11
  • ElNano
    #11
    Nekem saját elhatározásból negyedik hónapja nincs mobiltelefonom, és roppantul élvezem. Semmiféle hátrányát nem érzem a hiányának, sőt… Jobban érzem magam. Nagyságrendekkel.
  • FoodLFG
    #10
    "sokan még a nemi életnél is többre tartják készülékeiket"
    nők... -.-
  • ugh
    #9
    Jo nagy kreten vagy.
    Mert a ketto kozt (a kozteve/ kapualjban pletyka es a kiuteses leszek mer otthon maradt a mobilkam es nem oleszek 20 percig elerheto),nincs atmenet mi?
  • ugh
    #8
    Ime egy meteorerett civilizacio...
  • Kongy
    #7
    Ne is mondd. Megyek hazafele biciklivel és 10 percen belül 2 idióta is jött szembe, aki biciklizés közben a telóját nyomkodta. Egyik majdnem el is esett. Egyszerűen nem akartam elhinni amit látok. Másik amikor a lámpánál a nő nyomkodja a telefonját, én megunom a várakozást, elindulok pirosban, a nő fel se néz, csak jön utánam, majdnem elütötte egy autó. Elég komoly problémák vannak itt...
  • Sheltem
    #6
    +1

    Pontosan ezt akartam írni.
    A sok gyökér még az orra elé se tud nézni, kedvencem aki a metró ajtajában áll és szinte fel kell löknöm ha ki akarok szállni mert nem tudja levenni a szemét a telefonjáról, hogy valaki le akar e szállni.
    Gondolom ismerős sokaknak ez.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.08.08. 10:11:15
  • dzsagon
    #5
    El vagy varázsolva. Az okostelefon használók 90 százaléka 25 év alatti fiatal akiknek az "információ éhsége" a facebookra és a ratyi Youtube videók nézésére terjed ki. Nagyívben szarnak rá mi történik igazából a nagyvilágban.
  • who am I 7
    #4
    aham, tehát úgy gondolod, hogy a másokkal való folyamatos kommunikáció és az információ "éhség" az probléma.
    és sokkal jobb lenne, ha szarról sem informálódnának az emberek, csak a köztévékből és jó lenne, ha kocsmákban vagy lócán a kerítés előtt tudnának 1 max 2 emberrel kommunikálni szóban, mert az mennyivel sokkal jobb.
    de akkor, ennyi erővel, miért nem mászunk vissza a fára? :-o
  • wraithLord
    #3
    Én pont ma melóba menet otthon felejtettem a telefonomat, de inkább örültem neki, hogy nem pittyeg folyton, meg nem buzerálom állandóan.
    Ilyenkor jövök rá, hogy mennyire nem hagy élni az a kis kütyü (bármilyen közhelyesen is hangzik). Már akinek nem az jelenti az életet... :D
  • kvp
    #2
    Fuggetlen vizsgalatok is ezt az eredmenyt hoztak ki. Az embereknek egyszeruen fontosabb a telefonjuk es az ezzel jaro folyamatos online allapot, mint a fizikai tarsas kapcsolataik.
  • dzsagon
    #1
    Én is ezt az eredményt hoznám ki, ha telefongyártó lennék. Viszont ha péniszpumpát árulnék ...