am van), de a többi pl mire jó, mit lehet vele fogni? Egyébként azt vettem észre, hogy a kezdőhelyen is van jócskán halfajta amit még nem fogtam ki. Gar, pike, meg panfish. Sőt egyszer fogtam egy bowfin-t is, az fent sincs a térképen, hogy azt most hazavihetem e vagy nem, vagy egyáltalán ott van e a tóban :D Meglepődtem mikor 5 perc fárasztás után kifogtam. "Háááj hóónnan jött ez ide teeee?" Szöcskével sikerült, eredetileg Bass-ra mentem, azt ez akadt horogra éjszaka.
  • Puhos
    #130
    A frissítések óta sokkal jobban össze kell hangolni a szereléket (közel mint a valóságban). Én a 0.3-as verzióra történt frissítés után rögtön egy bottöréssel kezdtem a játékot. De azóta hála semmi kár nem ért. Még az a szerencsém, hogy a kisebb szákokat meghagytam, így három méret közül tudok válogatni.
  • Forrest Tomee
    #129
    Nekem a hal mennyiséggel nincs bajom, ellenben néha nem értem a szerelékeket. Annyit szakadok, hogy már nem is számolom. Hiába van a damilnak 2.7kg-os teherbírása a 1.6kg-os bass folyamatosan a pirosban tartja. Nem vágom mit csináltak.
    Utoljára szerkesztette: Forrest Tomee, 2016.03.21. 19:09:15
  • JanKo72
    #128
    Az a szerencsés, aki eddig eljutott a 20-as szint fölé. Aki most kezdi, annak sokkal nehezebb lesz. De ha ez az ipari halászat( napi 120kg) maradt volna, akkor jövő ilyenkor már 50-es szinten kellene lenni. Próbálják kiegyensúlyozni sztem a játékot. Európai horgászhelyekről van valami infó?
  • Puhos
    #127
    Ja, volt ez valamikor. A frissítés óta nem jönnek annyira halak, mint eddig!
  • Forrest Tomee
    #126
    Azt meg kell. A must release, azt el kell engedni. Ha veszel advanced területi engedélyt akkor ezekkel nem kell bajlódni.
  • Jaqen
    #125
    Köszi. Ha azt írja, hogy must keep fish akkor azt meg lehet tartani? Remélem xD
  • Forrest Tomee
    #124
    Szerintem az lehet a gond, hogy a hálóknak nem csak egy 'össz' határa van, hanem egy max berakható hal nagysága is és az 1.5 kg-os halad túllépi ezt a határt és nem fér bele a hálóba. A hálókat minden szinten érdemes majd fejleszteni. Sajnos amíg nem lesz meg a 100kg-os háló addig sokszor kell sakkozni a halakkal.

    Nekem a legjobb pénzszerzés New York. Rengeteg pike és walleye van, ami jó pénzt hoz.
    Itt egy walleye videó pike pedig a jobb oldali stégről végig a jobb oldalon a nád mellett van egészen hosszában érdemes végigdobálni. Nekem pike-ra az aranyért vehető 14g 2-es piros csíkos casting spoon jött be.
    Utoljára szerkesztette: Forrest Tomee, 2016.03.21. 07:40:25