530
banner
  • RatBaG #210
    én csak flipside vs ibp cosmic-ot néztem, durva volt. azért jó lett volna egy kis EU púwer :)
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2016.08.07. 00:07:55
  • PeeTeR
    #209
    jol jatszottak nagyon, nagyon szepeket tudtak loni, csak nagyon nem jottek ossze a ralovesek - illetve par vedekezes. de szeretheto volt igy is
  • MerlinW
    #208
    Szegény Exodus... :/
  • PeeTeR
    #207
    pffffff mijatekvooooooolt :DSA
  • MerlinW
    #206
    Most jön Flipside vs IBP Cosmic! Yaay!
  • PeeTeR
    #205
    RLCS International Finals

    este 7 -tol: https://www.twitch.tv/rocketleague
  • PeeTeR
    #204
    "next patch drops later this summer"
  • SzirmosSzisza
    #203
    Feldobott challenger 2-be, vesztettem 2-t és visszadobott challenger 1-be, funfunfun :D
  • Szabi #202
    jelöltelek Steam-en, ha írja hogy játszok, akkor játszok :D
  • Conqvistador
    #201
    Fent vagyok ott ahol te (Rocket szoba) ha majd leszel jelezzél köszi :D
  • Conqvistador
    #200
    Ok ráírtam.
  • Szabi #199
    kérd el Merlin-től privát üzenetben a ts címét, aztán gyere majd délután és kiderül hogy mennyire tudsz elviselni minket :D
  • Conqvistador
    #198
    Elég halottnak tűnik ez a fórum. Azért hátha..

    Keresnék játékostársakat 2v2 3v3 játékra ~Ashenvale~ néven.
    Ha kell Skype Ts3 van.
  • RatBaG #197
    rocket-leagues-first-birthday
  • bosco05 #196
  • Conqvistador
    #195
    Elég ha kiírod a számokat érteni fogom. fentről lefelé külön oszlopban.

    Mondjuk 110es Fov ot és 250 es Distance-t használod de mindig akkor van gond ha majdnem merőleges a labda a kocsi tetejéhez viszonyítva. Ráadásul álló helyzetben na akkor nagyon utálom.
  • bosco05 #194
    Hát érezni kell, ha gondolod kifotózom az enyémet hátha segít :)
  • Conqvistador
    #193
    A legtöbb probléma nem az irányítással van hanem a kamerával. Hiába a Ball és a kocsinézet változtatás amikor a fejem felett van a labda tök homály csak érzésből lehet ellőni. Próbáltam sok féle kameraállást egyik se az igazi.
  • Conqvistador
    #192
    Na egyre jobban rápörgök erre a játékra. De továbbra is az a baj, hogy mindig random emberekkel játszok.

    Van valakinek kedve pár meccset lenyomni? Annyi jó ötletes dolgot lehetne csinálni egy összeszokott csapattal.
    2v2 3v3 standard-re vagy akár Chaos-ra keresnék embereket.
  • MrSnail
    #191
    Nah tegnap megvettem a game-t! Miután sikerült belőni a joyt ugráltam egy kicsit a gyakorlóban aztán lenyomtam vagy 3-4 meccset 3v3 randomban aszem, elég szórakoztató, esti levezetésnek jó lesz
  • bosco05 #190
    LoL-ban nem vagyok biztos, de a többiben egészen biztos nulláznak.
  • SzirmosSzisza
    #189
    Őőőő, legtöbb helyen soft reset van, itt is az volt előző "évadban".
  • bosco05 #188
    kihirdetnek*
  • bosco05 #187
    Mindenhol így működik a season... ettől season. Lásd LoL, Hearthstone, Hots, stb... Ha nincs reset semmi értelme az egésznek :) Remélem minden seasonnél lesz reset ezután, különben csak kihírdetnek egy semmit sem számító eredményt egy random időpontban... Egyébként most a boostoltakat sem tolják még, szóval sokkal nagyobb a tömörülés odalent ;)
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2016.06.25. 14:22:24
  • SzirmosSzisza
    #186
    Rising startokat összepakolni prospectekkel szerintem nem volt a legjobb ötlet, várni akartam pár hetet, hogy picit elhúzzanak magasabb rangra, de egyszerűen nem bírok nem játszani :D
  • PeeTeR
    #185
    jo ezert a labda helyett teged foglak rugdosni es ja
  • MrSnail
    #184
  • PeeTeR
    #183
    majd jol felrobbantalak :C
  • MrSnail
    #182
    Köszönöm mindenkinek a választ/tanácsot/ajánlást! A játék megtanulásával nem lesz gond, mivel szeretek tanulni, és annyira hülye sem vagyok, h azt higgyem egyből profi leszek :D , ami amúgy sem akarok lenni, korábbi tapasztalataimból kiindulva, nálam az elvárás/bajnokság/liga még ha jól megy is megöli az élményt. Még 1x kösz mindenkinek, ha úgy alakul találkozunk a RL-ban!
  • PeeTeR
    #181
    inkabb erre csapj le ha megis a vasarlas mellet dontesz:
    http://www.kinguin.net/product/481112/rocket-league-collector-s-edition-steam-cd-key/

    alapjatek+3dlc ~14€
  • bosco05 #180
    hát ezért írtam hogy egy normális kontrollerkezelést megtanulni 100-150 óra ebben a játékban :D

    "Egyáltalán nem könnyű játék, az első 100-150 órád a kontrolleres irányítás megtanulására megy majd el."
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2016.06.24. 17:59:05
  • PeeTeR
    #179
    az jo, egy cipoben jarunk, rocket league miatt vettem en is kontrollert, azota is ott rohad :D
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2016.06.24. 17:54:37
  • Strayhand
    #178
    Persze, a kérdés, hogy tudsz-e az ujjaddal olyan finom mozdulatokat csinálni.:) Lehet, hogy én is csak "öreg" vagyok, de az analóg karral sokszor nem tudok olyan jól célozni, pl. azért sem, mert ahogy nyomom a többi gombot, és mozog a kontroller, az elmozdítja a kart. De lehet hogy csak még szoknom kell, eddig semmit nem játszottam kontorllerrel, a Rocket League miatt szántam rá magam, hogy vegyek egyet.:)
  • bosco05 #177
    Hát ha ti ilyen becsületesen nyomtátok a BLSZ4-et, akkor le a kalappal :) A többségre egyáltalán nem jellemző. Talán meccsre beesik aztán ennyi, már az is jó ha nem félrészeg :D

    @Strayhand: Nem szeretnék vitát indítani, de Controller > KBM. Ez abból ered, hogy a KBM-nél nincsenek tengelyek, mint az analóg karnál. Ott mindennél két állás van a 100% és a 0%. Ezt a két inputot tudja, ami magas szinten óriási hátrány. Casual szinten persze nem számít annyit, pont a random faktor miatt :)
  • Strayhand
    #176
    Nekem megérte. Én is úgy voltam vele, hogy a teljes árat még sajnáltam rá, mert azt hittem, hogy nagyon béna leszek. De nagyon jó a játék matchmakingje, az elején ugyanolyan kezdőkkel fog összerakni, amilyen te vagy, és jókat fogsz nevetni a bénázásaitokon. Még egyetlen ranked meccset sem játszottam de már beletoltam 80 órát, nagyon szórakoztató és addiktív tud lenni.

    Annyit tennék hozzá, hogy egérrel+billentyűzettel is tökéletesen játszható, legalábbis casual szinten, amikor még nem repkedsz, mindenképpen. Nekem még mindig idegen a kontroller, nem vagyok semmivel jobb vele, váltogatom, próbálgatom, de lényegében ugyanazt meg tudod a WASD-vel is csinálni, ha ügyes vagy.
  • Amiga
    #175
    Ez így van, "alap" szinten még nincs benne se pénz, se stressz. :-D
    RL-ben és más játékokban is kerülöm a ranked módokat, mert én is előtérbe helyezem a puszta szórakozást és a casual módokban ezt jobban megtalálom, 50-60 %-os W/L aránnyal, ami bőven enged teret a sikerélménynek, de a vereségekből való fejlődés lehetőségének is.

    Ami a korábban megemlített Overwatch-t illeti, az teljesen hasonló a RL-hez abból a szempontból, hogy az alap skilleket könnyű megszerezni, de ha az ember jobb akar lenni, akkor oda már komoly utánajárás és tanulás kell.
  • MerlinW
    #174
    Témához kapcsolódóa; én mindig azt mondtam, minden csak addig szórakoztató, amíg nincs "tétje". Utána már munka, feszkó, szervezés, stb. Ilyenem van sok az életben, semmi szükségen a videojátékokban is. Ezért nem is célom jónak lenni bármiben is virtuális térben. A foci is szórakozás amíg a haverokkal tolod, de az NB1-2-ben már messze nem az. Az kőkemény munka.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.06.24. 16:14:27
  • Amiga
    #173
    Osztom Merlin véleményét, viszont a te megközelítésedben látni vélek egy hibát.

    Elsőzör is, én voltam BLASZ 4-es focista, szóval azt mondanám, ott sem random mennek a dolgok, még akkor se, ha a meccseinken összesen 30 néző volt és azok is mind a barátaink, meg egy-két arra tévedő szerencsétlen. Mi ugyanúgy keményen edzettünk a meccsekre, ugyanúgy gyakoroltuk a lövést/passzt/cselt, stb. Sőt, akármilyen baráti társaság is keményen tud küzdeni egy meccsen és még koncepciója is lehet, nem kell azt sem leszólni.

    Amikor még nem vagy bizonyos szinten a RL-ben, addig azért random a dolog, mert még nincs meg a rutinod, hogy különböző helyzetekben a labda miként viselkedik, illetve hogy neked hogyan érdemes helyezkeded. Illetve ahhoz is idő kell, amíg megismered a társak tipikus viselkedését - ki az, aki inkább a védő szerepét vállalja magára, és ki az, aki annyira igyekszik labdába érni, hogy a saját kaputokra is veszélyes lehet.

    "Ha nem lenne kompetitív" - na de pont ez a lényeg, hogy kifejezetten kompetitív. Amíg bele nem szokik valaki, addig random lesz, na de melyik játék nem az? Erre is igaz, ami sok másra: könnyű elkezdeni és nehéz igazán profin játszani (vagyis már akár röpködve gólokat lőni). Viszont már nagyon kevés gyakorlattal is lehet piszkosul szórakoztató, és ha a matchmaking hasonlóan kezdő ellenfeleket sorsol be, akkor a sikerélmény sem marad el.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.06.24. 16:08:02
  • bosco05 #172
    Ezt én értem, csak szerintem egy szint alatt élvezhetetlen random labdapattogás. Valszleg ez csak nekem nem szórakozás, másnak viszont lehet az, én csak leírtam az én véleményemet :) Én a randomkodásban semmi de semmi élvezni valót nem találtam az elején, amikor elkezdtem. Majdnem abba is hagytam a játékot. Ha nem lenne kompetetív valószínű már ott porosodna a virtuális polcon. De ezért jó, hogy mások vagyunk. Én a megye 4-es focit sem tartom focinak :) Összevissza rugdosódás, amiben semmi élvezet sincs. Nálam ez a kettő tök ugyanaz :) Ezért írtam az overwatchot, mert ott megye 4-es tudással is tökre hasznos lehetsz és úgy sokkal élvezhetőbb. De persze lehet másnak ez tökre nem szempont.
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2016.06.24. 15:54:59
  • MerlinW
    #171
    Senki sem beszél arról a szintről, amiről te:)

    ""Öreg" vagyok, egyedül játszom és csak jól akarok szórakozni..."

    Tehát nem a kompetitív mód a célja, ergo a sima meccseket jól tud szórakozni és ott a kihívás is sokkal kisebb, lévén nincs tétje. Az írása alapján valószínűleg nem akar mester lenni, csak játszani szeretne. Aztán majd lesz ahogy.

    Én speciel játszom minkét módot, én is szórakozom, nem érdekelnek a rangok, pontok, vagy bármi. Ha nyerek, nyerek, ha nem akkor nem. Tipikus meló utáni 1 órának fogom fel és jó ez így.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.06.24. 15:35:05