314
Empyrion - Galactic Survival
  • Rocco27
    #81
    Szuper! Örülök neki, ha én kaptam volna meg, én is neked ajándékoztam volna.

    Más. Szerverügyben csalódott vagyok, mivel Linux szervert igértek, erre kaptunk egy felemás Windows dedikált szervert. Viccesen megjegyzem, hogy ajánlott operációs rendszernek a Win7, Win8 és Win10 van megadva. Ezek mióta szerver op.rendszerek?

    Linux alatt egyenlőre nem működik WINE-al(Windows emulator), így a tervemről egyenlőre le kell mondjak. Addig is indítok privát szervert, de ez jelszavas. Amíg nincs AntiCheat és nem tudod bevédeni a saját tulajdonodat zárakkal, csapdákkal, stb. nem látom értelmét, hogy publikus legyen. Aki szívesen csatlakozna az kérjen tőlem jelszót.
  • Luciferkee
    #82
    Sziasztok. Rock Dustot merre találok? Lelőhelyet nemtaláltam, random nem esett ásás közben, valaki aztmondta, hogy a bolygó felszínét "ássam". Semmi siker. Valami ötlet?
  • Rocco27
    #83
    Ha jól emlékszem akkor a kibányászott követ kell a kraft-állomáson kőporrá átalakítani. Követ a talajból tudsz bányászni, ez nincs külön megjelölve, mint a többi ásvány és érc lelőhely.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2015.11.23. 12:13:01
  • Kipurcantix
    #84
    De jó lenne ha végre a szerver működne jó lenne kockulni egy jót :D egyedül unalmas..
  • Rocco27
    #85
    Frissítés jött ki!



    Link1: Pre-Alpha 4.1: PvP, PvE, Factions and Ownership
    Link2: Pre-Alpha 4.1.1: Patch
  • Rocco27
    #86
    Frissítés jött ki!



    Link: Pre-Alpha 4.2: Anti-Griefing Measures
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2015.12.06. 23:51:47
  • Rocco27
    #87
    Frissítés jött ki!

    Link: Pre-Alpha 4.2.1: Patch
  • Rocco27
    #88
    Sajnos a kezdetleges Windows dedikált szerver olyan siralmas állapotban van, hogy lehetetlen Linux alatt Windows Emulátor alatt üzembe helyezni, így kénytelenek vagyunk várni még. Ha normálisabban lenne az indítófájl megcsinálva, nem követelne videokártyát, ami a gondot okozza nekem.
  • reaper5687
    #89
    Szépen haladnak azért, de a "másik űr-építgetős" akkorát lépett a bolygók bevezetésével, hogy személy szerint most a Fallout4-et és ezt is félreraktam miatta. Pont azok elérhetőek benne, amiket ebből hiányoltam eddig is, de azért figyelemmel kísérem az updateket, mert van amiben meg pont ez jobb.
  • XeroX
    #90
    Melyik az a másik "űr-építgetős" ?
  • reaper5687
    #91
    Szerintem az egyedüli "konkurencia" a Space Engineers, persze vannak különbségek, de sok az átfedés is.
  • tom36
    #92
    Üdv all
    már egy jó ideje nem játszottam vele, de most akadt egy próblémám ami nem tudom miért lehet:
    - seholsem találok Zascosium Ore és Erestrum Ore -t, megnéztem hogy a Wiki mit mond de a Ningues-on sem volt Erestrum és az az érdekes hogy csak 3 féle ore-t találtam ott is pedig elvileg minden alap ore-nak lennie kelet volna
    órákon keresztül jártam a bolygót de a copper promethium és cobalt-on kivül semi nem volt
    - nem tudjátok hogy mi lehet a gond vagy hol találhatom meg ezt a 2 ore-t: Erestrum, Zascosium Ore ?
    előre is kössz
  • reaper5687
    #93
    Hali, most jó nagy kihagyás után gondoltam felnézek, és elrepülök a bolygókra szétnézni, de a régi mentésem már nincs meg így újat kezdtem, és eltart egy darabig. Annyit tudok, hogy régen se volt túl sok ezekből az ércekből de a wiki szerintem jól tudja, keress olyan helyet, ahol drónok vannak, mert régen is nagyon védték ezeket az érceket. Erestrum még csak-csak, de Zascosiumot alig lehetett akkor is találni.
  • Rocco27
    #94
    Az elmúlt hetekben több frissítés is kijött. Gondoltam kirakok egy videót róra a fórum linkjével együtt, ahol megtalálható konkrétan mi is változott.



    Link: empyriononline.com fóruma
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.01.23. 20:20:01
  • Rocco27
    #95
    Frissítés jött ki!



    Link: Pre-Alpha 5.3: Steam Workshop, Multiple Starter Planets, New Windows
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.02.02. 12:30:35
  • Rocco27
    #96
    Február 12-ig 40% kedvezményel vásárolható a játék Steamen!

    Itt egy kis ízelítő a következő frissítésről:


    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.02.10. 09:43:31
  • Rocco27
    #97
    Holnap jön az Alfa 1! A játék hónapról hónapra rengeteget fejlődik. Várjuk!






    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.04.14. 20:47:40
  • Rocco27
    #98
    Frissítés jött ki!

    Link: Alpha 1.0: Out Now

  • tom36
    #99
    Üdv all
    nem tudjátok hogy mi okozhatja azt hogy az ellenfelek valami eszméletlen gyorsan spawnolnak ?
    mer egyszerűen kipucolok egy helységet egy ellenséges bázison de már ott van az új és megvakarja a hátam.
    és emiatt nem tudok egy bázist sem kiiktatni.
    meg ráadásul még alapból is több ellenfél van most egy bázison. meg a rombolhatósága is nehezítve lett.
  • Rocco27
    #100
    Feltételezem, hogy szerver/játek beállítás kérdése.
  • LastEnd
    #101
    Nektek néha nem akad a játék? (nem tipikus lag, hanem ritkán meg meg akad)
  • Rocco27
    #102
    Nekem nem, mivel erős a gépem.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.05.17. 09:09:17
  • kipeti
    #103
    nálam se akad dual core 1.97Ghz gépen gtx750 vid karival fut full grafikán
  • LastEnd
    #104
    Nekem se gyenge (cpu i5-3550, R9 380x vga, 16Gb ram) és mégis néha megakad 15-30mp -ként, pedig újra raktam a gépet is, többször a vga drivert. Mindegy keresem tovább a hiba forrását.
  • Troyan
    #105
    Hazaérek melóból szerintem megveszem. Már régóta keresek valami fain kis survival, építgetős gémet.
  • Troyan
    #106
    Noh megvettem, sikerült hajnal egyig fennmaradni két napig. :) Mit összeszenvedtem míg találtam iron depositot. Olyan bolygón kezdtem ahol van légkör, és nem kell oxigénpalackokkal szenvedni. Aztán hazafelé a hover vehicle-ben elfogyott az O2. A franc se gondolta, hogy egy légkörrel rendelkező bolygón a cockpitben elfogy a cucc. :D Úgy vánszorogtam haza, hogy kicsit előre, aztán kibújni a gép tetejére, nagy levegő, aztán újra előre. :D
  • The DaN
    #107
    Olyannal találkozott már valaki, hogy a bázisán a dolgok láthatatlanok lettek? Megvan minden, ha a control panelt megnyitom, akkor látszanak és a turret is lő a tetőn, de a képernyőn nincsen semmi. A játékot saját szerveren játszom, nem local.
  • LadyWhox
    #108
    Valaki tud valami jó dedikált szervert?
  • Rocco27
    #109
    Az ismerős társaság is és én is hanyagolom a játékot jelenleg. Mi a megjelenéskor játszottunk vele sokáig. Valószínűleg ha megjelenik a Linux szerver is - amit igértek a Windows helyett -, akkor fogok újra foglalkozni vele. Mellesleg a Windows szerver támogatásuk is gagyi (nagyon kezdetleges).
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.05.24. 14:28:53
  • The DaN
    #110
    Mi indítottunk egy szervert leginkább a baráti társaságnak, de publikus. Magyar szerver néven megtaláljátok :)
  • LadyWhox
    #111
    Azon a szerveren játszunk haverral. =P
    Tudnátok mondani valamit a szerverről? Privátban persze..
    Milyen vas, sávszélesség, szolgáltató, van/lesz-e wipe vmikor, Lesztek-e majd, vagy csak 2-en nyomjuk? :)
  • The DaN
    #112
    A egy külföldi szerverteremben van: i7 4790k, 32GB RAM, gigabit kapcsolat. Wipe-ot még nem terveztünk, ha nem kell nem erőltetjük :) Mi hárman szoktunk játszani, de az elmúlt napokban kevés idő volt rá :( Vannak mások is, 6-7 külföldi :)
  • LadyWhox
    #113
    Sziasztok!
    Légyszi frissítsétek a Magyar szervert, mert nem tudunk belépni.
    Köszi!
  • The DaN
    #114
    Szia! Frissítve! :)
  • LadyWhox
    #115
    Szia DaN!

    Légyszi frissítsd a szervert, most jött ki az 1.7, :D

    Köszönöm!
  • The DaN
    #116
    Megvolt! :)
  • LadyWhox
    #117
    Zuppa! Danke! :P
  • Rocco27
    #118
    Figyelem! A Steamen 40%-os akció van az Empyrion - Galactic Survivalra! Ha még eddig nem szerezted be, akkor most itt az alkalom rá!
  • Rocco27
    #119
    Figyelem! A Steamen 50%-os akció van az Empyrion - Galactic Survivalra! Link: http://store.steampowered.com/app/383120/
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.08.21. 19:54:09
  • Rocco27
    #120
    Az EGS facebook oldalán 5 db. CD-kulcsot sorsolnak ki megint a készítők, ezúttal a 4.0 verzió megjelenése alkalmából.
    Link: Empyrion - Galactic Survival facebook oldala
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.10.19. 11:13:29