96
A Lords of the Fallen alkotóinak új RPG-je
  • grebber
    #1
    Leleplezte a Deck13 új RPG-jét, mely a The Surge címet kapta.

    A Lords of the Fallen kellemes meglepetés volt minden hibája ellenére, így érdeklődve vártuk, mivel rukkol elő legközelebb a Deck13 csapata. Nos, ma hivatalosan is elismerték, hogy a korábban már látott kép (mely most is látható feljebb) valóban az új projektjükből származik, mely a The Surge címet kapta. Az alkotás egy sci-fi környezetben játszódó akció-RPG lesz, melyben eddig soha nem látott megoldásokkal találkozhatunk - állítja a Deck13.

    A The Surge megjelenése még nagyon messze van, hiszen maga a csapat is 2017-re datálja a premiert, de ez feltehetően nem lesz tartható. A fejlesztés még nagyon korai fázisban van és bár a Lords of the Fallen 2 munkálataihoz már nem lesz közük (azt a CI Games saját berkeiben végzi), de ettől még a kiadó dönthet úgy, hogy a profiljába csak egy akció-RPG fér bele és majd 2018-ra tolja a premiert. Mindenesetre várjuk a további információkat a programról.

    info: SG

    GC 2015: The Surge - Dark Souls, csak sci-fiben
  • grebber
    #2
    The Surge - friss részletek és képek
  • grebber
    #3
    First images released for Action-RPG The Surge
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.02.29. 16:50:12
  • grebber
    #4
    The Surge - gameplay videón a sci-fi Dark Souls

    Ej ez de gyenge :(
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.03.04. 10:38:53
  • grebber
    #5
    Ilyenek lesznek az ellenfelek
  • grebber
    #6
    E3 2016: Egyre pofásabb a The Surge
  • grebber
    #7
    E3 2016: Trailer után gameplay videón a Surge
  • grebber
    #8
    GDC2016: Negyedórás demot kapott a The Surge
  • grebber
    #9
    The Surge - akcióban a sci-fi Dark Souls
  • grebber
    #10
    Májusban érkezik

  • wedge31
    #11
    Ha hozza azt a szintet mint a LotF nálam tuti vétel lesz.
  • wedge31
    #12
  • wedge31
    #13
  • wedge31
    #14
    Napra pontos dátumot kapott a The Surge
  • wedge31
    #15
  • jarlaxxe
    #16
    Egyre jobban tetszik.
  • jarlaxxe
    #17
    Befejeződtek a The Surge munkálatai
  • wedge31
    #18
  • wedge31
    #19
  • jarlaxxe
    #20
    Nagyon kiváncsi vagyok erre a játékra, akár még az idei év meglepetése is lehet, pozitiv és negativ értelembe is.
  • grebber
    #21
    Megérkezett a The Surge premier előzetese (+ első 18 perc)

  • CalebJoe
    #22
    kigyütt a csúnya verzió lehet szed..illetve megvenni:)
  • wedge31
    #23
    Megvettem, este majd elkezdem, remélem lesz olyan jó mint a LotF volt.
  • grebber
    #24
    VGA teszt
  • Árnyvadász
    #25
    Performance
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2017.05.16. 15:49:07
  • jarlaxxe
    #26
    Gaming Trend – 90/100
    Poligon – 80/100
    Xbox Achievements – 80/100
    IGN – 79/100
    Gamezone – 8.5/10
    TechRaptor – 8.5/10
    GameGrin – 8.5/10
    PCGamesN – 8/10
    CG Magazine – 7/10
    GameWatcher – 6.5/10
    Push Square – 5/10
    Trusted Reviews – 4/5
    Slant Magazine – 3.5/5
    US Gamer – 3.5/5
  • wedge31
    #27


    Ugy néz ki jó lett a játék a 40 órás játékidö meg teljesen rendben van.
  • Árnyvadász
    #28
    Belekezdtem.Tetszik.

    Jó ez a kijelölős harcrendszer. Bár néha van olyan ellenfél, akinek nincs gyenge pontja. Igaz a jutalom is nagyobb érte. Grafika igazán szép és elég jól ki van dolgozva a környezet. A játék elég egyszerű sémát követ. Gyűjts be a hulladék alapanyagot, vagy ruha sémákat és fejleszd fel magad. Ehhez jó sok robot ellenfelet kell a másvilágra küldeni. Amik újra és újra élednek, így végül is alapanyag az van bőven.

    A kivégzéssel történő gyilkolás meg extra, kifejezetten ruha fejlesztéshez lévő matériákat is ad. Bár nem mindig. Időnként lehet találni eldugottabb zugokat és ott is van felvehető cucc. Érdemes kicsit körülnézni a pályán.

    Alapjában véve így az első két óra alapján rendben van a játék. Jóféle.
  • LocalPatriot
    #29
    Üdv!

    Dark Souls 3-mal sokat játszottam, bár végig nem sikerült vinni. Kérdésem annyi, hogy nekem valahogy nem egyértelmű, hogyan kell fejleszteni a ruhát stb. Minden ruhánál, fegyvernél van négy kis négyzet, azokat felnyomtam maxra, d enem marad ott, ebből gondolom, hogy nme fejlesztettem. Na meg van az a két kör, és egérkattal lehet növelni a jobb oldalt, de az is mire jó pl? Meg a gyilok utáni pontokat se tudom elkölteni. Valaki tudna ebben segíteni kicsit?
  • Árnyvadász
    #30
    Ruha fejlesztést a "bázison" tudod megcsinálni. Ahol a medbay és a gear assembly van. Utóbbinál lehet fejleszteni fegyvereket és a ruhákat.

    A medbay-nél pedig újabb implantokat tudsz berakni, és ott van a két kör is, ami tulajdonképpen a ruhád energiafejlesztése. Ez egyrészt kell ahhoz, hogy bizonyos ajtókat ("overcharge") fel tudj törni, másrészt minél több scrap alapanyagot fejlesztesz a ruhán, annál több implant férőhelyed lesz.

    A ruhák (fej, kar, láb stb) pedig egy külön menüben vannak és ott tudod magadra rakni. Ehhez nem kell "bázison" lenni, akárhol előhozhatod és tudod váltogatni milyen felszerelés legyen rajtad.

    Ami fontos, hogy a megszerzett scrap-et el is tudod tárolni egy úgynevezett bankban. Ez az opció a medbay-en belül érhető el. Így ha levernek, akkor nem kell visszamenni érte időre és felszedni. Már persze, ha jó sokat otthagytál. Ez a módszer csak annyiban hátrányos, hogy minden egyes medbay, vagy gear assembly látogatásnál az ellenfelek újratermelődnek.

    Viszont ez jól is jön, mert ugyanazt az ellenfelet leverve előfordul, hogy dobhat fejlesztéshez szükséges alapanyagokat is.

    Első boss-hoz egy kis segítség:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én a könnyű páncélzatot választottam a játék elején, így mozgékonyabb vagyok. Szóval az első fő ellenfélnél, aki egy buldózer tulajdonképpen, csak futva be kell csúszni a markolója alá és a testét megütni 4-5 alkalommal és kész is. Persze érdemes felfejlesztett fegyverrel menni oda. A szívás csak annyi, hogy van a közelében egy távolsági sebző repülő mob. Azt érdemes előbb kiszedni.


    Még annyi, hogy minden harc előtt érdemes kijelölni az ellenfél gyenge pontját (ha van) és úgy támadni, akkor hamar le lehet győzni. Ellenkező esetben szívósabb lesz.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2017.05.17. 09:30:13
  • LocalPatriot
    #31
    köszönöm!
  • titani
    #32
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az nem boss. az első boss a 2 lábú lépegető amit, ha rakétázik be kell futni a lába közé és kb 10 csapás után letérdel ,akkor nagyot lehet bele sebezni.
  • Fpocok
    #33
    Megint elakadtam bazmeg :D Már másodszorra.
  • wedge31
    #34
    Mibe?

    Így 10 óra játék után nyugodtan mondhatom, hogy jobb lett mint a LotF.
    Élvezetesebb a harc a fejlödés és ami a lényeg nehéz, ez a LotF-ról nem volt elmondható.
  • Fpocok
    #35
    Nem tudom, merre kell menni. De majd megtalálom magamtól.
    Sokkal teknikásabb és nehezebb, mint DS.
  • Fpocok
    #36
    Na megtaláltam a második bosst. Ha meg lett volna a hat potim, le is nyomom.
  • Fpocok
    #37
    Kb... nem is tudom... 4-5 órát basztam el azzal, hogy nem tudtam, merre kell menni. A helyes irányba azért nem mentem, mert azt hittem, hogy az egy ismerős helyre vezet... MINDEN UGYANÚGY NÉZ KI BASZKI!!!! Viszont harmadik boss elsőre lement, szóval megveregettem a vállamat :D
  • maladyce
    #38
    Az összes boss elkalapálása.
  • Fpocok
    #39
    Megöltem a robot idézős negyedik bosst, bementem hátulra, overchargeoltam azt a szart... aztán valami ilyet mondott a hang, hogy én vagyok a kapitány vagy hogy a gearem készen áll... ÉS MOST MERRE KÉNE MENNI? Valaki óvatosan a jó irányba fordítana?
  • wedge31
    #40
    35 óra alatt végeztem, egy kicsivel jobb lett mint a LotF, ilyen tipusú játékból el tudnék még viselni egy párat.
    A bossokat leszámitva egyértelmüen nehezebb lett a játék a harc is nagyon addiktiv, hogy mondjak negativumot is szerintem kevés a fegyó és az ellenfél tipus.