96
A Lords of the Fallen alkotóinak új RPG-je
  • Anonymusxx
    #96
    Nem hiszem el h ennyire elbaromkodták a 2. részt...

    Az ok, hogy az 1. rész komor, sötét, horroros, cyberpunkos hangulatának annyi, de az h lehet táncolni full páncélba, elég lehangoló, iszonyat gagyi....
  • Anonymusxx
    #95
    Tegnapelőtt belekezdtem, alig tudom abbahagyni.. Amúgy annyira nem is nehéz a játék, mint ahogy azt elképzeltem, és olvastam egy pár helyen..
  • grebber
    #94
    Felvásárolta a The Surge fejlesztőit a Focus Home
  • grebber
    #93
    The Surge 2 - bemutatkozott a szezonbérlet
  • jarlaxxe
    #92
    Szerintem nem volt, de nekem sincs meg minden dlc.
  • wedge31
    #91
    Az elsö részben volt ilyen páncél? vagy másról kiabálsz? mert nem teljesen tiszta, valamelyik dlc-ben volt? mert azok nekem nincsenek meg.

    Maga a játékmenet természetesen nagyon hasonlit az első részre, furcsa volna ha nem hasonlitana de minden téren jobb lett.
  • Fpocok
    #90
    A belinkelt kép az, ami miatt refundoltam és későbbre tartogatom a játékot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    UGYANAZ A KÉT RÉSZ!

    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2019.10.02. 20:51:44
  • jarlaxxe
    #89
  • wedge31
    #88
    Végére értem, nagyon jó volt, hogy valami rosszat is mondjak a bossok újrafelhasználását emliteném de a harcrendszer abszolút elviszi a hátán az egész játékot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A story is türhetö volt, a végén kinyirtam brother Elit, de ez nála nem jelent semmit valszeg megint feltámasztják majd...


    39 óra után tiszta démon lettem..


  • lonvard
    #87
    Nagyon kemény.
  • JonasSandor
    #86
    Jújj ez kemény akkor.
  • lonvard
    #85
    Hát most találtam valamit. Tudtam. A második pályán vannak azok a kegyetlen botos őrök. Igen sok kísérlet után már csukott szemmel átgázolva az egyéb ellenségen, végül is sikerült az egyik kezéből kivágni az MG Negotiator nevű teleszkópos elektromos botot. Na most ez egy második szintre fejlesztett full lynx páncéllal egy villámgyors, nagy hatótávolságú, irgalmatlan nagyot sebző valamivé vált. Ennek így most nincs gyenge pontja. Nagyon nagyon durva, tátott szájjal nézem mit művelek. :D

    Nem szeretem a lassú felszerelést, mert nehezen tudok gyors ellenség ellen küzdeni velük. Amíg a zombirobotok alól kell kicsapni a lábukat, addig oké, de mikor jönnek a duplapengések, akkor szarnak érzem magam.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.01. 23:23:31
  • lammaer
    #84
    Nekem a soulsoknál is a lassú de nagyot sebző fegyverek jöttek be (pl zweihander), itt is ezeket favorizálom. Lehet a CS:GO jellegű reflexek hiánya miatt, ez inkább ilyen nyugdijas, sakk jellegű harcmodor :)
  • lammaer
    #83
    A soulsok után nekem is bejött a scifi hangulat.... hiánypótló!
  • lonvard
    #82
    Surge 1-et kezdtem el. Fú rákattantam. Dark Souls-okkal nem játszottam, ez az első ilyen. Első két pályán ingázom, most lettem 45-ös szint, a kezdő rig lett kimaxolva. Nem tudom ki mit csinált, én a lynx páncéllal és dupla pengékkel ugrabugrálok, és egyelőre nem unom. Ami tetszett az a staffos fegyver, csak azzal előre-hátra ugráltam, szurkáltam az ellenséget, viszont így nem igazán nőtt az energia és nem tudtam bónuszozni. Dupla pengével test-test elleni küzdelem zajlik, hamar kimaxolom az energiaszintet és mindent lehet. Nem tudom egyébként melyik a leghatékonyabb fegyverstílus. Az egykezest mindenképpen ejtem, mert az olyasmi mint a dupla penge, csak 1 penge, szóval akkor inkább kettő legyen. Pedig olyan szép tüzes kardok vannak.
  • wedge31
    #81
    Ez a souls játékokra is igaz ha valakinek megy a parry annak lényegesen könnyebb minden itt meg föleg mivel az összes bosst lehet igy blokkolni.
  • jarlaxxe
    #80
    Most megyek az utolsó bosshoz ha menne a parry könnyebb lenne mindegyik anélkül azért nem annyirra...
  • wedge31
    #79
    Celestén vagyok éppen túl.
  • jarlaxxe
    #78
    Hol tartasz?
  • wedge31
    #77
    Nekem meg pont az tetszik, hogy végre nem az unalomig lerágott csont fantasy, hanem sci-fi, kb ezért várom annyira a cyberpunkot is.

    A harcrendszert meg nem tudom megunni ezredszer is élvezem levágni a testrészeket...
  • caps lock
    #76
    Engem nem érdekel a nehézség, az összes souls játék megvolt, de valahogy nem jön be a sci-fi környezet. Utálom hogy robotizált emberekkel meg gépekkel kell csatázni, jobb szeretem a mutánsokat, szörnyeket, élőholtakat, etcetera, én már csak ilyen fantasy kedvelő vagyok. Adtam neki egy esélyt hátha a játékmenet feledteti, de inkább passzolom. A Lords of the Fallen jobban tetszett, viszont az meg óvodásoknak valóan könnyű.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2019.09.30. 18:07:50
  • sztar007
    #75
    Én is 1 órát próbálkoztam aztán meg lett végül. A lényeg hogy kitapasztald a mozgásait és figyelj a staminára. Stamina a legfontosabb mert mindegyik ütése elől ki lehet térni. Előszőr a két tankot üsd le a fejéről aztán a három lábát.
  • JonasSandor
    #74
    Ez nem nekem való úgynézem már rögtön a legelején kinyírhatatlan boss van.
  • JonasSandor
    #73
    Nálam is csak az fps van.
  • jarlaxxe
    #72
    Ezzel van tele a steam is, neked még szerencséd van mert sok embernek rendszeresen össze is omlik a játék, állitólag még a héten jön a patch.
  • wedge31
    #71
    4 óra játék után vegyes a kép mert ugyan maga a játékmenet nagyon jó, jobb mint az elsö részben volt, viszont teljesen érthetetlen módon gyakran beszaggat, természetesen harc közben a legtöbbször aminek instant halál a vége.

    A staves/spears fegyók egyelöre sokkal jobbak a többi fajtához képest de persze még nem probáltam mindegyiket.
  • caps lock
    #70
    Tudom, az mutatja is, de nem ez a lényeg. Szeretem ha az Afterburner monitorozza nekem a különféle értékeket, hőmérséklet, kihasználtság, memória, fogyasztás, stb. és ezek alapján finomhangolom a játékot hogy megtaláljam a legjobb beállításokat. De itt semmi nem látszik, más játéknál nincs gond.
  • JonasSandor
    #69
    Milyen kártyád van?,mert ott van a geforce experience is.
  • caps lock
    #68
    Másnak se működik a játékban az MSI Afterburner? Nem jelennek meg a szokásos értékek, enélkül meg nem tudom milyen beállításokat használjak. Szemről mondjam meg hány fps van?
  • grebber
    #67
    Első 20 perc



    Mindemellett ráadásul az első külföldi értékelések is berobogtak, melyek bár kiemelkedőnek nem nevezhetők, de nagyjából ezt a 70-80 százalék körüli eredményt vártuk a The Surge 2-től, tehát nincs különösebb meglepetés, ami esetünkben egyáltalán nem baj.

    Gamespot - 8
    Gamesradar+ - 3.5/5
    Attack of the Fanboy - 4.5/5
    RPG Site - 7
    Press Start - 7.5
    Wccftech - 8
    Easy Allies [Video] - 7.5

    (YT már tele van mindenféle VGA-s teljesítmény teszttel..jól fut (bár a kinézet nem is indokolna mást)
  • jarlaxxe
    #66
    Hát én jobbat vártam, kevés ez a boss ráadásul van amelyiket többször is le kell gyözni / ha jól láttam azt a kutyát pl, háromszor / persze ettöl még lehet jó a játék csak igy elég fantáziátlannak tünik.
    Utoljára szerkesztette: jarlaxxe, 2019.09.23. 16:09:35
  • wedge31
    #65
  • grebber
    #64
    The Surge 2 Launch Trailer

  • wedge31
    #63
    Már várom, szinte az összes újitás nagyon jól sikerült igy elsö blikkre.
  • grebber
    #62
    The Surge 2 - mégtöbb játékmenet érkezett

  • jarlaxxe
    #61
    Brutál jól néz ki mindenben elöre léptek az elsö részhez képest.
  • wedge31
    #60
  • wedge31
    #59
  • wedge31
    #58
  • grebber
    #57
    Aranylemez

    A The Surge 2 szeptember 24-én fog megjelenni PlayStation 4-re, Xbox One-ra és PC